999 rezultate për

mbrohet

Conte këshillon Hakimin: Duhet të mësojë të mbrohet Trajneri i Inter, Antonio Conte, foli për gazetarët para ndeshjes me Borussia Dortmund në Ligën e Kampionëve. Conte,
"Bën jetë luksi", njihuni me nipin e Kim Jong-Un i cili po mbrohet nga CIA (FOTO LAJM) Nipi i Kim Jong-un është marrë në mbrojtje nga CIA. Kim Han-sol është djali i gjysmë-vëllait të diktatorit, Kim Jong-nam
"Domate, djathë dhie dhe kos", Kujtim Gjuzi tregon si mbrohet nga koronavirusi Kreu i Partisë Konservatore, njëherësh deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi ka mohuar të jetë prekur nga koro
E frikësuar nga koronavirusi, si mbrohet Mbretëresha në takime publike (FOTO LAJM) Shqetësimi nga koronavirusi është përhapur në të gjithë botën dhe çdokush e ndjen rrezikun e tij. Masat parandaluese jan
8 DHJETORI/ Meta kujton lëvizja studentore: Demokracia mbrohet me çdo çmim Presidenti i Republikës Ilir Meta ka kujtuar sot me anë të një postimi në Facebook, 8 Dhjetorin, që përkon me në Ditën
Avokatët kërkojnë që Janeva të mbrohet në liri Pas përfundimit të marrjes në pyetje, avokatët e ish prokurores speciale Katica Janeva deklaruar se ata do të kërkojnë q
U përdhunua nga babai monstër për 3 vite, vajza tregon tmerrin: Ai mbrohet nga Policia (VIDEO) Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i
Erdhi pa luftë, por po mbrohet me luftë... Never more communism! Nga Endrit Hoxhaj Komunizmi në asnjë vend të botës nuk është instaluar pa luftë, ndërkaq, demokracia në këto ven
Kusari kërkon të mbrohet mjedisi në marrëveshjen me kompaninë Counter Global Deputetja e Alternativës, Mimoza Kusari, ia ka drejtuar disa pyetje kryeministrit Ramush Haradinaj dhe ministrit për Zhv
"Përdhunimi", Ronaldo mbrohet me avokatin që shpëton VIP-at Pasi ka marrë në mbrojtje Paris Hilton, Majk Tajson, Andre Agasi apo Bruno Omar, Davi Cesnof po përgatitet për të qenë p
Abramovich tenton të mbrohet, avokati i tij "sulmon" mediat Miliarderi rus dhe pronari i klubit të Chelseas, Roman Abramovich së fumdi është bërë i padëshirueshëm në një tjetër sht
Gruevski: Gjykata dhe Zaev kanë vendosur që të më dënojnë Pas seancës së sotme gjyqësore për rastin “Tanku” i akuzuari Nikolla Gruevski, tha se ajo që Prokuroria Speciale e thotë
Morinho mbrohet për largimin e Salah nga Chelsea: Unë e zbulova, por e shiti ekipi Mohamed Salah është në qendër të vëmendjes në gjithë botën ditët e fundit. Ai do të ishte xhevahiri i Chelseat sot nëse
Deputeti gjerman që mbrohet nga Basha godet hapjen e negociatave me Shqipërinë Disa ditë më parë Lulzim Basha do të akuzonte kryeministrin për përdorim të shëmtuar të medias pranë tij me qëllim për t
Kaq avokatë janë angazhuar për mbrojtje të Gruevskit Nikolla Gruevski do të mbrohet me gjashtë avokatë në rastin Titanik për manipulime zgjedhore. Përveç tij, edhe Mile Jana
Gjykata liron Azem Sylën Sot, Gjykata Themelore në Prishtinë ka refuzuar kërkesën e Prokurorisë për zgjatjen e masës së paraburgimit kundër Azem
Skënderbeu vetmbrohet nga hetimi i UEFA-s: Nuk është trukim pse ndryshojnë koeficientet Ka mjaftuar një status në “Facebook”, që klubi i Skënderbeut të bëjë një sqarim rreth lajmit më të bujshëm që ka qarkull
Kërcënime me jetë nga mafia, Artan Hoxha mbrohet nga CIA? Revista e njohur gjermane «Stern» para disa ditësh ka bërë një shkrim të gjatë ku shkruante në një reportazh mbi klanet
Pacult vetëmbrohet: Nuk vodhëm, kontrolluam lojën Peter Pacult drejtoi për herë të parë në ‘Zeqir Ymeri’, por nuk arriti të kënaqë tifozët, me marrjen e 3 pikëve përballë
Rëndohen akuzat ndaj Ramës: Kryerilindasi shiti Çamërinë Ka shkaktuar panik deklarata e ministrit të jashtëm grek Niko Kotzias se është arritur një marrëveshje për 12 milje det