999 rezultate për

mbreti

Real Madrid zbulon çmimet e biletave për ndeshjen kthyese kundër Barcelonës në Kupën e Mbretit Real Madrid ka publikuar çmimet e biletave për ndeshjen e dytë gjysmëfinale kundër Barcelonës në Kupën e Mbretit, që luh
Valverde tregon arsyen përse e la Messin në stol Ernesto Valverde tregoi vendimin e tij për ta lënë Lionel Messin fillimisht në stol në ndeshjen e parë gjysmëfinale të K
Ledian Memushaj "mbreti" i asistimeve në Serie B (FOTO LAJM) Ledian Memushaj po kalon një sezon të shkëlyqer me Peskarën. Vlonjati i kombëtares sonë, kërkon t’i jap një dorë të rënd
Messi apo Ronaldo? Statistikat tregojnë mbretin e vërtetë (FOTO LAJM) Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo prej vitesh janë në një konkurencë të hapur me njëri tjetrin. Vit pas viti ata ka
Kupa e Mbretit, rezervon "El Clasicon" Barcelona-Real Është hedhur shorti për gjysmë-finalet e Kupës së Mbretit ne Spanje. Shorti ka rezervuar përballjen me të fortë në S
Real Madrid mposht Gironan dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Real Madridi ka fituar me rezultat 1-3 ndaj Gironas duke u kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit. Benzema isht
Barcelona shpartallon Sevillan dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Barcelona e ka mposhtur Sevillan me rezultat 6-1 në ndeshjen e kthimit të Kupës së Mbretit, pasi në ndeshjen e parë Sevi
Kjo është data dhe stadiumi i finalës së Kupës së Mbretit Momentalisht “Kupa e Mbretit”, është duke luajtur ndeshjet e 1/8-ave, por Federata Spanjolle e Futbollit, ka zyrtarizuar
Kaq ditë do të mungojë Sergio Ramos për Realin Sergio Ramos nuk do të mundë t’i ndihmojë Real Madridit në ndeshjen e kthimit të Kupës së Mbretit të enjten kundër Giron
Super Ramos, Reali mposht Gironan në Kupën e Mbretit (VIDEO) Real Madridi e ka mposhtur me rezultat 4-2 skuadrën e Gironas, duke bërë kështu një hap të madh për në gjysmëfinale të K
Sevilla i jep leksion Barcelonës në Kupën e Mbretit (VIDEO) Sevilla ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Barcelonës me rezultatin 2-0 në kuadër të ndeshjes së parë çerek-f
Ramizi shpërthen me premtime, thotë se Drenasi do të bëhet me tramvaj Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka bërë një postim në profilin e tij në Facebook në lidhje me infrastru
Çfarë bën "Mbreti i Instagramit" kur nuk ka gjumë (VIDEO) Dan Bilzerian, njihet ndryshe si "Mbreti i Instagramit" kjo falë famës së tij dhe jetë luksoze që shfaq në këtë rrjet so
Hidhet shorti i Kupës së Mbretit, Reali dhe Barcelona sfida të vështira Sot është hedhur shorti i çerekfinalve të Kupës së Mbretit. Reali i Madridit do të ketë duke përballë Gironën, nj
Messi me shokë mposhtin Levanten dhe kualifikhen në çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të lehtë sonte kundër Levantes me rezultatin 3-0, ndeshje e vlefshme për Kupën e Mbretit.
Real Madrid humbet kundër Leganes, por kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Leganes ka mposhtur Real Madridin me rezultat 1-0, por pavarësisht kësaj humbje Real Madridi është kualifikuar në çerekf
Real Madrid kthehet te fitorja, mposht bindshëm Leganesin (VIDEO) Real Madridi ka marrë fitoren e parë për vitin 2019, duke mposhtur në 1/8 e Kupës së Mbretit skuadrën e Leganes me rezul
Mbreti zemër, misteri që nuk u zbulua asnjëherë Në një palë letra standarde, mbreti zemër shfaqet zakonisht mjaft i çuditshëm dhe unik, kurse shumë njerëz vazhdojnë të
Rrëfehet Igli Tare: E shkuara dhe e tashmja e kopshtarit që u bë mbreti i Serisë A Igli Tare mbetet një ndër personazhet më interesante të futbollit italian dhe mediat e kërkojnë çdo javë, për të zbuluar
Dikur miq, Fatos Lubonja tregon një bisedë të rrallë me Edi Ramën Ndëshkimi i shpifësëve ka qënë një synim i kahershëm i kryeministrit Edi Rama. Më të ardhur në pushtet, Rama ndërmor