999 rezultate për

mbreterore

Lamtumirë privilegjeve mbretërore: 8 lukse që Meghan & Harry s'i kanë më Meghan dhe Harry hoqën dorë zyrtarisht nga statusi mbretëror dhe një ndryshim i tillë shoqërohet padyshim me reduktim të
Nuk ka më jetë mbretërore, çfarë pritet të ndodhë me familjen e Princ Harryt Kur Duka dhe Dukesha njoftuan se ata do të tërhiqen nga jeta mbretërore për t’u bërë të ‘pavarur financiarisht’, ky lajm
Princeshës nuk i durohet, do të martohet me 5 të ftuar (FOTO LAJM) Pandemia e koronavirusit ka ndryshuar gjithçka. Me 342.334 të infektuar në gjithë botën, qeveritë janë detyruar të marri
Fati nuk është me Priceshën, dasma mbretërore shtyhet për herë të tretë (FOTO LAJM) Duket sikur dasma e princeshë Beatrice-s dhe Edoardo Mapelli Mozzi nuk do të bëhet kurrë...Burime për People bëjnë me di
Dalja e fundit mbretërore, të gjithë u fiksuan pas look-ut të Meghan (FOTO LAJM) Pas largimit nga familja mbretërore, Meghan Markle dhe Princ Harry humbën statusin e tyre si “çift mbretëror” dhe tani j
"Bej dicka!" Zbulohet reagimi i Meghan për heqjen e titullit mbretëror nga Mbretëresha (FOTO LAJM) Meghan Markle thuhet se "shpërtheu në tërbim" pasi Mbretëresha Elizabeth e ndaloi atë dhe Princin Harry për përdorimin
Siguria fizike e çiftit mbretëror, Kanadaja heq dorë nga detyrimet Qeveria kanadeze ka konfirmuar se në muajin prill nuk do të këtë më përgjegjësi për sigurinë fizike të çiftit Meghan dhe
Meghan dhe Harry në dasmën e Princeshës? Çfarë vendimi ka marrë çifti (FOTO LAJM) Dramat e fundit në familjen mbretërore, duket se nuk e kanë penguar princeshën Beatrice të ftojë çiftin Harry-Meghan në
Dieta mbretërore: Këto janë vaktet që ha Kate Middleton për të mbajtur trupin në formë Kate Middleton është padiskutim një nga gratë më të para në botë. Me kamerat që e vëzhgojnë 24orë në 7 ditë të javës ,
Familja Mbretërore nuk po gjen rehat, këtë herë një divorc (FOTO LAJM) Familja mbretërore nuk gjen qetësi. Raportimet e fundit thonë se nipi i mbretëreshës Elizabeth II, Peter Philips, po div
Në 10 vitet e fundit, si kanë ndryshuar anëtarët e familjes Mbretërore (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë së Madhe është monarku mbretëror më i gjatë në histori dhe bashkë me Princin Philip
Ndërkohë që Meghan është shumë e lumtur për largimin nga familja mbretërore, Harry po vuan Vendimi i Princit Harry dhe Meghan-it për të hequr dorë nga detyrat mbretërore dhe për t’u larguar nga Mbretëria e Bashk
Kate dhe Meghan para epokës Mbretërore, fotot zbulojnë sa shumë ndryshojnë (FOTO LAJM) Kate Middleton dhe Meghan Markle patën gjithmonë një marrëdhënie shumë të komentuar mes njëra-tjetrës. Kate, me elegancë
Pse mbretëresha Elizabeth nuk vesh kurrë dy herë të njëjtat veshje Të jesh pjesë e një prej familjeve mbretërore më të rëndësishme të të gjitha kohërave, është shumë më e vështirë nga ç'm
Kanadezët kundër: Për sigurinë, Harry dhe Meghan të paguajnë vetë! Për Harry-n dhe Meghanin, nuk ka paqe as në Kanada. Tani që mund të shijonin lirinë larg detyrimeve mbretërore në vilën
Shpagim? Harry dhe Megan duhet të kthejnë mbrapsh 2.4 milion paund Çifti që vendosi të tërhiqej nga detyrimet mbretërore për të bërë një jetë të zakonshme, do duhet të kthejë mbrapsh rret
Megan dhe Harry "zhvishen" nga titujt mbretërorë Princi Harry dhe Meghan nuk do të përdorin më titujt e tyre të HRH dhe nuk do të marrin fonde publike për detyrat mbretë
Kate dhe Meghan para epokës Mbretërore, fotot zbulojnë sa shumë ndryshojnë (FOTO LAJM) Kate Middleton dhe Meghan Markle patën gjithmonë një marrëdhënie shumë të komentuar mes njëra-tjetrës. Kate, me elegancë
Princi Harry shfaqet në publik, vazhdon detyrimet mbretërore (FOTO LAJM) Princi Harry është shfaqur më në fund në publik, që prej lajmit se ai dhe Megan u tërhoqën nga titujt mbretërorë. Ai u t
S'kanë fund problemet për Meghan, babai do dëshmojë kundër saj në gjyq (FOTO LAJM) Meghan Markle ka qenë së fundmi në fokusin e mediave botërore pas deklaratës së saj dhe të princit Harry. Çifti hoqën do