999 rezultate për

mbreteror

Pse mbretëresha Elizabeth nuk vesh kurrë dy herë të njëjtat veshje Të jesh pjesë e një prej familjeve mbretërore më të rëndësishme të të gjitha kohërave, është shumë më e vështirë nga ç'm
Kanadezët kundër: Për sigurinë, Harry dhe Meghan të paguajnë vetë! Për Harry-n dhe Meghanin, nuk ka paqe as në Kanada. Tani që mund të shijonin lirinë larg detyrimeve mbretërore në vilën
Pasi iu hoq statusi mbretëror, këto janë titujt e ri të Meghan Markle dhe Harry-t Meghan Markle dhe Princ Harry vendosën të largohen nga familja mbretërore, duke hequr dorë nga statusi i tyre dhe ky ven
Shpagim? Harry dhe Megan duhet të kthejnë mbrapsh 2.4 milion paund Çifti që vendosi të tërhiqej nga detyrimet mbretërore për të bërë një jetë të zakonshme, do duhet të kthejë mbrapsh rret
Megan dhe Harry "zhvishen" nga titujt mbretërorë Princi Harry dhe Meghan nuk do të përdorin më titujt e tyre të HRH dhe nuk do të marrin fonde publike për detyrat mbretë
Kate dhe Meghan para epokës Mbretërore, fotot zbulojnë sa shumë ndryshojnë (FOTO LAJM) Kate Middleton dhe Meghan Markle patën gjithmonë një marrëdhënie shumë të komentuar mes njëra-tjetrës. Kate, me elegancë
Princi Harry shfaqet në publik, vazhdon detyrimet mbretërore (FOTO LAJM) Princi Harry është shfaqur më në fund në publik, që prej lajmit se ai dhe Megan u tërhoqën nga titujt mbretërorë. Ai u t
Meghan dhe Harry e kanë përgatitur prej kohësh largimin, detaji që i nxorri zbuluar (VIDEO) Meghan dhe Harry u larguan nga familja mbretëore për të jetuar si të pavarur financiarisht në Amerikën e Veriut. Pasi ho
S'kanë fund problemet për Meghan, babai do dëshmojë kundër saj në gjyq (FOTO LAJM) Meghan Markle ka qenë së fundmi në fokusin e mediave botërore pas deklaratës së saj dhe të princit Harry. Çifti hoqën do
U larguan nga detyrat mbretërore, Meghan Markle nënshkruan kontratë me Disney (FOTO LAJM) Javën që po lëmë pas, Meghan dhe Harry bënë të ditur se do të heqin dorë nga detyrat mbretërore dhe do të kenë të ardhur
Meghan Markle nënshkruan kontratë me Disney, por s'është ashtu si duket (FOTO LAJM) Pasi Harry dhe Meghan njoftuan se do të tërhiqen nga rolet e tyre si anëtarë të familjes mbretërore dhe se do të punojnë
Hoqën dorë nga roli mbretëror, me sa para do jetojnë tani Harry dhe Meghan Princ Harry dhe Meghan Markle kanë vendosur të tërhiqen nga postet e tyre mbretërore. Ato duan të ndërtojnë një jetë të
Po ju torturon dhimbja e fytit? Ushqimet që ju ndihmojnë PVjeshta dhe dimri janë stinët e gripit dhe virusit. Për të ndihmuar në lehtësimin e dhimbjes së fytit, ka pije të ngroh
Fotoja e Instagramit që e shtyu Harry dhe Meghan të largohen nga familja mbretërore (FOTO LAJM) Një foto e Mbretëreshës dhe tre monarkëve të ardhshëm e ka mërzitur Princin Harry dhe Meghan Markle dhe ndikoi në marrje
Hoqën dorë nga posti në familjen mbretërore, reagon babai i Meghan Markle Ditën e djeshme, çifti mbretëror Princ Harry dhe Meghan Markle kanë njoftuar se janë tërhequr nga postet e tyre në famil
Princ Harry dhe Meghan lanë mbretërinë, vjen reagimi çuditshëm i Pallatit Mbretëror Princ Harry dhe Meghan Markle, duka dhe dukesha e Sussex-it, deklaruan dje se do të tërhiqen nga detyrat e tyre mbretëro
Meghan dhe Harry lanë papritur familjen mbretërore, por ç'mendojnë për këtë Kate dhe William? Ditën e djeshme,çifti mbretëror Harry dhe Meghan Markle kanë njoftuar se kanë bërë një hap prapa, duke pranuar statusin
Harry dhe Meghan heqin dorë nga statusi mbretëror Princi Harry dhe Meghan Markle kanë vendosur të heqin dorë nga ‘roli i tyre‘ si anëtarë të familjes mbretërore britanike
Mbretëresha Elizabeth II thyen rregullin historik, për herë të dytë (FOTO LAJM) Siç e do zakoni, familja mbretërore mblidhet çdo vit në Sandringham për të realizuar ecjen e famshme të Krishtlindjes. P
Princ Leka i përgjigjet komentuesit, tregon çfarë dhuroi për të prekurit nga tërmeti? Princ Leka ka uruar Krishtlindjet përmes disa fotove të shkrepura pranë pemës, krah me bashkëshorten e tij, Elia Zaharia