999 rezultate për

mbreterimit

Naim Tërnava drejt mbretërimit të përjetshëm me një kundër kandidat kukull Të shtunën do të zgjidhet kryetari i ri i Bashkësisë Islame të Kosovës (BIK). Procesi i zgjedhjes së myftiut të ri do të
Bëhuni gati, ky është fundi i mbretërimit të Facebook dhe Google Kur të kthejmë kokën pas në 2017-ën, mund ta shohim si momentin e fundit të besimit të pakushtëzuar tek industria teknol
Kate dhe Uilliam udhëtim mes luleve të Singaporit (FOTO-LAJM) Duka dhe dukesha e Kembrixh, Kate dhe Uilliam janë në Singapor me rastin e turit për Jubileun e diamantë të Mbretëreshës