999 rezultate për

mbremshem

Kurti e Mustafa takohen sot në 15 e 30, çfarë do të ndodhë sot? Siç kishin paralajmëruar edhe pas takimit të mbrëmshëm tre orësh, krerët e LDK-së dhe Lëvizjes Vetëvendosje do të takohe
Paralajmërim? Cila pistë po ndiqet për shpërthimin e mbrëmshëm në Tiranë Policia ka një pistë hetimi tashmë në lidhje me shpërthimin e një sasie lënde plasëse në një lokal në zonën e Liqenit në
Elisa si "Skënderbeu", sulmon mediat pse e kritikuan për skandalin e mbrëmshëm Elisa Spiropali nuk pendohet për skandalin që publikoi mbrëmjen e djeshme. Së fundmi ajo ka postuar një tjetër video
Vetëm 17 vjeç, kush ishte vajza që u vra në atentatin e mbrëmshëm Ka tronditur gjithë Shqipërinë atentati i mbrëmshëm në Laprakë ku mbeti e vdekur një e mitur. Briselda Gjikola është
Shokoi Tiranën, atentati i mbrëmshëm ndodhi sepse ngacmuan 17-vjeçaren Një atentat ka tronditur mbrëmjen e djeshme Tiranën pasi një vajzë 17 vjecare u vra në Laprakë dhe i dashuri i saj u pla
Thaçi sërish flet për takimin e mbrëmshëm me Vuçiçin Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i cili po qëndron në Paris të Francës ka marr pjesë në promovimin e librit të ri kush
Ç'po ndodh tek Juventusi, veprimi i mbrëmshëm i Chiellinit zbulon krizën e madhe? Mbrëmë u zhvillua ceremonia e ndarjes së çmimeve të FIFA-s. Luka Modric u zgjodh edhe lojtari më i mirë i vitit, ndërsa
"Dogji" Prishtinën, ky është mesazhi i fundit i Dua Lipës pas koncertit të mbrëmshëm (FOTO LAJM) Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka performuar dje para mijëra fansave shqiptarë në natën e parë të fest
Shikoni si e lanë zhulsat mbrëmë ambientin në Gërmi (FOTO LAJM) Pas koncertit të mbrëmshëm në Parkun e Gërmisë, ku performoi këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, i tërë park
Notis ka një mesazh për shqiptarët pas koncertit të mbrëmshëm Pas debateve të shumta ku figura të njohura shqiptare bënë fushatë për të bojkotuar koncertin e këngëtarit grek Notis Sf
Vrasësi i mbrëmshëm në Tetovë është nga Elbasani Një vrasje dhe dy plagosje të rënda ndodhen në rrethana ende të pashpjeguara gjatë mbrëmjes së djeshme në Tetovë duke ng
Busquets e harron barazimin e mbrëmshëm, mendja i rri tek Atletiko Busquets pas barazimit të mbrëmshëm 1-1,nuk e ka mnbajtur mendjn shumë tek dy pikët e humbura kundër Las Palmas, por ka
Misteri i aksidentit të mbrëmshëm: Shoferi i "benzit" dhe vajza ishin të njohur? Ka marrë një rrjedhë krejt tjetër hetimi mbi aksidentin tragjik të ndodhur gjatë mesnatës së djeshme në Maminas përgjatë
Ilir Meta, shkaku i skandalit të mbrëmshëm Rama-Haradinaj Shpërthimi i ndërsjellë mes Ramës dhe Haradinajt gjatë mbrëmjes së djeshme nuk ka qenë aspak i rastësishëm. Duket se Ram
Pamje tmerri, shihni çfarë ka mbetur pas "uraganit" të mbrëmshëm (FOTO&VIDEO) Shqipëria gjendet nën ujë dhe dhjetra banorë kërkojnë të evakuohen për shkak të reshjeve të shiut të cilat sa vijnë e sh
Policia konfirmon: Droga në Vlorë ishte e Habilajve Pas kapjes së 4.5 tonë drogë në Vlorë, ka reaguar Policia e Shtetit në një deklaratë për mediat. Zv/drejtori i Polic
Zbulohet se sa do të mungojë Kovaçiç si pasojë e dëmtimit të mbrëmshëm Mateo Kovaçiç pësoi një dëmtim në ndeshjen e mbrëmshem ndaj APOEL-it dhe si pasojë la fushën me sytë e mbushur me lot.
Dortmund zbulon se çfarë u vendos nga takimi i mbrëmshëm për Dembelen Borussia Dortmund ka pezulluar Ousmane Dembele "deri në njoftimin tjetër". Vendimi u mor pas një takimi mbrëmë mes me
Skandal, zëdhënësi i Zaevit thotë se BDI ka faj për diskriminimin e mbrëmshëm të shqiptarëve Maqedonia dje priti dy gjigantët evropian për ndeshjen e Superkupës evropiane, Real Madrid dhe Manchester United. Ishte