999 rezultate për

mbremjen

Lëkundet sërish toka, tjetër tërmet në Tiranë Një tërmet tjetër rëlativisht i fortë ka rënë pak më parë në Shqipëri duke tronditur Tiranën, Durrësin dhe rrethinat.
I kërkoi favore seksuale studentes për provimet, ndalohet pedagogu Është vënë në pranga pedagogu i Universitetit të Elbasanit, i cili u denoncua mbrëmjen e sotme nga emisioni ‘Stop’. P
Strakosha dhe Gjimshiti marrin kreun, ngec Roma (VIDEO) Seria A ka zhvilluar pjesën më të madhe të ndeshjeve të javës së parë, ku mbetet për tu luajtur vetëm ai mes Interit dhe
Zbulohet lidhja e të ekzekutuarit sot në mbrëmje me Ritvanin e tmerrshëm Të tjera detaje janë bërë publike në lidhje me atentatin e ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Resulaj në Selenicë. M
Mbrëmjen e djeshme nuk performoi ,Dua Lipa surprizoi publikun me këtë gjest (VIDEO) Ndonëse nuk ishte aty për të performuar, Dua Lipa Ishte e pranishme gjatë gjithë kohës në Sunny Hill Festival, pranë fam
Tayna bën ndryshimin drastik, do dashuroheni me pamjen e saj të re (VIDEO) Me siguri e keni vënë re se reperes Tayna i pëlqen të luajë me look-un e saj dhe vazhdimisht ka ndryshuar ngjyrën e flok
Mori goditje të shumta në ring, humb jetën boksieri 28-vjeçar (VIDEO) Pas dëmtimeve të rënda të pësuara në një ndeshje mbrëmjen e të premtes, boksieri rus 28-vjeçar Maxim Dadashev ka humbur
E mbuluar me 4 milion kristale Swarovski, kjo është adoleshentja që "vodhi" mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Një adoleshente vodhi shfaqjen e mbrëmjes së maturës së shkollës së saj, teksa mbërriti në feste me një Rolls Royce Phan
PAMJET/ Aksidenti i rëndë me 3 viktima, mes tyre dhe 4 vjeçari shqiptar (FOTO LAJM) Është rritur bilanci i viktimave nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e djeshme në afërsi të Kapshticës, ku humbën jetën dy
Vrau 24-vjeçarin për një vend parkimi, policia shpall në kërkim autorin nga Tirana Zbardhet vrasja e 24 vjeçarit Viktor Shkorreti. Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar i vrasjes së ndod
Si dukeshin "yjet" e famshëm në mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Siç është kjo natë shumë e rëndësishme për krejt të rinjtë, aq e rëndësishme ka qenë edhe për “yjet” e botës së artit. M
Si dukeshin VIP-at në mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Mbrëmja e maturës është e rëndësishme për cdo maturant. Secili përpiqet të duket në mënyrën më të mirë të mundshme.
Derbi lodinez premton spektakël në finalen e Baku-së Pas një sezoni plot spektakël e emocione, Europa League do të ulë siparin mbrëmjen e sotme në Baku të Azerbajxhanit, ku
Cardi B lë me gojë hapur të gjithe të pranishmit dhe fansat e saj ne mbrëmjen e Met Gala (FOTO LAJM) Cardi B iu dhuroi të gjithëve një shfaqje të vërtëtë në Muzeun Metropolitan të Arteve ne New York. Fustani i Cardi B is
Alketa Vejsiu habit me veshjen, shfaqet si rrallëherë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në ekranin e TV Klan është dhënë puntata e radhës e Piter Pan. sigurisht përvec fëmijëve, këtë herë
Flet sërish gruaja e biznesmenit që vrau Kurti: Jam lemeritur! Vjollca Arapi, bashkëshortja e Agim Arapit i cili u vra në vitin 2016 dhe ku dyshohej se pas kësaj ngjarje ishte Jurgen
Këngëtarja shqiptare vajton në Instagram për vrasjen e Jurgenit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u ekzekutua në hyrjen e pallatit ku babnonte i njohuri si menaxheri i Vipa-ve, Jurgen Kurti. Vrasja e
Tentoi të vriste 29 vjeçarin në mes të Tiranës, identifikohet autori Plagosja në Komunën e Parisit është zbardhur nga Policia e Tiranës. 29-vjeçari Enea Teqja u plagos mbrëmjen e së mërk
EMRI/ Ky është i riu që u plagos mbrëmjen e djeshme në Tiranë Është identifikuar 26-vjeçari që mbeti i plagosur mbrëmjen e djeshme në zonën e stadiumit Dinamo. Burime bëjnë me di
Tifozët e provokojnë me fanellën e Lazios, Totti i befason të gjithë (VIDEO) Ish-kapiteni i Romës, Francesco Totti e ka pritur shumë keq humbjen 3-0 ndaj Lazios, diçka e cila është vënë re edhe mbr