999 rezultate për

mbreme

U ekzekutua mbrëmë, gazetari nxjerr detaje shokuese për Jurgen Kurtin Pas vrasje se djeshme që tronditi kryeqytetin ka patur edhe reagime të shumta në rrjet në lidhje me këtë krim të rëndë e
Operacioni i zbulimit tek Kryeministria i bërë mbrëmë vonë nga deputetët e PD Gazmend Bardhi dhe Sahit Dollapi, inspektuan godinën e Kryeministrisë gjatë orëve të vona të natës së djeshme duke u për
Mustafa: Mbrëmë ia kërkova Thaçit të heqë dorë nga korigjimi Të mërkurën mbrëma Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka shkuar në shtëpinë e kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, për të
Gazi lotsjellës, përfundon në spital ish-deputeti i PD Ish-deputeti i Partisë Demokratike Anton Frrokaj ka përfunduar në spital për shkak të problemeve me frymëmarrjen pasi mo
Mjeku kërkon urgjentisht marrjen e kampioneve të gazit serb që u përdor mbrëmë Policia përdori sërish me shumicë gazin lotsjellës gjatë protestës së djeshme të opozitës para Kuvendit duke bërë që një
Mascherano ka një mesazh për Sarrin pas veprimit të Kepas Mbrëmë bota e futbollit u përball me një rast tejet të sikletshëm. Kepa Arrizabalaga bëri një veprim të turpshëm mbrë
Hëna më e madhe dhe e shndritshme e vitit, spektakli që zbukuroi mbrëmë qiellin Hëna më spektakolare e vitit 2019 u shfaq që qiell mbrëmjen e djeshme. Ajo uu shfaq shumë më e ndritshme se zakonisht
Vetëm 19 vjeç, Ajdini humbi jetën mbrëmë në aksidentin tragjik Në mesin e viktimave të aksidentit tragjik është edhe i riu Ajdin Ismaili (Aydın Ismaili). Edhe Onur Sadiku ësht
Zbardhet ora e vizitës të Zaev në spitalin "8 Shtatori" Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev sot në orën 10 e 30 do t’i vizitojë personat e lënduar nga aksidenti rrugor që ndo
Një mësim nga "kazani" për "ballin e kazanit" (FOTO LAJM) Për mënyrën se si është trajtuar ngjarja e përdhunimit të 13 vjeçares në Kavajë në aspektin e publikimeve në media, mun
Benzema barazon rekordin e legjendës së Realit Karim Benzema ka hyrë në historinë e Real Madridit me dy golat e tij mbrëmë kundër Espanyolit. Sulmuesi francez tani ka
Natën e Vitit të Ri plasi edhe grushti, shikoni si zihen disa vajza (VIDEO) Nata e Vitit të Ri ka sjellë edhe disa incidente të vogla në Kosovë. Një përleshje fizike ka ndodhur mbrëmë në mes të di
Ky është turku që u vra mbrëmë në atentatin e përgjakshëm në Elbasan (FOTO LAJM) Erdal Durunay është shtetasi turk që humbi jetën mbrëmjen e kaluar në Elbasan bashkë me Endrit Alibejn dhe Arben Dylgjer
Studentja nxjerr hapur Ramën: Më more mbrëmë në telefon (FOTO LAJM) Është përsëritur edhe një herë në takimin e Ramës skema e djeshme në Vlorë, ku më shumë se gjysma e sallës ka braktisur
Shikoni edhe njëherë magjinë e Messit mbrëmë në ndeshjen kundër Levantes (VIDEO) Ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, arriti ta bëjë një paraqitje mjaft mbresëlënëse në ndeshjen e mbrëmshme kun
Çfarë tha mbrëmë Ramush Haradinaj që i preku të gjithë në sallë (VIDEO) Ramush Haradinaj ka mbajtur një fjalim tepër emocionues mbrëmë në ceremoninë e transformimit të FSK-së në Ushtri të Koso
Çfarë ndodhi mbrëmë në Tiranë dhe si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme një nga ngjarjet më të rëndësishme kulturore të vitit, "ODA". Bazuar në kuptimin e mirëfilltë si dhom
Studenti tregon si u terrorizua gjatë natës te Kryeministria nga Shërbimet Sekrete Studentët prej 11 ditësh kanë dalë në protestë për të kërkuar plotësimin e 8 kërkesave të tyre. Disa prej tyre kanë
"Narcos" në Tiranë, kështu u vizatuan mbrëmë muret e kryeqytetit (FOTO LAJM) Muret e Tiranës janë mbushur me grafitë gjatë mbrëmjes së djeshme ku kryeministri Rama dhe ministra të tjerë janë paraqi
Mbrëmë na suprizoi Klaudia, sot e ka radhën Bora Zemani Mbrëmja e djeshme në Këngën Magjike erdhi plot supriza. Padyshim tërhoqi vëmendjen performanca e balerinës Klaudia Pe