999 rezultate për

mbrapsht

2019-ta vit i mbrapshtë, analisti bën parashikimin për 2020-tën Analisti i njohur Andi Bushati mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në studion e emisionit "Open" ku ka bërë një rezyme pë
Kaos me fluturimet në Prishtinë: Avionët mbetën në ajër, të tjerë kthehen mbrapsht Mjegulla e dendur mbi zonën e aeroportit “Adem Jashari” në Prishtinë ka shkaktuar probleme me uljen e avionëve me destin
Rikthehet banda e frikshme? Ekzekutimi mafioz i kujton lushnjarëve vitin e mbrapshtë Enver Boriçi është viktima e fundit e atentateve mafioze që kanë shoqëruar Lushnjen gjatë viteve të fundit. Më parë
Demokrati nuk mban dot veten përballë inxhinierit: Do na hash “munë” Sherre dhe debate ka patur gjatë natës së sotme mes inxhinierit Arben Meçe dhe anëtarit të Këshillit Kombëtar të PD, Gaz
Presidenti i kthen mbrapsht një tjetër ligj Kuvendit Presidenti Ilir Meta i ka kthyer mbrapsht Kuvendit një tjetër ligj. Meta ka dekretuar kthimin për rishqyrtim në Kuve
Franca e Holanda numërojnë mbrapsht, Britaninë jashtë BE-së për 2 javë Zyrtarët europianë do të takohen sot për të diskutuar nëse Brexit do të realizohet brenda tre muajsh apo brenda dy javës
Karma, hajduti bëhet viral pasi i kthehet tulla mbrapsht (VIDEO) Edhe pse jeta e ka provuar shpeshherë që asgjë që bëjmë nuk kalon pa u kthyer pas nga universi, sërish njerëzit nuk i re
Plas sherri live, Gjuzi sulmon biznesmenin gay: Del me prapanicën mbrapsht! Në emisionin 360 gradë, deputeti Gjuzi e biznesmeni Elton Iliriani kanë shkëmbyer akuza dhe ofendime mes tyre. Gjuzi
Skandali i protokollit të presidentit Pendarovski, vendosin mbrapsht flamurin e Malit të Zi Kabineti i presidentit të Maqedonisë së Veriut ka kërkuar falje lidhur me skandalin me flamurin e vendosur në prapavijë
Rikthehet banda e frikshme? Ekzekutimet mafioze që po i kujtojnë lushnjarëve vitin e mbrapshtë Besmir Hida ishte viktima e fundit e atentateve mafioze që kanë shoqëruar Lushnjen gjatë viteve të fundit. Më parë, në n
Zbulohet ilaçi kundër plakjes Një studim i ri tregoi aksidentalisht se shkencëtaret janë në gjendje jo vetëm ta ngadalësojnë procesin e plakjes, por e
Franca kthen mbrapsht 60 azilantë shqiptarë Vijojnë operacionet e riatdhesimit të shtetasve që kanë kërkuar azil apo kanë shkelur rregullat e qëndrimit në hapësirën
Paralizohet trafiku tek 'Unaza e Madhe', tensione mes drejtuesve të automjeteve Protesta ne Astir ka bllokuar rrugën. Mirëpo, ndryshe nga herët e tjera, sonte është shkaktuar një trafik tepër i rëndua
Tronditëse/ Po i jepte makinës mbrapsht dhe u përplas me 3 makina, 19 të vdekur (VIDEO) Të paktën 19 persona janë vrarë dhe 32 të tjerë janë plagosur në një shpërthim afër Institutit Kombëtar të Kancerit në E
Meta kundra Ramës, i kthen mbrapsht ligjin për "planifikimin dhe zhvillimin e territorit" Institucioni i Presidentit të Republikës bën me dije se, Presidenti i Republikës në ushtrim të kompetencave të Tij, në m
Dikush ka mërzitur Oriola Marashin, është zgjuar "mbrapsht" (FOTO LAJM) Nuk ka dyshime se Oriola Marashi është në vendet e para të listës së femrave më atraktive shqiptare. Modelja, e cila tas
Lojtarët e Barcelonës i gjen "belaja", marka Audi iu kërkon të këthejnë makinat mbrapsht Lojtarëve të Barcelonës u ka dalë së fundmi një problem i papritur me markën e njohur Audi. Audi ka kërkuar që lojta
Kërkohet nga të gjithë, De Laurentis për pak sa nuk e ktheu mbrapsht Koulibaly-n për 6 cm Kalidou Koulibaly u transferua nga Genku te Napoli në vitin 2014r për tu bërë më pas njëri nga futbollistët më të kërkua
Probleme me skandencën, kthehen mbrapsht tonelata me lëng "Fructal" dhe kripë Himalajesh (FOTO LAJM) AKU-ja njoftoi sot se ka bllokuar në Pikat e Inspektimit Kufitar Morinë, Hani i Hotit dhe Durrës, katër ngarkesa me prod
KQZ kthen mbrapsht kandidaturën për Bashkinë e Himarës, reagon ashpër Athina zyrtare Kreu i OMONIA-s, Fredi Beleri nuk është regjistruar dje nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për të garuar si kandidat i p