E FUNDIT/ Meta shpall datë të re zgjedhjesh
999 rezultate për

mbrapa

Hamilton feston duke u hedhur në pishinë me rroba (VIDEO) Lewis Hamilton triumfoi në Çmimin e Madh të Monacos që u zhvillua gjatë ditës së sotme në rrugët e Monte Carlos. Pilo
Vertëm Ronaldo Fenomeni më i mirë se Mbappe, Ronaldo dhe Messi mbeten mbrapa Mbappe ka shkëlqyer në fitoren 3-1 të PSG-së ndaj Monacos, duke shënuar tre herë për të shkuar në 30 finalizime në edici
Pas vendimit të Holandës reagon PD: Fajin e ka Rama Parlamenti holandez ka marrë një vendim skandaloz për rikthimin e vizave ndaj popullit shqiptar me arsyen se kriminelët
Mema: Tirana më jep siguri, Oduamadi ka mbetur mbrapa Trajneri i Tiranës, Ardian Mema, duket se ka gjetur mekanizmat e duhura për të bërë ekipin e tij të funksionojë. Krye
Pas 5 orësh në shesh, mbyllet protesta: Nuk ka kthim mbrapa (VIDEO) Protesta e opozitës është mbyllur pas 5 orësh marshimnëpër Tiranë me thirrjet Rama ik". Kësaj radhe në mungesë të kr
“Shofer kauçuku”, ky djalë bën kërdinë (VIDEO) Një djalë i cili sapo ka marrë patentën në Kinë, tenton të parkojë por gjithcka i shkon keq. Ai përplas tre nga makin
Fansat brohoritën emrin e Taynës në koncert, si reagoi Rina (VIDEO) Disset mes Taynës dhe Rinës duhet thënë se janë bërë kryetemë e mediave disa herë. Por këtë herë dicka e shëmtuar ka
“Zgjedhjet janë pas derës”, Basha gati për të nisur punën Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka mbajtur një mbledhje ditën e sotme me Kryesinë e PD-së. Basha në këtë mbledhje
Nuk ka kthim pas! Basha bën paralajmërimin e fortë Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka deklaruar sot se “nuk ka kthim mbrapa” lidhur me vendimin unanin të marr
Era i përgjigjet ish të dashurit me pak fjalë Një postim i këngëtares shqiptare me famë botërore, Era Istrefit në Instastory u përhap me shpejtësi në portale ditën e
Nuk ka kthim pas! Haradinaj flet për mbështetjen e SHBA-ve ndaj ushtrisë Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka thënë se nuk ka kthim mbrapa sa i përket formimit të Ushtrisë së Kosovës.
Lovren: Kur fitojmë ose humbasim, ne nuk do të shikojmë mbrapa Dejan Lovren ka bërë thirrje për qetësi shkëve të skuadrës pas humbjes 2-1 kundër Manchester Cityt. “Mesazhi në dhomë
Rikthehet Sindrit Guri, gol e kualifikim në kupë (VIDEO) Oostenden fitoi me penallti 5-4, ndërsa 120 minutat ndaj Mouscron u mbyllën me rezultatin 3-3. Me këtë fitore skuadra ku
Po lahej në pishinë, por nga mbrapa i vjen një e papritur (VIDEO) Një burrë ka qenë duke u larë në një pishinë në Afrikë, kur i ka ndodhur e papritura. Atij i ka dalë nga mbrapa nje e
Mund ta keni vënë re, pse stjuardesat i mbajnë duart mbrapa kurrizit Të gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mb
Këto foto duken krejtësisht normale, por mbrapa fshehin një të vërtetë Në anglisht ndryshe quhen "photobomb" dhe është pikërisht atëherë kur ty të duket se shkrepe foton perfekte, ambienti ës
I merr të gjitha makinat përpara, shofer si ky nuk keni parë ndonjëherë (VIDEO) Një djalë i cili sapo ka marrë patentën në Kinë, tenton të parkojë por gjithcka i shkon keq. Ai përplas tre nga makin
Mësoni arsyen pse stjuardesat i mbajnë duart mbrapa të lidhura ë gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mba
Seks në qendra masazhi në Tiranë, kush janë VIP-at që i frekuentonin (VIDEO) Njerëz të njohur të ekranit, zyrtarë dhe familjarë kanë qenë klientë të zakonshëm të qendrave të masazhit në Tiranë, ku
E kemi bërë tërë jetës gabim, frutat nuk duhen ngrënë mbrapa buke Jemi mësuar që tërë jetën tonë, frutat ti hamë pas buke. Ama ky është një veprim i gabuar dhe i pashëndetshë. Por kur