999 rezultate për

mblodhi

Alarm mes Turqisë dhe Greqisë, mblidhet urgjent kabineti qeveritar në Athinë (FOTO LAJM) Termometri në Egje është rritur pas sfidës së re që mori Ankaraja të hënën në mëngjes. Me Navtex të aktivizuar dhe të vl
Mblodhi 30 persona për festë, arrestohet një person Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person në rrugën “Gjergj Fishta” në Gjakovë, pasi që kishte organizuar aheng, rap
Do të fërkoni sytë! Këto foto nuk janë ashtu si duken (FOTO LAJM) Ndonjëherë ne shohim me vëmendje një fotografi dhe nuk mund të kuptojmë se çfarë po ndodh në të. A është bota jonë il
"Na mblodhi eventi", VIP-at shqiptarë shkëlqejnë me veshjet luksoze (FOTO LAJM) Eventet në shqipëri po kthehen çdo dditë e më shumë në ngjarje të rëndësishme, e sidomos për VIP-at. Vetëm para pak d
Labinot Tahiri zbulon shifrën: Sa para mblodhi për të prekurit nga tërmeti! (FOTO LAJM) Labinot Tahiri-Labi, është solidarizuar me situatën e vështirë në Shqipëri, pas tërmetit shkatërrues. Këngëtari ka mb
"Mblodhi banditët e veriut", Bushati: Po shkojmë drejt një regjimi (VIDEO) Analisti Andi Bushati deklaroi për "News 24" se me këtë që ndodhi sot po shkojmë drejt një regjimi. Bushati theksoi s
Aktivistja bën deklaratën e fortë: Rama pickoi një deputete sa i dolën lot Aktivistja e shoqërisë civile, Sevim Arbana ka deklaruar se ka parë “Live”, Edi Ramën duke dhunuar një grua. Ajo tha
I mblodhi Ajka Kallaku, Besi dhe Xhensila organizojnë mbrëmje për vajzën 3 muaj mbushi mbrëmë vajza e Xhensilës dhe Bes Kallakut. Ajka gëzoi përmujorin dhe mesa duket prindërit kanë vendosur
Si polici bashkiak ia “mblodhi” tre italianëve që hodhën plehrat në park Vendosjen e ligjit dhe zbatimin e rregullave kanë filluar që ta ndjejnë edhe të huajt qe jetojne apo vizitojnë kryeqytet
Kush është rivali i Erdoganit që mblodhi miliona njerëz në një miting Sot, mbahen zgjedhjet e parakohshme presidenciale në Turqi të thirrura nga presidenti i tanishëm, Recep Tayip Erdogan në
Nis takimi Mogherini-Vuçiç në Beograd Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini po qëndron sonte në Beograd. Ajo nga ora 19:00, ka nis
Pezullimi i Nokës mblodhi Byronë Parlamentare, Noka: Është turp i madh Prezenca e Flamur Nokës në sallë pavarësisht pezullimit që i bëri kryeparlamentari Ruci, ka sjellë mbledhjen e Byrosë Pa
Kjo është vajza që ia "mblodhi" djalit don zhuan të deputetit socialist (FOTO LAJM) Djali i deputetit Socialist, Pjerin Ndreu, Alvin Ndreu u bë vetëm pak kohë më parë krye temë në media për shkak të jetës
Si i mblodhi Alket Rizai fondet në burg për të miturën me kancer Alket Rizai ishte në qendër të vëmendjes së opinionit publik grek dy ditë më parë për shkak të nismës së tij për të mble
"Djalli shqiptar...", reagimet e grekëve ndaj veprimit prekës të Alket Rizait (FOTO LAJM) Grekët kanë reaguar në mënyra të ndryshme ndaj veprimit të të dënuarit shqiptar Alket Rizai, i cili mblodhi fonde për Ev
Alket Rizai bën një gjest që mahnit Greqinë Greqia është mallëngjyer nga peripecia e vajzës 8 vjeçe me emrin Evangjelia nga Kreta, e cila po lufton me kancerin.
Zbulohet arsyeja pse i mblodhi Saimir Tahiri papritur dje në drekë të gjithë drejtorët e Policisë Teksa nga njëra anë bënte bujë lajmi për shkarkimin e tij nga detyra si ministër i Brendshëm, Saimr Tahiri hante drekë t
Këshilli i Sigurisë për Balilin, Tahiri: E çuditshme, Nishani se mblodhi për çështje më alarmante Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri gjatë fjalës së tij në analizën e Policisë së Shtetit te zhvilluar në Berat foli edhe
Mirush Kabashi: “Bujar Lako u dënua me riedukim, si e mblodhi pianistja” Aktori i njohur, Mirush Kabashi, ka folur pwr vitet e Kursit të aktrimit me Bujar Lakon, dënimin që atij iu bë gjatë shk
Shqiptarët nuk zenë mend, biznesmeni nga Tirana mblodhi 1 mln USD me fajde, rrezikon 15 vite burg 20 vjet pas rënies së firmave piramidale, mashtrimet në shuma të konsiderueshme vazhdojnë, kësaj radhe jo më nga firmat