999 rezultate për

mbledhur

Pas listës së PD-së reagon Rama: Janë mbledhur bashkë humbësit Kryeministri, Edi Rama gjatë një vizite në një familje në Vorë ka komentuar listën e kandidatëve të Partisë Demokratike
Janeva fillon hetimin për tenderët e klinikës së Manastirit Prokurorët e Speciales në Maqedoni kanë hyrë në Spitalin klinik në Manastir, për të mbledhur më shumë informacione mbi p
Legjendat e "Greqi 2004" nderojnë Artur Lekbellon (FOTO LAJM) Legjendat e futbollit grek, pjesëtarët e ekipit që fitoi Euro 2004, kanë qenë dje të pranishëm në ndeshjen miqësore që e
Keni pajisje të vjetra kuzhine? Mos i hidhni pasi mund të kushtojnë mijëra dollarë (FOTO LAJM) Me zhvillimin e teknologjisë, amvisat e kanë më të lehtë punën e tyre në kuzhinë, pas shpikjes së sobave, tenxhereve me
Pamje me dron, ja protestues janë mbledhur sot në shesh (FOTO&VIDEO) Në videon që shikoni më sipër mund të shikoni pamjet nga protesta e opozitës në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Nga
Berisha e Basha e ekzagjerojnë: 600 mijë protestues në Tiranë Kanë kaluar vetëm 40 minuta nga nisja zyrtare e protestës së opozitës dhe kanë dalë shifrat e para mbi pjesmarrjen e pro
Demarkacioni kalon sot në Kuvend, policia blindon vendin Demarkacioni me Malin e Zi pritet të kalojë sot në Kuvend, ndërsa opozita ka planifikuar se do të protestojë. Por ng
E dhimbshme, vajza rruan kokën për të mbledhur para në ndihmë të vëllait me kancër Një vogëlushe 9-vjeçare preu flokët në mbështetje të të vëllait më të madh në moshë që ishte me kancer. Ndërkohë që iu a
22 fotografitë që do t'ju tregojnë përse bota është kaq e mrekullueshme (FOTO LAJM) Bota në të cilën jetojmë është një thesar me gjëra interesante dhe të mahnitshme. Ju vetëm duhet ta shikoni atë nga
Sulmi në Londër, femrat myslimane protestojnë kundër terrorizmit (FOTO LAJM) Dhjetra gra myslimane kanë vendosur të bashkohen në urën e Westminster, duke formuar një zinxhir njerëzor në kujtim të v
Protesta e opozitës, Basha drekë me 8 ambasadorë të BE-së Kryetari i PD-së Lulzim Basha, pas marrjes pjesë në festën e “Ditës së Verës” në Elbasan, është mbledhur në një drekë pu
S'do ta besoni sa firma janë mbledhur që ndeshja Barça-PSG të përsëritet Peticioni për që ndeshja Barcelona-PSG të përsëritet deri më tani është nënshkruar nga më shumë se 200 mijë njerëz. Kanë
Basha e quan truk shkarkimin e Tahirit: S'jemi mbledhur për "koka kecash" Lulzim Basha e ka quajtur truk lajmin per shkarkimin e ministrit Tahiri, teksa foli nga çadra e protestes. “Sonte jem
Aktivisti ia thotë në sy Bashës: E ke kuptuar që përballë Ramës i humb zgjedhjet (VIDEO) Aktivisti Aulon Kalaja ka habitur jo pak me deklaratën e tij sot në çadrën e PD-së. Ai tha se Lulzim Basha e ka kuptu
Protestuesit rrethojnë lokalin ku gjendet Kryeministri Rama (FOTO LAJM) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama kaloi pranë çadrës së protestuesve. Protestuesit e opozitës e morën këtë si ofendim
E ÇUDITSHME/ Rama, Tahiri dhe Beqaj në protestën e opozitës (FOTO LAJM) Ka nisur protesta e opozitës e cila ka mbledhur nga e gjithë Shqipëria gati 8 mijë njerëz të cilat të ardhur nga qytete
Serbët mblidhen rreth murit për ta ndaluar rrënimin Në veri të Mitrovicës janë mbledhur disa protestues serbë. Numri i tyre arrin në 100, ndërkaq janë mbledhur tek muri il
Shkarkimi i Manjanit, Rama mbledh urgjent Grupin Parlamentar të PS-së Pas vendimit për shkarkimin e ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani, Kryeministri Rama ka mbledhur grupin parlamentar të
Not në temperatura nën zero në Angli për të mbledhur para për bamirësi (VIDEO) Më shumë se 300 persona morën pjesë në Notimin Vjetor në “Doxing Day” në Cromer të Anglisë. Kjo maratonë që kërkon p
Këshilltari i Erdogan: Shefat e huaj të kuzhinave në Turqi janë spiunë Disa shefa të huaj kuzhine që merren me programe televizive në Turqi janë të angazhuar me aktivitete spiunimi. Kjo de