999 rezultate për

mbledhjes

Ramës nuk "i dridhet syri" nga presioni i Metës: Firmose sa më parë Kodin Zgjedhor Pavarësisht thirrjeve të presidentit Meta që të respektohet marrëveshja e 5 qershorit, kryeministri Rama, mbetet i vendo
"Do organizojmë protesta masive", Liga qëndron në rrugën e bojkotit edhe pas mbledhjes së sotme Ditën e sotme u mbajt mbledhja e Ligës Profesioniste dhe siç ishte parashikuar, pas saj, ky institucion ka dalë me një q
Vendimet e Ligës, reagimi zyrtar pas mbledhjes Liga Profesioniste e Futbollit ka bërë me dije vendimet e marra ditën e sotme në mbledhjen e zhvilluar me presidentët e
Largimi i Lleshajt dhe Shahinit, Balla tregon detajet pas mbledhjes Kreu i grupit parlamentar Taulant Balla ka folur për mediat pas mbledhjes së PS, ku bëri me dije se deri më 25 prill PS
Rama flet pas mbledhjes: Marrëveshja e 5 qershorit do të votohet nesër! Kryeministri Edi Rama ka folur pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik në lidhje me Reformën Zgjedhore. Ram
Lefter Maliqi "tall" Ramën pas dështimit të mbledhjes së Këshillit: Hiqe maskën o ditëzi! Pas dështimit të mbledhjes së Këshillit Politik, ka reaguar deputeti i opozitës Lefter Maliqi ka sulmuar kryeministrin R
Rama flet pas mbledhjes së Këshillit Politik: I duan të gjitha për vete Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas mbledhjes së gjatë të Këshillit Politik. Rama ka komentuar mbledhjen si dhe lar
Murrizi nuk tërhiqet as pas mbledhjes me Ramën: Duam lista të hapura! Përfaqësuesi i opozitës parlamentare Myslim Murrizi, ka lënë i pari mbledhjen e Reformës Zgjedhore. Gjatë një deklar
Reforma zgjedhore, Murrizi flet pas mbledhjes: Nuk do ta votojmë nëse nuk plotësohen tre kushte Pas përfundimit të mbledhjes për Reformën Zgjedhore mes Kreut të Kuvendit, Gramoz Ruçi dhe deputetit të opozitës parlame
Kuvendi fshin kritikat për abuzimin e 15 vjeçares në mbledhjen e komisionit Ditën e djeshme, Kuvendi i Shqipërisë organizoi mbledhjen e Aleancës së Grave deptuete ku në qendër të diskutimeve ishte
Ardi Veliu sulmoi nënën e 15 vjeçarit, pse heshtin gratë deputete? Ka bërë bujë publikimi nga kreu i Policisë së Shtetit, Ardiu Veliu të videos me pistoletë të nënës së 15 vjeçarit që u d
Zbulohen oraret e ndeshjeve të javës së 27-të të Kategorisë Superiore (FOTO LAJM) Pas mbledhjes mbledhjes së presidentëve të klubeve të Superiores me kreun e FSHF-së, Armand Duka, disa javë më parë, u v
Rudina Hajdari zbulon prapaskenat e mbledhjes së Reformës: Këta i shkelën syrin njëri-tjetrit Pas përfundimit të mbledhjes së Këshullit Politik për Reformën Zgjedhore, përfaqësuesja e opozitës parlamentare Rudina H
Hajdari pas mbledhjes së Këshillit Politik: Jemi në këtë derexhe si pasojë e sistemit Pas mbledhjes online të Këshillit Politik, Rudina Hajdari i ka bërë thirrje palëve që sistemi në të cilin jemi duhet të
Zbutja e masave, sot vendoset për kohëzgjatjen e orës policore Komisioni për sëmundje ngjitëse do të mbajë mbledhje ku do të diskutohet për atë se sa do të zgjasë ora policore gjatë k
Lihet jasht mbledhjes së LDK-së, ky është reagimi i Vjosa Osmanit Nënkryetarja e LDK-së dhe kryetarja e Kuvendit, ka deklaruar para medieve se vetëm prej tyre ka mësuar se partia e saj d
Rama flet i lumtur pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë: Hapja graduale! "Sikur komunikimi publik të ishte kaq pozitiv, politika do ishte shumë ndryshe..." Ka përfunduar Mbledhja së Këshilli
Me flokë pa krehur dhe pa grim, kështu duken deputetët shqiptarë gjatë mbledhjes online (VIDEO) Pas urdhrit të marrë, në shtëpi janë mbyllur edhe politikanët, si të gjithë qytetarët e tjerë. Institucionet janë bosh d
Rama flet për herë të parë pas mbledhjes së 1,15 miliardë Euro: Do vishem me rrecka për Shqipërinë Kryeministri Edi Rama sonte gjendet në "Top Story" për të folur për herë të parë në lidhje me 1.15 miliardë Euro të ofru
Osmani prezanton axhendën: Çdo të hënë mbledhje të Kryesisë, çdo të enjte seancë plenare Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit tha se tashmë do të jenë 14 komision