999 rezultate për

mbledhje

Pas mbledhjes së kryesisë flet Spiropali: Nuk do të marrim pjesë në luftë por në zgjedhje Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë e Partisë Socialiste, ku ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin dhe zëdhënësja e Qev
Pas shkarkimit nga gjykata, Rexhepi mban mbledhje të jashtëzakonshme Rijaseti i Bashkësisë Fetare Islame ka filluar mbledhjen e jashtëzakonshme në Fakultetin e Shkencave Islame në Kondovë.
Sot mblidhet BDI Sot Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) do të mbajë mbledhje të Këshillit të Përgjithshëm të partisë, njofton BDI.
PD i jep tjetër goditje për Murrizit pasi nuk dorëzoi mandatin Myslym Murrizi është shkarkuar edhe nga detyra e Kryetarit të PD-së së Lushnjes pas refuzimit të dorëzimit të mandatit t
Skandali me pasaportat, Rama mbledhje në Ministrinë e Jashtme Skandali me pasaportat shqiptare nuk ka kaluar pa vëmendje dhe aktualisht Ministria e Punëve të Jashtme po zhvillon një
Detaje për ceremoninë e varrimit të veteranit Sot në Prejlep do t’i jepet lamtumira e fundit ish-luftëtarit të UÇK-së, Halim Tolaj. Për të nderuar veprën e Tolajt,
Nuk e dogji mandatin, deputeti i PD tregon arsyet e "tradhtisë" Deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi nuk e ka djegur mandatin dhe për këtë është shprehur në News24. Ai ës
Mungoi në mbledhjen e LSI-së, demokrati i nxjerr të palarat deputetit? I vetmi deputet që nuk mori pjesë në mbledhjen e LSI-së ku u mor vendimi për djegien e mandateve, e konfirmuar edhe nga
Rama dremit gjatë seancës për pavarësinë e Kosovës (FOTO LAJM) Kosova sot feston ditëlindjen e saj të 11-të. Për këtë përvjetor në Kosovë kanë ardhur edhe disa nga liderët e rajonit.
Qeveria mban mbledhje më nder të pavarësisë Në kuadër të shënimit të 11-vjetorit të Pavarësisë, Qeveria e Kosovës po mban mbledhjen festive. Pas gjysmë orë, bëhe
Protesta e të enjtes, Basha bën mbledhje urgjente me kryetarët e degëve Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë një mbledhje urgjente me kolegjin e kryetarëve të degëve. Sipas
Mbledhje e jashtëzakonshme në Drenas pas rastit të vajzës së dhunuar Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi i Drenasit ka thirrur mbledhje të jashtëzakonshme. Kjo pas rastit të abuzimit
Pedagogët në grevë, FHF kërkon mbledhje të jashtëzakonshme Deri në rrëzimin e ligjit për Arsimin e Lartë, vazhdon akoma më ngulm bojkoti i studentëve dhe greva e pedagogëve. D
Grida Duma rrëfen çfarë i tha Bashës pak para mbledhjes së Kryesisë Deputetja demokrate Grida Duma ka rrëfyer se ka pasur një bisedë me Bashën para mbledhjes së kryesisë. Ndër të tjera
Ndërron jetë gazetari në Kosovë Ka ndërruar jetë gazetari Naim Hagjosaj, lajmin e kanë bërë të ditur miqtë e të ndjerit. Për vdekjen e hershme të gazeta
A do të paguajnë taksë mallrat serbe që hynë para vendimit të taksës? Në mbledhjen e Qeverisë, është miratuar propozim - vendimin për t’i propozuar Kuvendit të Kosovës zgjatjen e ndarjeve bu
Blegtori bllokohet me 400 dele: Prit nga dreka se kemi mbledhje Alket Nikolli blegtor në zonën e Golemit ka mbetur i bllokuar në Glinë të Dropullit. Lajmi është bërë i ditur nga de
Momente krize te Reali, klubi mbledhje urgjente pas humbjes ndaj Sociedadit Lojtarët e Real Madridit janë mbledhur në një takim krize në qendrën stërvitore të klubit, Valdebabas, të hënën, pas hum
"Qeveri e krimit", Rama pritet me protesta në Elbasan (VIDEO) Qeveria është mbledhur sot në qytetin e Elbasanit, në një takim informal të thirrur nga Kryeministri Edi Rama. Nga bu
Çfarë po ndodh në Elbasan? Rama mbledh ministrat e shkarkuar Kreu i qeverisë, Edi Rama ditën e sotme pritet të zhvillojë një takim në qytetin e Elbasanit me të gjithë kabinetin dhe