999 rezultate për

mbledhja

Përfundon mbledhja e Kushtetueses, kur do të nisë gjykimi i 20 çështjeve të para Përfundon mbledhja e anëtarëve të rinj të Gjykatës Kushtetuese. Gjatë mbledhjes të kësaj të enjteje 7 anëtarët e Gjykatë
Përfundon mbledhja e LDK-së, zbulohen vendimet e marra Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, sot në orën 10:00 ka mbledhur Kryesinë e partisë, për të diskutuar rreth zhvillimeve të
Mbledhja urgjente te Gjermania, më 4 dhjetor vendoset fati i Joachim Low Mbledhje e jashtëzakonshme më 4 dhjetor për vlerësimin e punës së trajnerit Joachim Low. Kështu ka njoftuar Federata
Mbledhja te Ministria e Financave, Fidel Ylli: Ja kur do t’i japim zgjidhje përfundimtare problemeve Ka përfunduar para pak minutash, takimi te Ministria e Financave, mes përfaqësuesve të Ligës Profesioniste dhe qeverisë.
PS propozim të ri për heqjen e pragut 3%, ndërpritet mbledhja e Komisionit të Ligjeve Mbledhja e Komisionit të Ligjeve është ndërprerë pas kërkesës së opozitës, ndërsa PS u shpreh se ka pranuar kërkesën e o
Takimi Kosovë-Shqipëri, ja kur do të mbahet takimi mes dy qeverive Mbledhja e përbashkët e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbahet më 2 tetor në Tiranë dhe jo në Shkodër siç ishte lajmëruar
Hajdari del nga mbledhja e Këshillit Politik: Listat duhet të hapen 100% Rudina Hajdari doli e para nga mbledhja e Këshillit Politik që po vijon akoma në Pallatin e Kongreseve. Hajdari u shpreh
Përfundon mbledhja me kryebashkiakët, zbulohen porositë e Ramës Ka zgjatur rreth 1 orë takimi mes kryeministrit Rama dhe kryemashiakëve socialistë në Elbasan. Mbledhja u zhvillua me
Mbledhja e bërë në Minsk, Superiorja mund të shtyhet nga Kombëtaret dhe Qeveria Superiorja mund të mos fillojë në shtator me datat e përcaktuara më herët, por të ketë një shtyrje të saj. Ky është r
Përfundon mbledhja e PS-së, Rama largon Dakon dhe merr mbi vete drejtimin Ka përfunduar mbledhja e grupit parlamentar të Partisë Socialiste, e cila zgjati për rreth një orë, që po zhvillohej në
Mbledhja e përbashkët Kosovë-Shqipëri në shtator, paralajmërohet nënshkrimi i tri marrëveshje të mëdha Kosova dhe Shqipëria do të vazhdojnë edhe këtë vit traditën e mbledhjeve të përbashkëta ndërmjet dy qeverive, ku edhe do
U largua pa shpjegim nga mbledhja, Hajdari zbulon si qëndron e vërteta Rudina Hajdari u pa teksa largohej më herët dhe pa asnjë shpjegim për mediat nga Këshilli Politik. Pas këtij veprimi,
Çfarë ndodhi? Hajdari largohet nga mbledhja e Këshillit Politik pa dhënë shpjegime Përfaqësuesja e opozitës parlamentare, Rudina hajdari është larguar nga mbledhja e Këshillit Politik. Deputetja Hajda
Tension gjatë raportimit të Agim Veliut, tre deputetë largohen nga mbledhja Bekë Berisha, Ganimete Musliu dhe Elmi Reçica janë larguar nga mbledhja e komisionit për Çështje te Sigurisë dhe Mbrojtj
I dolën nga fjala Ramës, shtyhet mbledhja e Këshillit Politik Mbledhja e Këshillit Politik e thirrur nga Gjiknuri pritej të fillonte në orën 17:00, por do të fillojë në orën 17:30.
Mbledhja e Komisionit të Etikës, çfarë u vendos për Bylis-Tirana Mbledhja e cila pritej të zhvillohej ditën e sotme në lidhje me dyshimet e ndeshjes së parë gjysmëfinale të Kupës, mes B
Përfundon mbledhja e Këshillit Politik, Hajdari: Të hapen 100 përqind listat! Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik për ditën e sotme e thirrur pas firmosje së marrëveshjes nga opozita parlamen
Mbledhja e Këshillit Politik, çfarë i kërkon Rama opozitës Janë zbuluar detaje të reja nga mbledhja e këshillit politik për Reformën Zgjedhore. Burime për Fax News bëjnë me dije s
Maxhoranca nuk heq dorë, mblidhet sërish Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës Shkarkimi i Metës nga Presidenca nuk është harruar. Komisioni Hetimor i ngritur për shkarkimin e presidentit Ilir Met
Përfundon takimi Rama-Veliaj, kryebashkiaku largohet me biçikletë Ashtu sikundër u raportua më herët, kryeministri Edi Rama ditën e sotme mblodhi në takim krebashkiakët e qyteteve. Me