999 rezultate për

mbledh

Rama mbledh drejtuesit politikë, për çfarë diskutohet Edhe këtë të hënë, kryeministri dhe kreu i PS, Edi Rama ka mbledhur në selinë rozë drejtuesit politikë në qarqe dhe shta
Nuk do t'i pëlqejë Ramës! Safet Gjicit mbledh socialistët e "harron" maskën (FOTO LAJM) Masa për mbajtjen e detyruar të maskës e vendosur me 15 tetor nga qeveria Rama, nuk po respektohet as nga socialistët.
Mbledhja te Ministria e Financave, Fidel Ylli: Ja kur do t’i japim zgjidhje përfundimtare problemeve Ka përfunduar para pak minutash, takimi te Ministria e Financave, mes përfaqësuesve të Ligës Profesioniste dhe qeverisë.
Arben Ristani zbulon tradhtinë e Grida Dumës: Ka mbledhur vota kundër meje! Ish-deputeti Arben Ristani është i ftuar mbrëmjen e sotme në “PolitikOn” ku ka deklaruar se Grida Duma ka mbledhur vota
Ramës nuk "i dridhet syri" nga presioni i Metës: Firmose sa më parë Kodin Zgjedhor Pavarësisht thirrjeve të presidentit Meta që të respektohet marrëveshja e 5 qershorit, kryeministri Rama, mbetet i vendo
Të rinjtë demokratë bëjnë lëmsh dynjanë, zhvendosen për mbledhje tek PS? (FOTO LAJM) Motorët e fushatës elektorale janë ndezur, dhe partitë kryesore politike në vend tashmë po thurin strategjitë e fitores
Zhdukja e tre të rinjve, Veliu mbledhje urgjente me drejtuesit e policisë në Shkodër Shkodra është një ndër qytetet më problematike në vend, për shkak të ngjarjeve të pazbardhura kriminale në këtë qytet ve
Rama mbledh në seli drejtuesit politikë në qarqe Pasditen e sotme kryeministri Edi Rama ka mbledhur në selinë e Partisë Socialiste drejtuesit politikë në qarqe. Mësoh
"Porti i Durrësit, port i Kosovës", deklarata e Ramës shqetëson serbët "Porti i Durrës, port de fakto edhe i Kosovës..." Kjo deklaratë e kryeministrit Rama në mbledhjen e përbashkët të dy
"Shqiptarët po bashkohen": Serbët provokohen nga deklaratat e Ramës Mediat serbe i kanë dhënë një hapësirë të gjerë deklaratave të kryeministrit Rama në lidhje me portin e Durrësit në mble
PS propozim të ri për heqjen e pragut 3%, ndërpritet mbledhja e Komisionit të Ligjeve Mbledhja e Komisionit të Ligjeve është ndërprerë pas kërkesës së opozitës, ndërsa PS u shpreh se ka pranuar kërkesën e o
Hajdari thirrje për bojkot: Mos shkoni në mbledhje pa u hapur listat Deputetja e opozitës parlamentare Rudina Hajdari deklaroi se nuk do të heqë dorë nga kërkesa për lista të hapura. Aj
"Do organizojmë protesta masive", Liga qëndron në rrugën e bojkotit edhe pas mbledhjes së sotme Ditën e sotme u mbajt mbledhja e Ligës Profesioniste dhe siç ishte parashikuar, pas saj, ky institucion ka dalë me një q
Takimi Kosovë-Shqipëri, ja kur do të mbahet takimi mes dy qeverive Mbledhja e përbashkët e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbahet më 2 tetor në Tiranë dhe jo në Shkodër siç ishte lajmëruar
Hajdari bie dakord me PD-në, kërkon mbledhjen e Këshillit Politik Deputetja Rudina Hajdari përmes një emaili fton anëtarët e Këshillit Politik që të takohen nesër për të vendosur se çfar
Rama mbledh të vetit, zbulohen porositë që iu dha Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka zhvilluar një takim me shtabet elektorale dhe me drejtuesit politik në qarqe.
Asnjë pistë konkrete për atentatin ndaj Gjinit, prokuroria mbledh drejtuesit e policisë Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot në një takim drejtues të Policisë së Shtetit për të diskutuar rreth atentatit ndaj 5
A do të jetë Jozefina Topalli pjesë e partisë së tij? Ja si përgjigjet Murrizi Deputeti Myslym Murrizi, i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në RTV Ora, rikonfirmoi edhe një herë krijimin e partisë së
Basha një hap para Ramës, mbledh mjekët në selinë e PD Kryedemokrati Lulzim Basha ka thërritur mjekë dhe ekspertë të shëndetësisë në selinë e PD. Takimi i tyre do të nisë pas
PD bojkoton mbledhjen e Këshillit Politik Partia Demoratike ka bojkotuar mbledjen e Këshillit Politik pasi nuk pranon diskutimet mbi draftin e paraqitur në Këshil