999 rezultate për

mbjelljes

Ndryshon strategjia e mbjelljes së kanabisit: Parcela të vogla në male ku nuk hyn policia Kruja është një nga zonat më problematike për kultivimin e lëndëve narkotike ndërkohë që hetimet e prokurorisë kanë zbul
"Qeveria po përgatit mega operacionin e mbjelljes së kanabisit" Ish-kryeministri Sali Berisha me anw tw njw statusi nw Facebook ka shkruar se qindra mijwra fidanw kanabisi janw porosit
Arrestohet ish-shefi i policisë në Vlorë Një ish-drejtues policie në Vlorë është arrestuar mëngjesin e sotëm nga policia pasi ndaj tij kishte një urdhër arresti
Fushata e mbjelljes së pemëve, Veliaj: Çdo martesë dhe lindje në Tiranë të festohet me një pemë (FOTO LAJM) Nëse martohesh apo lind një fëmijë në Tiranë, mund ta shoqërosh gëzimin e jetës tënde edhe duke mbjellë një pemë. Kështu
Tirana rinis për të tretin vit radhazi fushatën e mbjelljes së pemëve të reja Pas suksesit të dy viteve të para, Tirana do të rinisë fushatën e madhe të mbjelljes së 100 mijë pemëve, për të vijuar r
Nis fushata e mbjelljes, kapen 2080 bime hashash në Krujë Një sasi prej 2,080 bimë Cannabis Sativa është asgjësuar në Krujë. Në kuadër të këtij operacioni janë arrestuar tre s
Tirana thyen rekordin e mbjelljes së 100 mijë pemëve Në Ditën Botërore të Pyjeve, Tirana mbolli pemën e 100 mijtë. Aksioni i Bashkisë së Tiranës, të cilit për disa muaj iu b
Rekordit historik, hyn faza finale e mbjelljes së 100 mijë pemëve Kanë mbetur edhe më pak se dy javë kohë për këdo që dëshiron të dhurojë pemë për qytetin e Tiranës, deri në 21 Mars, në
Skandal në Tiranë: Mësuesit dhe nxënësit, nën terror për fushatën e mbjelljes së pemëve (FOTO LAJM) Mësues, nxënës dhe prindërit e tyre janë duke u përballur me një presion të madh gjatë ditëve të fundit për të mbledhur
Berisha "plas" akuzat: 9 miliardë euro drogë janë fshehur në tunelet shqiptare Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i ftuar në emisionin “Studio e Hapur ku është ofruar të flasë për ceshtjen Habilaj
Vasili mesazh Albin Kurtit: Rama ia ka falur tokën mbjelljes së drogës Një reagim ka ardhur dhe nga Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, për kritikat që ka pasur politikani
Panariti promovon fushatën e mbjelljes së ullirit Nga komuna Baldushk e Tiranës, ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti pro
Tiranë, nis sezoni i ri i mbjelljes së pemëve (FOTO-LAJM) Bashkia e Tiranës nisi sot sezonin e ri të mbjelljes së pemëve në qytetin e Tiranës. Në një prononcim për mediat, kreu i
Lazarati, pjesa "jeshile" më të cilën mburret Shqipëria Fshati i Lazarait është ndër fshatrat më "jeshilë" të vendit, kjo jo për shkak të mbjelljes së kulturave bujqësore por k
Mbjellja e flokëve ka edhe rreziqe Sot është bërë shumë "moderne" mbjellja e flokëve, sidomos te ata që u kanë rënë konsiderueshëm ato. Rreziku më i mad