999 rezultate për

mbjelle

Thaçi mbjell pemën, nominon mikun e tij në politikë Behgjet Pacollin Presidenti Hashim Thaçi i është përgjigjur sfidës për të mbjellë një pemë. I nominuar nga presidentja Atifete Jahjaga
Policia kontroll 'blic', kapen në flagrancë 4 persona me fidanë hashashi Policia e Krujws ka arrestuar 4 persona dhe proceduar ne gjendje tw lirw njw kryeplak. Seksioni për Hetimin dhe Para
A do ta mbjellë pemën e dashurisë në Tiranë ministrja Shahini? (FOTO LAJM) Edhe pse dihej nga lajme të pakonfirmuara zyrtarisht se Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini dhe deputeti i K
Këngëtarja Soni Malaj iu bashkua nismës së Bashkisë së Tiranës për të mbjellë pemë Një artist i mirë është edhe një qytetar i mirë. Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Soni Malaj, iu bashkua nismës
Pirro Milkani dhe pianistja Margarita Kristidhi i dhurojnë Tiranës dy bredha Për të dytin vit radhazi regjisori Pirro Milkani dhe bashkëshortja e tij, pianistja Margarita Kristidhi i janë bashkuar
DW i bën jehonë protestës së studentëve: Politika po korr atë që ka mbjellë Protestës së studentëve në Shqipëri për kushte më të mira në arsimi e lartë i janë bashkuar edhe bashkohen mijëra gjimna
Gjethet e arta të pemës 1400-vjeçare (FOTO LAJM) Në qytetin Xi, që ndodhet në provincën Shaanxi të Kinës, ekziston një pemë që është mbjellë para 1400 vitesh, e cila ndr
Parcela hashashi në mes të Suedisë, kapet 21 vjeçari shqiptar i kërkuar në të gjithë Europën Një shtetas shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane sapo ka zbritur nga avioni në Umbria. Arrestimi këti sht
“Shqipëria burim i kanabisit”, Basha: Është mbjellë muajt e fundit Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, përsa i përket raportit dhe
Moderatorja vë në siklet deputetin e PS-së: Ke mbjellë flokët 60 mijë euro? I ftuar mbrëmë në “Top Arena” në TCH, ka qenë edhe deputeti i PS, Eduart Shalsi. Ama ka qenë moderatorja më e re, Fjo
Përgjimet e oficerëve të policisë, deputeti tregon lidhjen me Tahirin Përgjimet e pubikuara sot në media ku flitej për bisedat me tre oficerëve të policisë të lidhur me trafikun e drogës jan
Tirana Parking dhe Lotaria Kombëtare kontribuojnë me pemë të reja Projekti i Bashkisë së Tiranës për pagesën e parkimit me SMS, jo vetëm ka rritur transparencën në shërbim të qytetarëve,
Bes Kallaku vishet si punëtor e mbjell pemë në Tiranë Përfaqësuesja e Bankës Botërore në Shqipëri, Maryam Salim, iu bashkua nismës për mbjelljen e pemëve në liqenin e Farkës
Mbrojtësi i Marseilles: Neymari e kërkoi vetë dëmtimin Mbrojtësi i Marseille, Jordan Amavi thotë se Neymar gjatë tërë ndeshjes kërkonte probleme dhe në fundi korri atë që kish
14 shkurti, mbill pemën tënde në Kopshtin e të Dashuruarve Je i dashuruar dhe do të përjetësosh këtë ndjenjë? Tashmë e ke një mundësi nëpërmjet nismës më të re të ndërmarrë nga Ba
Princit Harry po i bien flokët, ja kush e pengon të mbjellë kokën Prince Harry dhe Meghan Markle do ta kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë në maj të vitit 2018. Kjo është bërë e di
Pemë pranë çdo pallati, ja banorët e parë që iu bashkuan nismës së re Nismës së bashkisë së Tiranës për të mbjellë pemë pranë çdo pallati në kryeqytet i janë bashkuar edhe qytetarët. Ban
Berisha tregon tmerrin e viteve 90: Trupat u bënë shoshë nga plumbat Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë fjalës në cermoninë për nder të ditës së Rinise ka rrefyer momentet nga dhjetori i '
Shehi plas "bombën": 15 deputetë socialistë kanë mbjellë hashash Prej disa ditësh në vend akuzat për trafik droge kanë përfshirë politikën shqiptare duke e rikthyer sërish në vëmëndje k
Zeka sulmon Thacin: Nëse ke mbjellë lakra, mos prit të vjelësh patate! Deklarata e ditës së djeshme nga Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i cili kritikoi ndërkombëtarët, pasi sipas tij nuk