Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

mbjellĂ

I riu filmon veten duke vrarë dhjetëra strucë Një i ri filmoi veten duke ngarë me shpejtësi mjetin e tij dhe duke vrarë 10 emus (strucë australianë). Jacob Macdona
Situatë e jashtëzakonshme në Pukë: Breshër të tillë nuk kemi parë (FOTO LAJM) Moti i pazakontë në Shqipëri ka shkatërruar të mbjellat në Pukë por jo vetëm. Ditën e sotme raportohet se një breshë
"Çmendet" moti, breshĂ«ri i madh shkatĂ«rron frutat, perimet e tĂ« mbjellat nĂ« PukĂ« Moti i pazakontĂ« nĂ« ShqipĂ«ri ka shkatĂ«rruar tĂ« mbjellat nĂ« PukĂ« por jo vetĂ«m. DitĂ«n e sotme raportohet se njĂ« breshĂ«
Kjo kafshë e tmerrshme ka një mision shumë human Fermerët në Japoni kanë gjetur një formë gjeniale për të trembur kafshët që i hanin të mbjellat. Ata kanë porositur t
Kjo kafshë e tmerrshme ka një mision tepër human Fermerët në Japoni kanë gjetur një formë gjeniale për të trembur kafshët që i hanin të mbjellat. Ata kanë porositur t
Të mbjellat do ti mbijetojnë borës Kajsia, kumbulla, bajamet, pjeshkat të cilat në këtë periudhë të vitit kanë lulëzuar, do ta mbijetojnë këtë të ftohtë që
650 pemë të mbjella në Krrabë, edhe pak ditë për nismën Tetë muaj më parë, si pasojë e zjarreve që prekën vendin gjatë stinës së verës, në Krrabë u dogjën një sasi pemësh, të c
"Larg syri i keq", fermeri mbron të mbjellat me foton e aktores (FOTO LAJM) Një fermer 45-vjeçar nga India ka vendosur dy postera të mëdha të aktores për filma për të rritur Sunny Leone, për të mb
Breshëri godet rajonin veri-perëndimor të Maqedonisë, dëmtohet të mbjellat (FOTO LAJM) Një sasi e madhe breshëri ka rënë sot pasdite në rajonin e Prespës. Sasia e madhe e breshrit ka zbardhur rrugët e fsha
Acari shkatërron të mbjellat e fermerëve Temperatuarat e ulëta që kanë përfshirë vendin këto ditë i kanë vënë në vështirësi fermerët e Myzeqesë. Në fshatin Goric
Zbulohet magazina me drogë në Fushë Krujë, pranga dy personave Në fshatin Nikel janë sekuestruar 85 kg drogë e tharë dhe e paketuar gati për tu transportuar, ndrësa në pranga janë vën
Jo vetëm Shqipëria, Italia gjithashtu po "lulëzon" nga Kanabisi Përgjatë 9 muajve të parë të vitit 2016, plantacionet ilegale të mbjella me marijuanë në territorin italian janë trefish
Tirana e gjelbëruar me kanabis, ja pamjet nga ajri (VIDEO) Duhet vetëm një fluturim i shkurtër mbi malësinë e Tiranës për të parë nga lart parcela të mbjella me kanabis sativa.
PD denoncon fusha me hashash në vendlindjen e Saimir Tahirit (FOTO) Partia Demokratike ka konkretizuar sot denoncimin e saj për zona të tëra të mbjella me hashash në të gjithë Shqipëri.
Asgjësohen rreth 9800 rrënjë kanabisi në Sarandë Policia e Sarandës ka zbuluar dhe asgjësuar plot 9840 rrënjë kanabis sativa. Sipas policisë kanë bërë të ditur se, bimët
Veliaj: Mbyllim muajin me 7 mijë pemë të mbjella Nisma e Bashkisë së Tiranës për shtimin e hapësirave të gjelbra ditën e sotme u përqendrua në mbjelljen e pemëve dekorat
Rrokulliset makina në Bardhosh, shpëton shoferja (FOTO LAJM) Një aksident automobilistik në Bardhosh ka bërë që një makinë të rrokulliset në rrugë e më pas të përfundojë në kanalin
Policia e Vlorës asgjëson 828 rrënjë kanabis Lidhur me asgjësimin e një sërë rrënjëve kanabis, uniformat blu kanë nisur hetimet e para për indentifikimin dhe kapjen
Arrestohet 21 vjeçari të cilit i'u gjetën 60 vazo të mbjella me kanabis Uniformat blu të Shkodrës kanë vënë në pranga një 21 vjeçar, të cilit i janë gjetur 60 vazo të mbjella me kanabis. Në pr
Lufta antikanabis, pas Lazaratit policia nis aksionin nĂ« veri tĂ« vendit Pas Lazaratit, policia ‘mĂ«syn’ sot nĂ« veri tĂ« vendit nĂ« vijim tĂ« opracionit antikanabis. Policia e ShkodrĂ«s njofton se n