999 rezultate për

mbishkrimin

Fjalët e djalit për nënën tropojane që iu vra nga babai i frikshëm (FOTO LAJM) Ditën e kaluar një vrasje ka tronditur opinionin shqiptar. Një gjakovar qëlloi me armë për vdekje gruan me origjinë nga
Gjenden 5 mijë lodra të rrezikshme në Kosovë Minsitria e Tregtisë dhe Industrisë ka urdhëruar largimin nga tregu i Kosovës të mbi 5 mijë lodrave për fëmijë, pasi që
Shfaqen autobusë me mbishkrimin "Allah" në Londër Autobusët urban në Londër kanë marrë një ndryshim të dizajnit me rastin e festës së muajit të shenjtë të Ramazanit. N
Çfarë po përgatit fshehtas Rasheli? (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar bukuri e cila i ka sjellë një numër të madh ndjekë
Aeroporti i Shkupit vendos mbishkrimin e ri Në aeroportin e Shkupit është vendosur mbishkrimi me emrin e ri Aeroporti ndërkombëtar i Shkupit, por shkronjat janë me
Messi nuk ka durim, tregon emrin e djalit që do të lindë Pas disa muajsh do të vijë në jetë Ciro Messi. Pas Thiagos dhe Mateos, ylli argjentinas i Barcelonës Lionel Messi ka bër
Ky është propozimi më i veçantë për martesë! (FOTO LAJM) Një djalë nga Minnesota e SHBA-ve, ka gjetur një metodë unike për t’i propozuar martesë partneres së tij. Ai i ka shk
Fjolla Morina me dedikim në rrjetet sociale: Sot po e pi një gotë për ty (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë mjaft aktive muajve të fundit me koncerte dhe projekte të reja. Ajo ka qëndruar më s
Ja për çfarë e përdorin serbet trenin provokues "Kosova ështe Serbi" (FOTO LAJM) Treni i prodhimit rus me mbishkrimin "Kosova është Serbi", i cili do të futej në Kosovë, tashmë ka përfunduar si një mje
LISTA/ Birra, suko, jufka, konserva, djath bebe... mallrat e falsifikuara që s'duhet të blini (FOTO LAJM) Policia ka kryer tre aksione të ndara nga njeri-tjetri sot në Tiranë ndaj falsifikatorëve të produkteve ushqimore duke a
A e dini se përse po na ha kanceri? Ja përgjigja (FOTO & VIDEO) Policia e Tiranës arrestoi sot babë e bir me akuzën e falsifikimit të produkteve ushqimore duke publikuar edhe një video
Dalin pamjet e bodrumit, ja ku falsifikohej vaj Himara dhe salca Fagero (VIDEO) Policia e Shtetit mëngjesin e sotëm ka vënë në pranga babë e bir të cilët falsifikonin mallra ushqimor dhe më pas i hidh
MARKAT/ Kishin mbushur tregun me vaj ulliri dhe salcë domatesh false, arrestohen babë e bir Operacioni “Kimisti” ka prangosur atë e bir, të akuzuar për prodhim e shitje artikujsh dhe mallra industrialë/ushqimorë
Faqet HTTP do të fillojnë të kenë mbishkrimin ‘jo e sigurtë’ Google lajmëroi se të gjitha faqet e internetit që fillonin me HTTPS do të favorizoheshin në rezultatet e kërkimit përku
Policia ndalon automjetin me mbishkrimin "POLICE" Policia e Kosovës ka ndaluar një automjet me targa të huaja, në dyert e të cilës kishte mbishkrimin "Police". Policia
Vdekja e turistit rus/ Ja kush është biznesmeni në pranga (FOTO LAJM) Policia e Himarës ka bërë të mundur arrestimin e drejtuesit të skafit që dyshohet se ka aksidentuar rëndë pushuesin rus
Posterë me mbishkrimin “Lavdrimi i takon Allahut” nëpër autobusët e Londrës (FOTO) Një ndër shoqatat me të mëdha humanitare myslimane në Britaninë e Madhe, ka vendosur që të vendosë posterë duke filluar
Ja si duken rrugët në Mitrovicë (FOTO LAJM) Përmes disa fotografive të shpërndara në rrjetin social Facebook ju keni mundësi që të shikoni gjendjen e rrugëve në Mit
Policët me biçikleta monitorojnë plazhet (FOTO-LAJM) Kater patrulla policore me biçikleta po monitorojne plazhin e Durresit, Shkembin e Kavajes dhe Gjirin e Lalezit. Sic e s
Prishet shqipja në mbishkrimin e Ndërmarrjes së Kullotave Ditën e hënë janë prishur mbishkrimet në gjuhën shqipe dhe më pas është vendosur një kryq i madh në Ndërmarrjen Publike(