999 rezultate për

mbikalimi

Armë në makinë, arrestohet 23 vjeçari në Tiranë Një 23-vjeçar ka rënë në pranga në Tiranë nga forca e posaçme “Shqiponjat”. Te “Mbikalimi i Rinasit”, gjatë orëve të
Aksident i rëndë në Kavajë, humb jetën 57 vjeçarja Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kavajë, tek mbikalimi i Harizaj. Policia bën me dije se ka ndërruar
EMRI/ Aksident në mbikalimin e Golemit, përplaset shefi i qarkullimit Një automjet i policisë është aksidentuar ditën e sotme nga një 20 vjeçar në mbikalimin e Golemit. Mësohet se Xhoi Tresa
Makina përplas këmbësorin tek mbikalimi i Shkozetit, ndërron jetë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të mbika
Aksident te mbikalimi i Shkozetit, plagosen dy persona Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Universitetit në Durrës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur te mbik
Aksident te mbikalimi i Rinasit Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm te mbikalimi Rinasit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.
U dëmtua nga tërmeti, hapet mbikalimi i Shkozetit Pas dëmtimit nga tërmeti i 26 nëntorit është hapur mbikalimi i Shkozetit. Lajmin e bën me dije Autoriteti Rrugor Shqipta
Tërmeti në vend, mbyllet trafiku tek Mbikalimi i Shkozetit Autoritetin Rrugor vendos të mbyllë trafikun tek Mbikalimi i Shkozetit. Ky vendim u mor pas tërmeteve të përsëritura
Mbikalimi i Shkozetit në rrezik shembje Mbikalimi i Shkozetit në rrezik shembje, si pasojë e tërmetit që goditi sot Shqipërinë. ABC neës raporton se është bl
Zbardhen dëshmitë e dy shoferëve të arrestuar për aksidentin në Urën e Dajlanit Dalin detaje të reja për ngjarjen mbrëmë në Durrës ku një 25 vjeçar humbi jetën pranë mbikalimit të Shkozetit. ABC News
Mbikalimi i ulët shëndërron në "kabriole" autobusin nga Maqedonia e Veriut (FOTO LAJM) Autobusi për pasagjer nga Maqedonia e Veriut mbeti pa kulm në Pllovdiv të Bullgarisë kur shoferi nuk e vuri re se sa i u
Basha në Elbasan, Monika në Durrës: Si do të shpërndahen deputetët për bllokimin e rrugëve Opozita ka njoftuar se do të vijojë sot protestën duke bllokuar rrugët në 12 qarqe të vendit. Mësohet se Lulzim Basha
Kujdes në "Mbikalimin Kashar-Rinas", ARRSH tregon si do devijohet trafiku Autoriteti Rrugor Shqiptar me anë të një postimi në faqen zyrtare ka njoftuar të gjithë përdoruesit e rrugës Tiranë-Durr
Aksident në Unazën e Madhe, makina përplas motorin (VIDEO) Një aksident sapo ka ndodhur në afërsi të mbikalimit të Selitës. Një makinë tip BMW, ka përplasur një motor në dalj
Vdekja e shqiptarit në Francë, çfarë ka ndodhur në të vërtetë Nje ditë më parë një i ri shqiptar humbi jetën në autostradën e Metz-it, në Francë. Polcia vendase ende nuk ka dhenë
Nis rikonstruksioni i aksit rrugor nga mbikalimi i Shkollës Teknologjike në Kombinat Hyrja nga Kombinati për në Tiranë po merr një pamje të re. Pas rehabilitimit të hyrjeve nga Rruga e “Elbasanit”, Rruga e
Aksident i rëndë në mbikalimin në Rinas, kamionçina del nga rruga Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme sapo kalon mbikalimin e Rinasit, në aksin Kashar-Rinas. Mësohet se n
Nga mbikalimi te Shqiponja, projektet e Veliajt për Tiranën Vera që vjen do ta gjejë Tiranën në një kantier të vërtetë të punëve infrastrukturore. Bashkia e Tiranës do të nisë një
Aksidentohet makina e policisë te mbikalimi i Rinasit Një aksident ka ndodhur sot tek mbikalimi i Rinasit. Një makinë e policisë është aksidentuar, duke lënë të plagosur d
Shembja e mbikalimit në SHBA, 4 të vdekur dhe 10 të plagosur (FOTO LAJM) Të paktën 4 persona kanë vdekur dhe 10 të tjerë janë plagosur pasi një mbikalim është shembur pranë Universitetit Ndërko