999 rezultate për

mbiemri

Kryemadhi: Do ta heqim tarifën e Rrugës së Kombit mes Shqipërisë dhe Kosovës Gjatë një interviste për mediat në Kosovë kryetarja e LSI Monika Kryemadhi u angazhua se do ta heqë taksën e Rrugës së K
I hoqi djalit mbiemrin Berisha, Patrisi i kthehet Tunës Prej kohësh po përflitet që Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisit
Vajza e Niko Peleshit del në protestë: Mua më mbron mbiemri, po Klodianin kush e mbron? Ndërkohë që kryeministri Rama e akuzoi protestën për Klodian Rashën, një nxitje politike, një "goditje" i ka ardhur nga
Patrisi përgjigjet publikisht pasi Tuna i hoqi të birit mbiemrin e tij, konfirmon zërat për ndarje (VIDEO) Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha kanë qenë në qendër të vëmendjes mediatike javët e fundit. Ata janë përfolur për një
I ndërroi mbiemrin të birit, Patrisi reagon ashpër ndaj Tunës (FOTO LAJM) Raportet e këngëtares Tuna Sejdi dhe muzikantit Patris Berisha nuk janë të mira. Kjo vihet re bazuar në disa detaje të f
Ylli i Realit tregon një detaj: Pak njerëz e dinë që mbiemri im nuk është Casemiro Ndërsa priste ndeshjen me kombëtaren e Brazilit, Casemiro dha një intervistë për një televizion spanjoll. Casemiro ak
"Mban akoma mbiemrin tim", Keisi i tregon Stresit publikisht dokumentat (FOTO LAJM) Në një intervistë për “Klan Kosova”, Stresi deklaroi se është ndarë nga Keisi megjithatë ajo vazhdon të mbajë mbiemrin e
Stresi e quajti të shtrenjtë, Keisi e lumtur me mbiemrin? Arrestimi i Stresit në tetor të 2018-tës dhe më pas ndarja nga Keisi, janë dy nga ngjarjet më të bujshme që lidhen me em
"Më kanë kaluar gabimisht rrogën e Eni Çobanit", moderatori shqiptar rrëfen incidentin I ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, u përball që në hyrje me “ngatërresën” e moderatores së programit. Pas kohë më
Prej 5 vitesh në arrati, "dredhia" lë në baltë shqiptarin Një shqiptar është vënë në pranga nga policia italiane. Për t’u mos u arrestuar, ai kishte ndryshuar mbiemrin e tij,
Mrekulli! 1 në 70 milion mundësi, gruaja lind katërnjakë në mënyrë natyrale (VIDEO) Një grua kineze ka lindur katërnjakë në mënyrë natyrale, të cilat janë dy grupe binjakësh identikë, një mrekulli që mund
Ndodh në Shqipëri! Shkon të korrigjojë mbiemrin, i ndryshojnë edhe emrin Problematika e radhës e çon emisionin “Stop” në Kamëz. Muharrem Toçilla është drejtuar në “Stop”, pasi në vitin 2018
E pazakontë, Arian Çani fton të bijën në emisionin e tij (VIDEO) Ka kaq shumë vite që shfaqet çdo javë në ekranin e shqiptarëve, por askush nuk di asgjë për familjen e tij. E ka ruaj
Ndahen Tuna dhe Patrisi? (FOTO LAJM) Fjalët që Tuna dhe Patrisi të jenë ndarë janë përhapur shpesh në media. Të gjitha spekulimeve Tuna u dha fund këtyre
Në këtë fshat, të gjithë kanë mbiemrin Gashi por kanë dy fe të ndryshme Fshati Brus, i cili gjendet në zonën më të thellë të komunës së Lipjanit ka dy karakteristika shumë interesante. Të gjit
Studentja: Taulant Balla më ka degjeneruar mbiemrin "Taulant Balla më ka degjeneruar mbiemrin”, Kështu iu drejtua një studente kreut të PD-së, Lulzim Bashës gjatë takim
Dilema e mbiemrit pas maretse, VIP-at shqiptare që nuk e ndërruan (FOTO LAJM) Prej vitesh jemi mësuar me idenë dhe traditën se direkte pas momentit të kurorëzimit të dashurisë së një çifti, vajza të
Pas dy viteve martesë me Patrisin, Tuna merr vendimin surprizë (FOTO LAJM) Tuna dhe Patris Berisha janë një nga çiftet më të diskutuara në media. Pas ndarjes së Norës dhe Robert Berishës, u pë
Dilema e mbiemrit pas maretse, vip-at shqiptare që nuk e ndërruan (FOTO LAJM) Prej vitesh jemi mësuar me idenë dhe traditën se direkte pas momentit të kurorëzimit të dashurisë së një çifti, vajza të
Nuk e la të blinte akullore, e reja therr të dashurin në mes të rrugës Një grua në Kinë goditi për vdekje të dashurin e saj në mes të rrugës pasi i bëri bullizëm. Sipas dëshmitarëve, ai e