999 rezultate për

mbetura

UEFA vjen me disa vendime për Championsin e këtij sezoni, ndeshjet kthyese, oraret dhe formati Ashtu siç ishte paralajmëruar, ndeshjet çerekfinale dhe gjysmëfinale do të zhvillohen me nga një ndeshje. Sa i përket
Gara e "ethshme" për titull në Spanjë, këto janë ndeshjet e mbetura për Realin dhe Barcelonën (FOTO LAJM) Real Madrid me fitoren e rëndësishme 1:2 ndaj Real Sociedad në udhëtim, ka marrë vendin e parë në La Liga, duke kryesuar
UEFA merr vendim: Ndryshohet formati dhe vendodhja për ndeshjet e mbetura në Champions dhe Europa League UEFA ka përcaktuar dhe shtruar kalendarin e fazës mbyllëse të Champions League dhe Europa League. Të mërkurën do të rati
Detyrimet e prapambetura shkojnë 53 milionë euro, institucionet me borxhet më të mëdha Në fund të tremujorit të parë 2020 detyrimet e prapambetura të institucioneve arritën në total rreth 53 milionë euro ku
Ndeshjet e Ligës së Kampioneve këtë sezon do të vijojnë në Portugali? UEFA dhe ECA janë duke biseduar rreth një plani B për Ligën e KampionEve, një turne me tetë ekipet e mbetura në garë të
ZYRTARE/ Real Madridi do ti luaj ndeshjet e mbetura në "Alfredo Di Stefano" Los Blancos kanë vendosur që të luajnë në stadiumin ‘Alfredo Di Stefano’, për pjesën e mbetur të sezonit. Ndeshjet e
E konfirmuar, ndeshjet e mbetura të La Ligas mund t’i ndiqni falas përmes këtij aplikacioni La Liga pritet të rikthehet me 11 qershor pas gati tre muajsh pauzë për shkak të pandemisë që kaploi të gjithë globin.
HOROSKOPI/ Dita e duhur, sqaroni çështje dhe probleme të mbetura pezull Dashi Ju pret një ditë nën ritmin e duhur. Ndikimi i kundërt i Hënës do të krijojë probleme dhe do të favorizojë mela
Plani i ri i UEFA-s për të shpëtuar futbollin evropian TMW pretendon se grupi i punës ka përshkruar një ide për të përfunduar Ligën e Kampionëve me një Final Four në Stamboll
Everton vendos të rimbursojë tifozët për ndeshjet e mbetura të sezonit 2019/20 ‘Toffees’ kanë marrë një vendim shumë të rëndësishëm për tifozët e skuadrës së tyre. Në kohën kur planet po bëhen për
Premier League nis në javën e parë të qershorit Premier Liga është e vendosur për ta mbyllur sezonin aktual deri në fund të muajit korrik. Sezoni në Angli u ndërpre
Zbulohet plani i UEFA-s për mbylljen e sezonit UEFA dhe ECA (Shoqata e Klubeve Europiane) kanë mbajtur kontakte të vazhdueshme në orët e fundit me synim gjetjen e kons
Serie A hedh një ide të re: Të gjitha ndeshjet e mbetura të luhen në Romë Drejtuesit e Serie A po kanë hedhur një ide ekstreme për përfundimin e kampionatit. Sipas La Repubblica, Federata Ita
Plani shpresëdhënës i Serie A: Kampionati mbyllet më 2 korrik Nëse Serie A do të rifillojë më 20 maj, plani është që sezoni të përfundojë më 2 korrik, duke luajtur në fillim ndeshjet
E BUJSHME/ Premier League rifillon pa VAR dhe me pesë zëvendësime Premier League po tenton më të gjitha mundësitë ta mbyllë me sukses këtë sezon. Sipas medieve britanike nesër zyrtari
Ky është plani i Premier League për ndeshjet e mbetura Premierliga Angleze është duke menduar disa plane për vazhdimin e pjesës së mbetur të kampionatit. Ideja e fundit dhe më
Univeristeti i Mjekësisë pezullon mësimin: Rikthemi në 6 janar (FOTO LAJM) Universiteti i Mjeksisë ka marrë sot vendimin për pezullimin e mësimeve për ditët e mbetura nga dhjetori pas situatës me
Si të hiqni qafe qimet e mbetura nën mish Një nga problemet më të mëdha të femrave gjatë muajit të verës janë qimet e mbetura nën mish, që zakonisht shkaktohen ng
Xhama të thyer, makina të mbetura në rrugë, krejt çka ka mbetur pas aksionit në veri Një aksion i gjerë i Policisë së Kosovës është zhvilluar sot në veri të vendit. Aty u arrestuan një numër i zyrtarëve
FMN mbyll misionin në Shqipëri kur pritet ngadalësim i rritjes ekonomike Përfaqësuesi i Fondit Monetar Ndërkombëtar, Jan Kess Martijn në konferencën e përbashkët me kreun e BSH-së, Gent Sejko d