999 rezultate për

mbeti

Mbretëresha e brengosur, ç'i mbeti peng nga largimi i Harryt dhe Meghanit? (FOTO LAJM) Harry dhe Meghan hoqën dorë nga roli mbretëror për të jetuar si të pavarur financiarisht në Amerikën e Veriut. Largi
Nuk mbeti asgjë: Si u dogj banesa e gardianit që vrau dy persona në Patos Banesa e Martin Skëndaj, gardiani të burgut që më 19 dhjetor vrau me 13 plumba ish-të dashurin e motrës dhe kushëririn e
Edhe Juventusi hyn në garë për Giround Gjiganti italian po e kërkon zëvendësuesin e Mario Mandzukicit, i cili u largua nga klubi ditëve të fundit Juventusi
E eliminuan në sy të gruas dhe djalit ende të mitur, detaje nga atentati i Flamurit (FOTO LAJM) Një atentat mafioz i mori jetën producentit Flamur Beqiri natën e Krishtlindjes së këtij viti. Beqiri u eliminua para
Chelsea triumfon ndaj Tottenhamit, Lampard i shkakton humbjen e 2 Mourinhos në Premier League (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të madhe 2-0 ndaj Tottenham në White Hart Lane ndaj Tottenham duke fituar një betejë të rënd
Eno Bozdo kritikon OSHEE-në: Çmimi u rrit, performanca mbeti e dobët (VIDEO) Anëtari i kryesisë së PD-së, Eno Bozdo në një deklaratë për mediat ka folur në lidhje me energjitikën në Shqipëri, e cil
Del ekspertiza, 26-vjeçari në Peqin u bë shoshë nga 27 plumba Mbrëmjen e kaluar në Peqin ndodhi një atentat me armë zjarri ku humbi jetën një i ri dhe u lëndua rëndë miku i tij.
Atentati ndaj të rrezikshmit të Vlorës, merret vendimi për 4 të akuzuarit Katër persona janë akuzuar si atentatorë ndaj të riut Ines Hajrulla nga Vlora. Të katërt ata do të vijojnë të qëndrojnë
Mbrëm mbeti i lirë, sot vijnë ofertat e para për Ancelottin Edhe pse Napoli është kualifikuar për në raundin e 1/16-ave, në Ligën e Kampionëve, pasi fitoi me Genkun me rezultatin 4
Humbi djalin dhe bashkëshortin, historia e dhimbshme e Shpresës që në 26 nëntor mbeti edhe pa shtëpi E mbytur në lot, në dëshpërim për dhimbjen dhe goditjet që vazhdimisht jeta i ka dhënë. Shpresa Gjeci humbi disa vite më
"Na mungon", Jul Deda tregon pengun e madh që i mbeti nga Dr. Flori (VIDEO) Si sot pesë vite më parë, muzika shqiptare mori pësoi dhimbje të fortë, huimbjen e Dr. Florit. Pikërisht në këtë ditë
Kushtetuesja tani mund të funksionojë, por sfida fillon me betimin para Metës Marsida Xhaferllarin nuk ka se çfarë ta ndalë për të qenë anëtare e Gjykatës Kushtetuese. Asaj i takon të betohet pa
Molotov, arrestime e gërmadha: Panorama që mbeti nga aksioni i Astirit (FOTO LAJM) "Një gjenocid", kështu u emërtua dje nga pedagogu Ervin Goci protesta e Astirit. Pa zbardhur mirë dita, që prej orës
U nda nga jeta pas 6 ditësh "luftë", kush ishte Andi Maloku (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ndërroi jetë në spitalin e Traumës, shoferi i prokurorit Arjan Ndoji, Andi Maloku në atentatin e ndodhur
Po luante, vogëlushi mbeti vetëm për 17 kate në ashensor (VIDEO) Një nënë e dy fëmijëve në Brazil është gjendur në një moment drithërues kur djali i saj një vjeçar mori ashensorin në ba
Basha denoncoi një vit më parë të “Fortin e Shijakut” që mbeti i plagosur gjatë atentatit Ditën e djeshme tek Ura e Shkozetit u tentua ekzekutimi i prokurorit Arjan Ndoj bashkë me dy miqtë e tij.
Arbana Osmani zbulon përse mbeti në lëndën e Iris Luarasit: Im atë ishte pa punë Pedagogia Iris Luarasi, në emisionin “Shiko kush luan”, zbuloi disa studentë VIP që i ka ngelur në shkollë, dhe mes tyre
"Kisha frikë", Rozana rrëfen pengun më të madh që i mbeti nga xhaxhai, Françesk Rad (FOTO LAJM) E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Soiree” të Jonida Shehut, ishte këngëtarja e njohur Rozana Radi. Ndër të tjera
Marsida bën deklaratën e fortë: Gjërat nuk mbyllen me kaq, burri im nuk fal Mbrëmjen e djeshme, Marsida Qatja ka bërë deklaratën e fortë në Open se ngjarja në Kavajë nuk do të mbyllet me kaq. K
Gënjeu për marrëdhënien me të, çfarë e kishte Marsida policin Marsida Qatja ka gënjyer fillimisht në dëshminë e saj para oficerëve të Policisë Gjyqësore duke thënë se policin Bledar