999 rezultate për

mbetet

Tirana thyen mallkimin 5 vjeçar pa fitore, triumfon 1-2 ndaj Partizanit (VIDEO) Partizani-Tirana, ndeshja e madhe e javës së 15-të të Kategorisë Superiore, është mbyllur me një fi tore dramatike 2-1 t
Hoxha në studion e "Pressing": Ky derbi ndryshe, shitja e biletave mbetet problematike Gazetari i njohur, Artan Hoxha, është i ftuar në “Pressing”, në ABC News, aty ku ka folur për derbin e kryeqytetit mes P
Grabitje në një supermarket, mbetet i lënduar një efektiv policie Vjedhje me armë dhe me maska në mes të ditës në lagjen e Tophanës në Shkup. Dy persona të maskuar dhe me armë, kanë h
Ori Nebijaj bëri sërish lëmsh fansat, është apo jo në lidhje me Islin (FOTO LAJM) Ori Nebijaj ka folur për jetën e saj private dhe pse ka vendosur ta mbajë larg syrit të publikut. Moderatorja tha në
Juventus mbetet pa titullarin, mesfushori do të operohet Juventusi është duke kaluar një moment jo të mirë pasi skuadra e Mauricio Sarrit nuk po arrin të bind në lojë dhe rezult
Pengu që do i mbetet përjetë babait të 20 vjeçares: Ajo do shpëtonte Paraditen e djeshme në Spitali i Traumës, jetë 20 vjeçarja Xhesika Biqiku, e cila prej tri ditësh ishte në gjendje kome,
Trajneri i Arsenal tregon nëse do ta rikthejë Xhakën kapiten Pas shkarkimit të Unai Emery, përkohësisht timonin e ekipit e ka marrë Ljunberg. Ai para ndeshjes së nesërme me Norwi
Toka "përpin" pallatin 5 katësh në Durrës, mbetet vetëm papafingoja Në zonën e ish-Kënetës në Durrës dhe më konkretisht në rrugën “Zef Serembe”, një pallat është groposur në tokë nga tërme
Basha: Gjendja e jashtëzakonshme të mos mbetet në letër Kreu i Partisë Demokratike ka qënë i pranishëm ditën e sotme pranë banorëve. Basha shprehu ngushëllimet për familjen Çup
Madzukic mbetet në Serinë A, e kërkon klubi i njohur Mario Mandzukic mund të mbetet në Itali edhe pse është drejt largimit nga Juventusi. Sulmuesi kroat po pret me paduri
Sulmuesi i Partizanit mbetet pa frymë gjatë stërvitjes Sulmuesi nigerian i Partizanit, Theofilus Solomon ka shkaktuar ankth në stërvitje. 23-vjeçari shkëlqeu në stërvitje m
Paketa ligjore për sportin, Shqipëria mund të mbetet pa futboll Sporti është përdorur dhe vazhdon të përdoret. Futbolli më shumë. Stadiumet, në kohë fushatash mbushen me politikanë, të
Vjen nga Spanja dhurata e parë për Mourinhon Mauricio Pochettino ka një meritë të madhe. Trajneri argjentinas dërgoi Tottenham në një nivel të lartë dhe Spurs janë p
Vetëvendosja ndryshon statutin, Kurti mbetet kryetar i partisë Me statutin aktual të Lëvizjes Vetëvendosje, nëse kreu i VV’së bëhet kryeministër shteti, duhet ta lirojë pozitën e kreu
E konfirmon për Albeu.com, Vangjel Zguro: Mbetem në Amerikë Vangjel Zguro, lojtari nga PogradecI i cili e mbylli pas 1 viti aventurën me skuadrën amerikane, Chattanooga Red Wolves,
E kualifikuar, por Anglisë i nevojitet sot fitorja për këtë arsye Anglia tashmë e ka siguruar kualifikimin në Kampionatin Evropian të vitit 2020, mirëpo në rast se nuk fiton kundër Kosov
Shembet kupola e xhamisë në Turqi, një inxhinier mbetet brenda rrënojave Kupola e një xhamie është shembur gjatë ndërtimit në Turqi, duke bllokuar një inxhinier nën rrënoja për plot 24 orë.
Habit Spartak Ngjela: Një grua e shëmtuar mbetet e shëmtuar (VIDEO) Këtë të mërkurë, një ndër të ftuarit në emisionin ‘Soiree’ nga Jonida Shehu ishte avokati i njohur Spartak Ngjela. Ai ka
"Kush mendon se është Messi, Shqipëria është mbi ta" Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Eduardo Reja ka dalë në konferencë për shtyp para ndeshjes me Andorrën. Trajneri fo
Mosha ikën talenti mbetet, shijoni super golin e Mehës (VIDEO) Edhe pse po mbush 34-vjeç, Alban Meha nuk e ka humbur aftësinë për të goditur nga distanca. Kështu ndodhi dhe në ndes