999 rezultate për

mbetet

CDU: Rruga drejt BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë Koalicioni qeveritar gjerman CDU/CSU konsideron se rruga e BE-së mbetet e hapur për Maqedoninë e Veriut dhe për Shqipëri
Kryemadhi: Shumë shpejt shqiptarët do të mbetetn pa rroga Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi mendon se mos hapja e negociatave është vetëm për faj të qeverisë. Sipas saj opo
Claudio Marchisio tërhiqet nga futbolli Claudio Marchisio i ka dhënë fund futbollit. Pas më shumë se 20 vitesh me fanellën bardhezi, edhe tek sektori i të rinjv
Lajme të mira për Real Madridin, të gatshëm për derbin Zinedine Zidane do të ketë në dispozicion një skuadër thuajse të kompletuar në derbin e parë të këtij sezoni kundër Atle
Arsyeja e divorcit mbetet mister, si Sulltani hoqi dorë nga froni për "mbretëreshën e bukurisë" (FOTO LAJM) Ka kaluar të paktën një vit, që Sulltani i Kelantanit, Muhamed V mori vendimin e madh dhe kundër rregullave për t’u mart
Bale mbetet jashtë Realit për ndeshjen e rradhës Gareth Bale ka mbetur jashtë skuadrës së Real Madridit për ndeshjen kundër Osasunës, e cila do të zhvillohet në kuadër t
Anija me tonalat grurë rus mbetet e bllokuar në Durrës Bllokohet një anije ruse e ngarkuar me grurë në portin e Durrësit. Sipas burimeve, kompania shqiptare që ka bërë por
Jeneva mbetet në burg, Gjykata nuk pranon pronën e saj si garanci (VIDEO) Gjykata Penale ka refuzuar kërkesën e ish prokurores speciale Katica Janeva, e cila ofroi garancion pronë të patundshme
"S'keni parë gjë akoma", aktorët e Kalifornia me shofer privat (VIDEO) Shumë shpejt në televizionin Klan pritet të nisë spektakli i humorit i ndryshuar tanimë në kast, por edhe në idenë e tij
Tirana mbetet pa ujë, defekt i rëndë në linjën e Bovillës Një defekt i rëndë në linjën e trasmetimit të Bovillës, ka pamundësuar furnizimin me ujë të disa zonave kryesore në Tira
Renditja e FIFA-s, Kosova ngjitet një pozicion, Shqipëria nuk lëviz Pas ndeshjeve eliminatore të Euro 2020-ës dhe miqësoreve të fillim-shtatorit, FIFA ka publikuar paraditen e sotme rendit
Guardiola me dhimbje koke, mbetet me vetëm një qendërmbrojtës Qendërmbrojtësi i Manchester City, John Stones, do të mungojë katër deri në pesë javë për shkak të lëndimit muskulor, ka
Gruas i marrin jetën, trupi i mbetet i mbështjellë me çarçaf në lokal Një grua është vrarë mëngjesin e sotëm në një lagje të qytetit të Krushevacit në Serbi. Si ka ardhur deri tek kjo tragje
Fermerët e Divjakës në hall: Shalqiri u mbetet në arë Gazmend Pirra nga Kemishtaj e Divjakës pas emigrimit u kthye në vendin e tij. Ai mori disa hektarë tokë me qira dhe nis
Lorik Cana: Shqipëria do të mbetet pas Kosovës, nëse... Lorik Cana e ka pranuar se talentet më të mëdhenj shqiptarë në ditët e sotme përfaqësojnë Kombëtaren e Kosovës. Në nj
"Lamtumirë Keisi", kush është bjondja bukuroshe krah Stresit (FOTO & VIDEO) Dy ditë më parë në rrjet nisi të aludohej se reperi Stresi ishte në një lidhje të re pas ndarjes nga Keisi, pas dyshimev
E papritur: Juventus shpërndan numrat e fanelave, por "9" mbetet pa "pronar" Fanela me numrin 9 e Juventus nuk ka pronar, për momentin. Klubi bardhezi ka dorëzuar në Lega Calcio listën e numrave
Sky: Icardi mbetet tek Interi, gjithçka e zbulon kjo foto e Wanda-s (FOTO LAJM) Icardi do të mbetet tek Inter dhe tashmë ka zënë mend. Kështu shkruan "Sky Italia" duke iu referuar burimeve nga skuadra
Pyje sa 3 fusha futbolli po digjen çdo minutë në Amazonë, çfarë po mbetet pas (FOTO LAJM) Zjarret që kanë përfshirë Amazonën po kthehen në një shqetësim ndërkombëtar, ndërkohë që nuk kanë munguar as përplasjet
Befason Ronaldo: Mund t'i jap fund futbollit vitin tjetër (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka dhe 3 vite kontratë me Juventusin, ku dhe ka deklaruar me pare se do ti japë fund karrierës në futb