ZYRTARE/ Andrea Pirlo trajneri i ri i Juventusit
999 rezultate për

mbeten

Mbeten në mes të katër rrugëve pa informacion, QSUT: Asnjë familjar tek Infektivi! "QSUNT siguron të afërmit dhe familjarët e pacientëve, si dhe të gjithë qytetarët, se të shtruarit në Spitalin e Sëmundj
Temperaturat mbeten të larta, por sot priten rrebeshe shiu Këtë të shtunë gjatë orëve te paradites, vendi ynë do të mbizotërohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme.
Temperaturat mbeten të larta, por surprizat e motit nuk do të mungojnë as sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Kufijtë e BE-së mbeten të mbyllur për Maqedoninë e Veriut? Sipas parashikimeve, edhe në dy javët e ardhshme nuk do të ketë pushime në plazhet e Greqisë. Bashkimi Evropian duhet
Shifrat mbeten sërish të larta, mbi 90 raste të reja (VIDEO) 96 raste të reja janë konfirmuar ditën e sotme me COVID-19 në vend. Ministria ka njoftuar edhe për dy të vdekur, përk
Morena Taraku hap garderobën dhe ndjekësit mbeten pa fjalë (VIDEO) Përveç se është një personazh publik dhe jeta e saj private përben mjaft interes për publikun, Morena Taraku është përfo
Shkrumbohet banesa në Shkodër, mbeten në qiell të hapur dy familje (FOTO LAJM) Një banesë është shkrumbuar tërësisht në Juban të Shkodrës pak pasi u "përpi' nga flakët. Fatmirësisht nuk ka të lënd
Zvicra kufizon hyrjen e turistëve, mbeten jashtë edhe qytetarët nga Maqedonia e Kosova Udhëtarët që shkojnë në Zvicër nga 29 vende do të duhet të regjistrohen pranë autoriteteve më 6 korrik dhe të shkojnë në
Temperatura deri në 39ºC, si do jetë sot moti Vendi ditën e sotme do të shoqërohet me kushte të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese
Ky është parashikimi i motit për nesër: Sërish rritje temperaturash Territori shqiptar do të mbetet në kushte të qëndrueshme atmosferike ditën e nesërme, duke bërë që kthjellimet të jenë m
Gjashtë aksidente në pak orë, 2 të vdekur dhe 8 të plagosur Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve të regjistruara këtë të mërkurë. Vetëm në pak orë janë shënuar 6 ak
Barcelonës i mbeten edhe 7 ditë kohë për të paguar klauzolën e Lautaros Vetëm shtatë ditë! Kaq ka në dispozicion Barcelona për të bërë goditjen e madhe të kësaj vere, pas sigurimit të Miralem
Numri i madh i të infektuarve, mbeten të mbyllur kufijtë e BE-së për Maqedoninë e Veriut Gjatë 24 orëve të kaluara, regjistrohen 126 raste të reja me Kovid-19 në vend, duke përfshirë një të porsalindur dhe nën
BE hap kufijtë më 1 korrik për 14 vende, Maqedonia e Shqipëria mbeten jashtë Prestigjiozja franceze Le Monde ka zbardhur propozimin në Bruksel mbi të cilin është rënë dakord mbrëmjen e së premtes l
Shifrat mbeten të larta, 53 të infektuar në 24 orë SHP ka konfirmuar raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve te fundit, një shifër e cila po rritet ndjeshëm nga dita n
Shifrat mbeten të larta, 50 të infektuar në 24 orë Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 50 persona të prekur me Covid-19, duke
Wow! Fasnat mbeten pa fjalë me ndryshimin drastik të Anxhelinës (FOTO LAJM) Trendi i gërshetave afrikane erdhi edhe këtë vit përnjëherë me verën. Vajzat zgjedhin të "shpëtojnë" nga flokët e gjata
Mbeten shifra të larta, 31 raste të reja në 24 orë Vijojnë të jenë të larta shifrat e infektimeve me koronavirus në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit, Ministria e S
Enca sapo publikoi këngën e re, por Albana Osmanit i mbetën sytë te bukuroshi në klip (FOTO LAJM) "Ku mete", është kënga që Enca ka publikuar vetëm disa minuta më parë. Si gjithmonë kënëgtarja është kuruar deri në d
Shtohen pacientët tek Infektivi, cilat mbeten zonat më të nxehta të koronavirusit në Shqipëri Ka shkuar në 1263 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë, ku gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar poziti