999 rezultate për

mbetemi

Dikush t'i japë një shpjegim, fotot më të çuditshme që keni parë (FOTO LAJM) Na ndodh shpesh të befasohemi nga gjërat që shohim gjatë jetës së përditshme dhe shpesh mbetemi pa fjalë. Si në rasti
Koliqi dhe Camaj spiun të UDB-së dhe CIA-s? Kristo i kthehet Tares: Ne mbetemi xhuxha para tyre Vijon debati i shkaktuar nga Auron Tare, lidhur me dy shkrimtarët Ernest Koliqi dhe Martin Camaj, që sipas tij ishin të
Dikush t'i japë një shpjegim, fotot më të çuditshme që keni parë (FOTO LAJM) Na ndodh shpesh të befasohemi nga gjërat që shohim gjatë jetës së përditshme dhe shpesh mbetemi pa fjalë. Si në rasti
Deklarata alarmuese e Metës: Rrezikojmë të mbetemi as 1 milion banorë Presidenti Ilir Meta ka deklaruar se kriza në Shqipëri është artificial dhe e sponsorizuar ndërsa ka treguar se nuk ësht
Deklarata alarmuese e Metës: Rrezikojmë të mbetemi as 1 milion banorë Presidenti Ilir Meta ka deklaruar se kriza në Shqipëri është artificial dhe e sponsorizuar ndërsa ka treguar se nuk ësht
Fuga për ASH: Rrezikojmë të mbetemi kombi më i prapambetur Akademiku Artan Fuga ndërsa ka theksuar edhe njëherë se mbledhja e Akademisë së Shkencave, në vlerësimin e tij, është e
"Koha që të mos mbetemi edhe në vjeshtë!", Meta mesazh për zgjidhjen e krizës Presidenti Ilir Meta i qëndron asaj që ka thënë më parë, lidhur me zgjedhjet. Teksa e konsideron 30 qershorin, thjesht s
Bondsteel: Mbetemi në Kosovë Udhëheqësi i bazës ushtarake Bondsteel’it në Kosovë, Roy Macaraeg ka thënë se vendimi për largimin e trupave amerikane n
Stuhia diellore do të godasë tokën, mund të mbetemi pa energji (VIDEO) Një stuhi e madhe diellore i është drejtuar Tokës dhe me shumë gjasa mund ta godasë që nesër. Ajo mund të shkatërrojë sa
Fotografi që vërtetojnë se nënat bëjnë gjithçka mirë! (FOTO LAJM) Mamaja është personi më i afërt i fëmijëve. Kur ajo është afër, ne mbetemi fëmijë pa marrë parasysh moshën që kemi.
VMRO: Do i mbetemi borxh atyre që dhanë jetën në Kumanovë VMRO-DPMNE-ja me anë të një deklarate për shtyp ka nderuar 8 të vrarët e forcave policore para dy vitesh në Kumanovë për
Ahmeti: Shqyrtojmë mundësitë të mbetemi opozitë Kreu i BDI-së Ali Ahmeti, para fillimit të takimit të kryesisë qëndrore ku do të vendoset për formimin e qeverisë së re,
Gjoka habit pas barazimit në Laç: I lumtur që mbetemi në krye Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka edhe pse skuadra e tij nuk mundi të merrte 3 pikët e radhës, është i lumtur që të paktë
VMRO-DPMNE: Jemi të fokusuar në formimin e qeverisë së re Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve shpalli rezultatet e rivotimit në Tearcë, ku fituese në këtë zonë është LSDM-ja. Pa
Rama: Duke refuzuar reformën do mbetemi prapa derës së BE Kryeministri Rama deklaroi gjatë konferencës për shtyp se Partia Demokratike i ka shpallur luftë Shteteve të Bashkuara t
Mos vrisni qentë! Po me fatin tonë çdo bëhet?! (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë pasiguria shtohet, teksa qentë të sulen pa më të voglin problem. Thuajse në çdo rrugë të kryeqytetit
Një kafe me Adi Krastën U bë një kohë e gjatë që nuk e kemi parë në ekran moderatorin Adi Krasta. Në foton në fjalë ai është shfaqur duke konsum
John Kerry uron 8 Shtatorin: Mbetemi miq të Maqedonisë Sekretari amerikan i shtetit John Kerry ka uruar në emër të presidentit Barack Obama dhe të qytetarëve të SHBA-ve 8 Shta
Meta takon Rossinin: Mbetemi të hapur për investime Në kuadër të vizitës së tij zyrtare në Zvicër, kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, u prit sot në Bernë nga Presidenti i Kësh
Haradinaj: Mbetemi të vendosur për Trepçën Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj ka theksuar se partia e tij e mbështet vendimin e Isa Mustafës për ta shkarkuar Jabll