999 rezultate për

mbesim

Ministri gjeni i Ramës bën gafën e radhës (VIDEO) Ministri shumë i lexuar i Ramës duket se ndonjëherë harron dhe bën gafa që bëjnë xhiron në rrjet. Kështu këtë herë Mi
Napoli nuk lufton për titull Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka thënë se klubi i tij nuk është duke menduar për titullin kampion të Seria