999 rezultate për

mbeshtetesve

Hidhen shashka, lëndohet aktivistja (VIDEO) Një aktiviste ka mbetur e lënduar nga një kapsollë, e cila është hedhur gjatë protestës. Ndërsa policia ka shoqëruar t
Mbulohet me flamurin kombëtar memoriali i mbështetësve të Erdoganit tek Liqeni Artificial (FOTO LAJM) Një grup aktistësh protestuan dje tek memoriali i mbështetësve të Erdoganit në Kodrat e Liqenit të Tiranës duke e mbulua
Memoriali i mbështetësve të Erdoganit dhe drama me tre akte e raporteve Rama-Erdogan Nga Genc Pollo Ambasadori turk Hidajet Bajraktar, një burrë shtatmesëm, i qeshur e shoqëror erdhi të më takonte
"Memoriali i mbështetësve të Erdoganit në Tiranë, shenjë e një populli servil dhe pa karakter" Nga Denis Dyrnjaja Memoriali i ushtarëve turq duhet parë si shenjë realiteti të thelbit tonë si një popull ser
Plas keq në Dibër: Tym e gaz lotsjellës ndaj mbështetësve të PD-së që po tentojnë të futen në KZAZ (VIDEO) Kanë nisur përplasjet në KZAZ-në e Dibrës. Mbështetës të Partisë Demokratike kanë tentuar të futen në KZAZ-në e Dibrës q
Bllokohen rrugët, fillon mbledhja e mbështetësve të opozitës Opozita ka njoftuar zhvillimin e një proteste duke bllokuar rrugët në pesë akse të rendësishme të vendit, ndërsa tashmë
Basha zhvendos sërish protestën, mblidhen tek selia e PD-së Kreu i PD, Lulzim Basha ka dorëzuar aktin e dorëheqjes së mandatit të deputetit në Kryesinë e Kuvendit i shoqëruar nag m
Rama shkon me një tufë me badigardë në mes të mbështetësve të tij Kryeministri Edi Rama zhvilloi një anti-miting sot në Vlorë kundër protestës së sotme të opozitës në Tiranë. Por, edh
Po ju cof baba! Arban Xharra i drejtohet mbështetësve shqiptarë të Erdoganit Nga Arbana Xharra Është ky shkrimi i 7të me radhë që publikoj në SHBA për Erdoganin. Shume shpejtë nisi hulumtim
Separatistët katalonas bëjnë thirrje për tërheqjen e parave nga bankat Lëvizjet separatiste katalanase u bënë thirrje mbështetësve për të reaguar duke tërhequr paratë e tyre nga bankat, pasi
Vazhdon protesta e mbështetësve të VMRO-DPMNE-së para KSHZ-së Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve, gjatë mesditës pritet të shqyrtojë katër ankesat e parashtruara nga Lidhja Social Demo
Përleshje mes mbështetësve të Clinton dhe Trump jashtë Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Fitorja e zgjedhjeve nga kandidati republikan Donald Trump ka shkaktuar protesta në të gjithë Amerikën me disa demonstru
Clinton nuk pranon humbjen, John Podesta: Nesër do jemi më shumë Amerikanët tashmë duket se e kanë zgjedhur presidentin e tyre, Donald Trump. Udhëheqësit e fushatës së Hillary Clinton k
VV kërkon ushqim për protestuesit nga qytetarët dhe bizneset Lëvizja Vetëvendosje ka kërkuar ndihmë nga qytetarët e Kosovës, që të kontribuojnë më ushqim për protestuesit. Kjo thir
"Rama i bën qokën mbështetësve" Përmes postimit të një fotoje në Facebook, kryeministri ka zgjedhur që të falenderojë të gjithe votuesit të cilët zgjodh
Në PDSH "ka shpërthyer lufta" mes mbështetësve të Thaçit dhe Selës Në Partinë Demokratike Shqiptare "është ndezur lufta" mes përkrahësve të Ziadin Selës dhe Menduh Thaçit. Anëtarët e P
Basha thirrje mbështetësve: Të mbrojmë demokracinë nga oligarkia Nga qyteti i Shkodrës, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ngriti sot shqetësimin lidhur me kërcënimin që sipas tij
Sa i besojnë PDSH e BDI, istitucioneve shtetërore dhe OJQ-ve? Qendra e Maqedonisë për bashkëpunim ndërkombëtar në hulumtimin e fundit që ka bëre tregon se besimi i përgjithshëm dhe b
Shtyhen planet për largimin nga kryeqyteti të mbështetësve të Morsit Autoritetet egjiptiane kanë shtyrë planet e tyre për të shpërndarë mbështetësit e Mohamed Morsit që kanë krijuar kampe n
Ankohet Naço: Policia, presion ndaj mbështetësve Deputetit të LSI-së, Nasip Naço në një prononcim për mediat denoncoi policinë se është duke ushtruar presion ndaj mbësht