999 rezultate për

mbeshtet

Fenerbahçe e gatshme për ndeshjen kundër Galatasaray, premtojnë mbështetje mbi 40 mijë tifozë Sipas të dhënave të fundit Fenerbahçe është klubi me numrin më të madh të tifozëve këtë sezon, ku të pranishëm kanë qenë
Ikja e italianëve, klubi i Dinamos sqaron opinionin publik Ditën e sotme në media u publikua një lajm se Dinamo kishte larguar italianët nga skuadra dhe se në stolin e skuadrës ki
SHBA-ja mbështet shkëmbimin e territoreve? Reagon me urgjencë diplomati amerikan I dërguari i Shtëpisë së Bardhë për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadori Richard Grenell, ka mohuar se ai, dhe qarqet ameri
Wenger mbështet vendimin e UEFA-s: City e meritoi dënimin Ish trajneri legjendar i Arsenalit ka komentuar dënimin që UEFA i dha Manchester City-t. Kur isha tek Arsenali, më bl
Sarri para ndeshjes me Milanin: E kam mbështetjen e klubit Ditën e enjte në Stadiumin Giuseppe Meazza, në ndeshjen e parë të fazës gjysmëfinale të Kupës së Italisë Juventusi do të
​Konjufca: Italia mbështet heqjen e vizave për Kosovën Ministri i Jashtëm i Italisë, Luigi Di Maio tha se vendi i tij fton për dialog në mes Kosovës dhe Serbisë, me lehtësimin
Berisha pasi SPAK u tërhoq nga dosja "Bajri": Mbështetja më e madhe ndaj një bande kriminale Ish kryeministri Sali Berisha ka komentuar tashmë disa herë vendimin e SPAK për të kaluar dosjen "Bajri" në Prokurorinë
Pacolli shpreh hapur mbështetjen për Kurtin: Do e votoj për Kryeministër ​Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli tha se partia e tij do të jete konstruktive në këtë legjislaturë
Drejt Sanremos, Alketa kërkon publikisht mbështetjen e shqiptarëve (FOTO LAJM) Tashmë lajmi se alketa Vejsiu do të prezantojë natën e tretë të Sanremo krah partneres së Cristiano Ronaldos, Georgina R
"Kush e mbështeti Dakon, shpifësi je ti!" Rudina Hajdari akuzon Ramën Në seancën e sotme plenare deputetja e opozitës së re në Kuvend, Rudina Hajdari ka sulmuar kryeministrin Edi Rama lidhur
Ambasadorja Kim: SHBA ju mbështet për drejtësinë dhe integrimin Ditën e sotme Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara zhvilloi takime prezantuese me Ministrin në Detyrë të Punëve Europiane
Trajneri i Spanjës mbështet Valverden Ish trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka dalur në mbështetje të trajnerit aktual Ernesto Valverde. Sipas raportimev
Pas Harun Çelik, një tjetër mbështetës i Gylenit rrezikon dëbimin në Turqi Harun Çelik rrezikon të mos jetë mësuesi i parë turk mbështetës i Gylenit që dërgohet nga Shqipëria në Turqi pavarësisht
Vrasja e gjeneralit iranian, reagon Rama e tregon kë mbështet qeveria shqiptare Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë në lidhje me vrasjen e gjeneralit iranian Qassem Soleimani, nga një su
E bënë "kurban" pse mbështeti Arilenën, reagon Jonida Maliqi (FOTO LAJM) Fituesja e “Festivalit të RTSH-së” një vit më parë, Jonida Maliqi, i dorëzoi këtë vit trofeun e fitores Arilena Arës, e
Puthje dhe përqafime, si Eleni mbështeti hapur Elvanën (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Fouriera ishte e ftuar speciale në Festivalin e 58 të këngës në RTSH. Ajo perf
Fjalët e para të Ibrahimovic: Milani është shtëpia ime Zlatan Ibrahimovic vendosi të rikthehet në Milanon kuqezi dhe sot ka dalë në konferencë për shtyp. 38-vjeçari ndalet te
Ardian Abazaj tregon sekretin e Pogradecit kryesues, kam mbështetjen e Bashkisë për merkaton Askush nuk e njeh Pogradecin sa trajneri aktual Ardjan Abazaj, ish-lojtar i spikatur në qytetin liqenor dhe jo vetëm, po
Media gjermane: Rama si Vuçiç, nuk e ka mbështetjen e ndërkombëtarëve Në vitin 2019 u shemb një politikë 20-vjeçare e Evropës ndaj Ballkanit. 2020 duhej të ishte viti i pastrimit të rrënojav
Ish-ministri: Mini-shengeni Ballkanik, nismë e mbështetur nga Rusia Nisma e mini-shengenit ballkanik nga ana e Serbisë, Shqipërisë Malit të zi dhe Maqedonisë së Veriut është shoqëruar me d