999 rezultate për

mberritur

Bie nga lartësia e pallatit një 30 vjeçar në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë ku një i ri dyshohet se është hedhur nga një lartësi e konsideruesh
U helmua, i riu niset me urgjencë në spital Një i ri nga Qeparoi është dërguar me urgjencë në gjendje të rëndë për jetën në Spitalin Rajonal të Sarandës ndërsa dysh
Pamje të rënda mes Tiranës: Autobuzi hedh në "ajër" të riun me biçikletë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Një i ri është përplasur nga një autobus i transportit publ
I shkoi në shtëpi me "Benz" dhe e thërriti të dilte jashtë, plagoset shqiptari Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur pak më parë në Reçicë të Vogël të Tetovës, pranë tregut të kafshëve. Si pasojë ka
Shqipëria po përgatitet për skenarin më të keq? Ja çfarë lajmëron sot Manastirliu (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit nw vend janë kryer 364 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19, nga të cilat janë konfirmu
"Po diskutohet me tone të ashpra", çfarë po ndodh brenda selisë të PD? Këshilli Politik duhet të mblidhej në orën 20:30 në rezidencën e Ambasadës Amerikane për të vazhduar bisedimet rreth çës
Urimi për Gigin ishte i veçantë? Prisni të shihni dhuratën që Dua i ka bërë kunatës (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, modelja Gigi Hadid festoi 25-vjetorin e saj të lindjes. Megjithëse në karantinë, për modelen nuk mun
Një grua e dyshuar me COVID-19 mbërrin tek Spitali Infektiv Ka shkuar në 146 të prekur nga koronavirusi në Shqipëri. Së fundmi raportohet se një person ka mbërritur tek Spitali
''Vdekja ka mbërritur, duhet të ruhemi'', DW: Ditët e tmerrit nga koronavirusi Rritja e numrit të viktimave nga pandemia Corona në Evropë është shqetësuese. Një shqetësim kaq i madh ka ndodhur para 2
Kompania celulare sqaron të vërtetën: A ia dërgoi Lulzim Basha mesazhin Eni Vasilit?! Kompania celulare Vodafone Albania ka reaguar në lidhje me mesazhin që u lexua pak ditë më parë në studion e “Open” nga
I moshuari shembet në tokë dhe humb jetën në Shkodër Një 70 vjeçar është rrëzuar i vdekur sot në qytetin e Shkodrës. Abcneës raporton se 70 vjeçari kishte shkuar për të m
Mbërrijnë në Shqipëri refugjatët e parë sirianë Pesëdhjetë refugjatë sirianë kanë mbërritur gjatë natës në qytetin e Gjirokastrës. Refugjatët janë nga Siria ndërsa u
Plas arma në Rrëshen, plagoset një person Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrëshen. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, në një zonë të njohur si Kod
Gattuso flet para ndeshjes me Barcelonën: Duhet të mendojmë për gjithë ekipin, nuk është vetëm Messi Trajneri Napolit, Gennaro Gattuso ka folur para një ndeshje shumë të vështirë, atë përballë Barcelonës e vlefshme për 1/
Eksploziv biznesit në Lezhë, dalin detajet e para nga shpërthimi Një sasi eksplozivi ka shperthyer gjate nates ne fshatin Gocaj te Lezhës. Lënda eksplozive është vendosur në derën e
"Më bëj deputet!", letra e çuditshme që ka mbërritur pranë KQZ-së (FOTO LAJM) KQZ ka protokolluar ditën e sotme një shkresë të cuditshme. Eshtë pikërisht një kërkesë e qytetarit Tasim Emin Mehmet
Aksident fatal në autostradën Shkup-Veles, humb jetën 38-vjeçari Në autostradën Shkup – Veles sot në orën 11.20 minuta një automjet “hjundai” me targa të Velesit ka rënë në humnerë para
Ofertat nuk kanë mbërritur, por Dortmund nuk jep garanci për të ardhmen e Sancho Drejtori sportiv i Borussia Dortmund ka insistuar se ai nuk ka kontaktuar me asnjë klub për transferimin e Jadon Sancho,
Kush mi mori kartolinat? Letra e "bujshme" kthen KLP-në në barcaletë Këshilli i Lartë i Prokurorisë, ose sië thirret ndryshe, qeveria e prokurorëve, u ngrit me mjaft mund dhe investim nga n
Mbërrin në Tiranë ambasadorja amerikane Yuri Kim Ka mbërritur në Tiranë shefja e re e diplomacisë së Washingtonit Yuri Kim. Yuri Kim ka mbërritur në Shqipëri plot tre