999 rezultate për

mberriti

Prisnim kryeministrin kur në spital mbërriti "i forti" i Niklës, shoqëruesit betoheshin për hakmarrje Një atentat më armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Fushë-Krujë, që përfundoi me vrasjen e një 50 vjeçareje, Shpr
E fejuara e turistit italian që ndërroi jetë pas aksidentit në Shqipëri: Ekipi i shpëtimit mbërriti vonë Sonia Mercato, e fejuara e turistit italian 33 vjeçar, Matteo Sartori, i cili vdiq 5 ditë pas u aksidentua në kroçera rr
Objekti i parë që mbërriti në Hënë Raketa ruse Luna 2, më 14 shtator të vitit 1959, përplaset në sipërfaqen e Hënës, duke u bërë objekti i parë i prodhuar
Mbërriti faza finale, së shpejti Maqedonia ndryshon emrin zyrtarisht Procesi i ndryshimeve kushtetuese në pajtim me Marrëveshjen e Prespës pas pesë debateve të mbajtura publike që i organiz
Mbërriti në Mars, roboti tregon çfarë pa në planetin e kuq (VIDEO) Ka bërë bujë, dërgimi i robotit të misionit “InSight” në planetin Mars, i cili duhet thënë se nuk është eksploruar ndonj
Mbërriti 18 vite më parë te Barça, Messi me statistikat të frikshme Lionel Messi, sigurisht që e ka shkruar emrin e tij me gërma të arta në historinë e futbolli, madje i kanë mbetur ende e
Mediat italiane: Modriç mbërriti, ja çfarë pritet të ndodh Mediat sportive në itali po raportojnë se Modric është shumë pranë transferimit në Seria A,te klubi i Interit. Tani
Flet nëndrejtori i spitalit: 3-vjeçari ndërroi jetë rrugës për spital "Fëmija mbërriti në Poliklinikë pa puls dhe pa tension. Iu dha ndihma nga mjekët kardiologë. U lajmërua urgjenca, po
Mediat belge japin alarmin: Mishi i skaduar mbërriti edhe në Shqipëri Mediat belge kanë ngritur alarmin e mishit të skaduar që u eksportua nga vendi i tyre drejt Kosovës dhe mbërriti deri në
Diçka e keqe i ndodhi Anxhelinës pasi mbërriti në Shqipëri (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, e cila jeton prej vitesh në Amerikë, është kthyer së fundmi në Shqipëri dhe
Ata e vrasin, hienat e hanë (FOTO LAJM) Ky është momenti kur dy gatopardë të fuqishëm vrasin një antilopë. Fotot janë bërë në Tanzani. Por pavarësisht se u
Mes Ibrës dhe Bergamp, Schick ka shënuar këtë perlë në sezonin e fundit (VIDEO) Juventus ka zyrtarizuar sot transferimin e Patrik Schick nga skuadra e Sampdorias për 30.5 milionë euro. Shumë do të tho
Ja çfarë tha Sela pasi mbërriti në shtëpi (VIDEO) Kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, u prit në mënyrë madhështore nga qindra qytetarë para shtëpisë së tij në Livadhi të Stru
PREKËSE/ Gazetari që i shpëtoi tragjedisë të Chapecoenses takohet me të birin (VIDEO) Një nga të mbijetuarit e tragjedisë të Chapecoenses, gazetari brazilian Rafael Henzel, i cili kishte lëndime në gjoks dh
Tiranë/ Kapet në flagrancë i dënuari për prostitucion, merr peng një person Ditën e djeshme, rreth orës 22:00, në numrin e emergjencave 112, mbërriti një telefonatë, duke lajmëruar se në zonën e n
Fakte të reja për Astrit Deharin: Mbërriti i gjallë në urgjencë Vdekja e aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari bëhet edhe më e mistershme. Qendra Kosovare për Mbrojtjen e
India dhe SHBA me marrëveshje sigurie dhe tregtie Sekretari amerikan i Shtetit John Kerry, do të fillojë sot një dialog strategjik dhe tregtar mes SHBA-së dhe Indisë.
Ja si u prit Kombëtarja nga Bashkia e Tiranës FOTO LAJM) Bashkia e Tiranës ka publikuar fotot nga pritja që i kishte organizuar skuadrës kuqezi, e cila përfundoi aventurën e saj
Ja momenti i grushtimit të policit bashkiak (VIDEO) Sot tek protesta për mbrojtjen e Parkut të Liqenit ka shpërthyer dhuna mes protestuesve dhe Policisë Bashkiake. Rasti
Tmerr në avion, pasagjerja tenton të hapë derën Një pasagjere ka tentuar të hapë derën e aeroplanit, ndërkohë që po fluturonte nga Londra për në Boston. Gruaja ka bë