Mega operacioni "Volvo 4", 27 të arrestuar, 6 nuk janë kapur
999 rezultate për

mbathje

Luana Vjollca trullos fansat, shfaqet pa mbathje (FOTO LAJM) Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca aktualisht po shijon suksesin e këngës së saj të fundit "Vetëm ty", por nga ana
Me minifund në Presidencë, Era Istrefi i tregon mbathjet Hashim Thaçit (FOTO LAJM) Pavarësisht moshës së re, Era Istrefi është kthyer në një ndër artistet më të famshme në Shqipëri dhe jashtë saj. Ajo tr
A e dini përse shërben ky xhep në të brendshmet e vajzave? Një hollësi që të gjitha femrat e dinë, por ndoshta nuk u japin atij rëndësinë e nevojshme. A keni menduar ndonjëherë
Me mbathje dhe kërthizë jashtë, aktori i njohur e lëshon fare veten (FOTO LAJM) Albano Bogdo është një nga artistët më të pëlqyer të humorit, i cili shpesh del nga vetja duke mos u kujdesur edhe aq sh
Skandal pedofilie në Serbi, prindërit tmerrohen pasi blenë këto mbathje (FOTO LAJM) Në tregjet dhe dyqanet serbe ka shpërthyer skandali! Të paktën kështu raporton gazeta serbe “Kurir”, e cila në numrin e
I kamuri në para flet nëse mbathjet i vesh me inicialin e tij Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ramiz Kelmendi, ka folur për pasurinë e tij
Dua Lipa zbulon çfarë bën për të pasur fat Ajo mahniti publikun me paraqitjen e saj në shkurt, gjatë performancës për “BRIT Aëards”. Por Dua Lipa zbulon vetëm tani
Harrojeni fustanin e kuq, Kejvina çmend publikun duke kërcyer me mbathje (VIDEO) Ju kujtohet dalja e parë e Kejvinës me fustanin e kuq tek Xing Me Ermalin? E si mund të harrohet, ajo është ndër dalj
Fuga thumbon mësuesit: Sot mos pranoni sutiena, mbathje, byzylyqe Dakord, mësuesit kanë një profesion fisnik. Por, sot më 7 mars koha është për të pyetur a u jep shkolla jonë mësuesve mu
Fansja ironizon keq Kejvinën: Do veshësh mbathje sot? Velina e Xing me Ermalin, Kejvina Kthjella, është kthyer padyshim në një nga personazhet më të komentuar dhe që mori vëm
Cana i nxjerr "të palarat" Mavrajt: Lahet me mbathje dhe s'thotë llafe të pista Lorik Cana ishte mbrëmë i ftuar në "Xing me Ermalin" ku u "detyrua" tu përgjigjet të gjithë pyetjeve të moderatorit Erma
Shpërthen këngëtari i njohur shqiptar: Degjenerim! Sot fama bëhet me mbathje Në Shqipëri të jesh i famshëm nuk kërkon talent. Kjo ka shkaktuar zhgënjimin e madh të shumë këngëtarëve të njohur s
Reagon velina pasi kërceu pa mbathje tek Ermali: S'më ndalni dot! (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është velina e re e emisionit “Xing më Ermalin”. U mjaftua vetëm puntata e parë për të rënë në sy dhe
Mbathjet e Hitlerit shiten në ankand për 7 mijë dollarë (FOTO LAJM) Një palë të brendshme të Adolf Hitlerit janë nxjerr në një ankand në SHBA dhe janë shitur për 7 mijë dollarë. Të bren
Këngëtarja shqiptare gjobë për veshje të papërshtatshme në rrugët e Tiranës (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Laura Krliu e cila njihet edhe si pjesëmarrëse edhe në ‘X Factor’ është gjobitur ng
Fshehu kokainën në mbathje, arrestohet 25-vjeçari shqiptar në Itali Një shqiptar është arrestuar në Itali pasii u kap me 20 gramë kokainë. Shqiptari 25 vjeçar u ndalua nga karabinierët
Leo Messi vazhdon kontratën me Adidasin Leo Messi ka vazhduar kontratën me firmën e veshmbathjeve sportive, Adidasin Përmes një postimi në rrjetet sociale, y
Njolla gjaku dhe veshmbathje, Berlini pas sulmit me kamion (VIDEO) Pas sulmit të përgjakshëm që ndodhi në Berlin, në momentin kur një kamion që po ngiste me 80 kilometra në orë u fut në n
UNICEF dërgon sërish ndihma për fëmijët e Aleppos UNICEF ka dërguar mjete higjienike dhe veshmbathje fëmijëve në mesin e 85 mijë të zhvendosurve sirianë, të cilët po qënd
Humbi kontrollin e makinës, përfundon brenda në dyqan (VIDEO) Një makinë ka përfunduar në një dyqan rrobash në Suharekë. Kjo ka ardhur si pasojë e humbjes së kontrollit të automj