999 rezultate për

mbase

Kosova do të humbasë mbështetësin më të madh në Kongres Kosova do ta humbasë mbështetësin e saj më të madh në Kongresin amerikan kur përfaqësuesi Eliot Engel të largohet në mua
Shkak BREXIT, Wolves mund të humbasë Hulk Wolverhampton Wanderers mund ta humbas transferimin e brazilianit, Hulk Parabia, si pasojë e dokumentacionit dhe legjisl
Obama: Fitorja e Biden është e qartë, por Trumpit nuk i pëlqen të humbasë Ish Presidenti Barack Obama ka thënë se republikanët e vjetër të SHBA po minojnë demokracinë duke ecur së bashku me pre
A do të humbasë Liverpool zyrtarisht një ndeshje në Ligën e Kampionëve? Situata me Covid-19 mund të çojë në një situatë të pazakontë dhe Liverpool mund të humbë qëllimisht një ndeshje në Ligën
Pas Shtëpisë së Bardhë, Donald Trump mund të "humbasë" edhe gruan Presidenti në detyrë i SHBA, Donald Trump, humbi zgjedhjet presidenciale, por tashmë mund të humbë edhe bashkëshorten.
Shqipja reagon pas përjashtimit nga PërPuthen (FOTO LAJM) Produksioni i “PërPuthen” përjashtoi sot nga emisioni, për një afat të pacaktuar Shqipen. Shkak për këtë vendim u bën
Ndërhyrja brutale e Pickford, Van Dijk mund të humbasë sezonin Virgil Van Dijk me shumë gjasë ka humbur sezonin 2020/21. Një nga mbrojtësit më të mirë në botë, anëtari i Liverpool,
Ronaldo rrezikon seriozisht të humbasë duelin e parë me Messin Cristiano Ronaldo rrezikon seriozisht të humbasë sfidën Juventus-Barcelona, ​​në raundin e dytë të ndeshjeve
Roma mund ta humbasë në tavolinë sfidën ndaj Veronas, shkak Diawara Klubi i Romës në fundjavë zhvilloi ndeshjen e parë në Serien A në sezonin e ri kundër Veronës. Pas 90 minutave, ndesh
Portugalia rrezikon të humbasë Ronaldon edhe ndaj Suedisë Kombëtarja e Portugalisë duket se do të jetë pa shërbimet e Ronaldos edhe në ndeshjen e radhës. Mbrëmë, Cristiano Ron
"Mbase ju nuk jeni të uritur për një copë bukë", Meta kujton Shën Terezën Presidenti Ilir Meta ka kujtuar sot ditën e Shenjtërimit të Nënë Terezës. Meta në një postim në rrjetet sociale, kreu
Çfarë do të thotë të shohësh në ëndërr "ish-in" Kur ëndrra juaj lidhet me ish-in në mendje ju ngrihen shumë pyetje. A nuk mori fund si histori? Përse duhet t’ja shikoj
Shkak dëmtimi, mbrojtësi i Liverpool mbyll sezonin Matip shënoi në fitoren 4-0 ndaj Crystal Palace e cila, pas humbjes së Manchester Cityt te Chelsea, ishte e mjaftueshme
Ashtu si çdo merkato, Ajax pritet të humbasë keta 3 yje Skuadra që bëri befasinë më të këndshme në Ligën e Kampionëve vitin e kaluar po shpërbëhet. Pas largimit të emrave si
Werner dëshiron të kalojë sa më parë te Chelsea, Leipzig rrezikon ta humbasë për Champions 24-vjeçari do të përfundojë sezonin e Bundesligës në vetëm 11 ditë, por ai nuk është i gatshëm të kthehet dhe të luajë n
Shkrepjet që kanë "shokuar" botën, këto foto duhet t'i shihni dy herë (FOTO LAJM) Sa herë iu është dashur t'i ktheheni një fotoje më shumë se një herë pasi ju ka bërë kokën "lëmsh"? Dritat, hijet dhe
Strakosha dëmtohet sapo kthehet në stërvitje Thomas Strakosha është dëmtuar dhe rrezikon të humbasë pjesën e mbetur të sezonit. Ai u dëmtua në stërvitjen e parë t
Mund të "humbasësh", brenda super garderobës së Loredanës (FOTO LAJM) Reperja e njohur Loredana është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto dhe video nga më të ndrysh
Rritje e varfërisë, gjysma e të punësuarësve rrezikon të humbasë vendin e punës Për shkak të masave drastike kundër përhapjes së virusit të Coronës ekonomia botërore ka shënuar humbje të mëdha dhe pot
Anulimi i sezonit në Francë, presidenti i Lyon del kundër: Të vendoset me Play-off Sezoni 2019-2020 në Francë u anulua për shkak të pandemisë së koronavirusit, mirëpo jo të gjithë e kanë pranuar këtë ven