999 rezultate për

mbaruar

"Vera nuk ka mbaruar akoma", Trejsi i vë "flakën" Instagramit me foton e fundit (FOTO LAJM) Ish-Miss Shqipëria thotë se vera nuk ka mbaruar akoma. Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, është një prej emrave të k
Historia tronditëse e këngëtares shqiptare: Jeta ime ka mbaruar, më plasi zemra Dikur një ndër këngëtaret e preferuara të publikut shqiptar, sot Luljeta Përbasha jeton në skamje dhe e harruar. Këng
Shqiptarët e Kosovës nuk i kanë mbaruar pushimet, fluks makinash në Morinë Edhe pse jemi në mes të shtatorit dhe temperaturat kanë rënë, shqiptarët e Kosovës vazhdojnë të dynden drejt Shqipërisë
Festa nuk ka mbaruar ende, brenda ditëlindjes luksose së Era Isrefit (VIDEO) Më 4 korrik këngëtarja e dashur Era Istrefi festoi 26 vjetorin, pasi.
Behrami kërkon të dëshmoi që nuk është i "mbaruar" Mesfushori me prejardhje kosovare, Valon Behrami, ka zbuluar arsyen pse u kthy në Serie A, te skuadra e Genoas. 35 vj
Gazetari shqiptar tregon situatën e vështirë: Isha aq keq, i këputur, po të prisja kisha mbaruar punë! Gazetari Ervin Kurti ka treguar një episod të pakëndshëm që i ka ndodhur vitin e shkuar teksa flitej në "Ftesë në 5" për
Dybala nuk po i shpëton koronavirusit, del përsëri pozitiv për koronavirus Siç duket fati i keq është duke e përcjellur futbollistin e Juventusit, Paulo Dybala. Ai javë më parë kishte dalur po
Ndodheni në Bullgari dhe ju ka mbaruar leja e qëndrimit? MJ ka një lajm të mirë Nëse aktuialisht ndodheni në Bullgari dhe ju ka mbaruar leja e qëndrimit, Ministria e Jashtme ka një lajm për ju. Mi
Presidenti i klubit të Serie A nuk duron më: Mjaft më, sezoni ka mbaruar Italia është duke u përballur me një situatë tepër të vështirë, për shkak të pandemisë së koronavirusit. Numri i viktima
Do hapet e do mbyllet si çadër, ndërtohet ura unike në Vienë (FOTO LAJM) Kërkuesit në universitetin e teknologjisë së Vienës kanë mbaruar punën në një urë të re që është modeluar të hapet dhe m
Dënimet për City-n nuk kanë mbaruar, pritet ti hiqen pikë në Premier League Duket se Manchester City do të përjetojë një nga momentet më të vështira në vitet e fundit. Dënimi në Champions pritet t
Nuk paska mbaruar, Roza Lati thumbon sërish Encën LIVE në emision Të gjithë tashmë janë në dijeni të sherrit që shpërtheu një vit më parë mes Encës dhe Roza Latit. Por zjarri vazhdon të
Paratici: Cristiano ka mbaruar? Mos më bëni të qesh! Cristiano Ronaldo është duke u rikthyer më i fuqishëm së kurrë më parë, sipas drejtorit sportiv të Juventusit, Fabio Par
"Klubi i Skënderbeut është i mbaruar, por duam prova për Takajn", korçarët nxjerrin mesazhe të reja nga ata që i dënuan Klubi i Skënderbeut, në vazhdën e “luftës” me SportRadar, si një nga kompanitë që raporton në UEFA se klubi korçar ka kr
Klajdi Haruni paska mbaruar punë me planet e dasmës, i kërkon Florit dhuratën (VIDEO) Pasi Flori Mumajesi publikoi këngën e tij më të fundit “Thjesht t’du”, Klajdi Haruni ka shprehur dëshirën për t’u martua
Befasuese, 5 miliarderët që nuk kanë mbaruar as shkollën e mesme (FOTO LAJM) Shpesh kemi dëgjuar për braktisje të spikatura të shkollës së lartë për tu bërë më vonë miliarderë por kemi dëgjuar shum
Çmenduria nuk ka të mbaruar, Liverpool 5-5 Arsenal (VIDEO) Nuk kanë të mbaruar golat në sfidën mes Liverpoolit dhe Arsenal, at'here ku u duk se gjithcka po shkonte drejt fundit me
10 gjëra që duhet të bëni pa mbaruar 2019 1-Fikeni pak më shumë telefonin! Përpiquni ta bëni këtë gjë sa më shpesh përgjatë vitit 2019. Jemi të sigurt që familja
Thanë se lidhja treshe ka mbaruar, por kjo fotografi po ngre dyshimet Lidhja treshe mes ish-Missit Egla Harxhi, fotografit Aleksandër de Basseville dhe Alesias bëri namin në Shqipëri vetëm p
Ferguson-Erikson, sherr për grumbullimin e Runit: Të vras, je i mbaruar ntervistë interesante ajo e lëshuar nga Sven Goran Erikson për mikrofonat e “The Times”. Trajneri suedez foli për shumë