999 rezultate për

mbaron

Neymarit nuk i mbaron dashuria për Barcelonën Neymar ende nuk e ka harruar klubin ku ai bëri hapin gigant në karrierën e tij. Javën e kaluar, drejtori sportiv i kl
Kur mbaron izolimi i Ronaldos? Cristiano Ronaldo që nga 13 tetori është në izolim për shkak se ka rezultuar pozitiv me koronavirusin. Edhe pse, një
Lufta e naftëtarëve të Ballshit nuk mbaron, tentojnë të futen me forcë në Uzinë Vazhdojnë akoma protestat e naftëtarëve të Ballshit, të cilët kanë dalë në mbështetje të kolegëve të tyre që vijojnë gre
Pasi mbaronte punën shpërndante edhe drogë, arrestohet 33 vjeçari shqiptar Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi akuzohet për shitje të lëndëve narkotike. Gazmend Hazizllari,
ZYRTARE/ Dalin datat e Kupës së Italisë! Ja kur nis dhe mbaron Lega Serie A, e cila do të zbulojë kalendarin e ri nga ora 12:00 ditën e mërkurë, por ka njoftuar gjithashtu datat e Kup
"Po na mbaron durimi": Erdogani kercenon Greqinë me luftë Presidenti turk Rexhep Tayyib Erdogan është fokusuar sot tek përplasjet me Greqinë për ishujt dhe pasuritë hidrokarbure
Mbaron takimi me Konten, Interi merr vendimin për trajnerin Antonio Konte do të vazhdojë të jetë trajner i Interit. Pas një mbledhje për më tepër se 3 orësh, mes presidentit Zh
Çudia në Kosovë, dy javë pas vdekjes futet në listën e të shëruarve Një 60 vjeçar nga Rahoveci, i cili ishte pacient i dializës në Spitalin e Prizrenit, ku pati shumë të infektuar kishte b
ZYRTARE/ Ja kur nis dhe mbaron Bundesliga në sezonin 2020-2021 Federata gjermane e Futbollit ka publikuar kalendarin zyrtar për sezonin 2020-2021 në Bundesligë. Kështu, mësojmë se
Zyrtare/ Mësohet data e fillimit të Ligue 1 Sezoni futbollistik 2019-2020 në Francë u mbyll para kohe, për shkak të pandemisë së koronavirusit. Të shumta ishin klub
Vajzat do të "shkulin flokët": Butrinti publikon nesër këngën e përfolur, por surpriza nuk mbaron këtu (VIDEO) Këngëtari i njohur dhe mjaft i dahur Butrint Imeri, nesër pritet të publikojë këngën e titulluar "Si përpara", për të ci
Konfirmuan largimin e Silvas dhe Cavanit, por lojtarëvë u mbaron kontrata para fundit të sezonit Thiago Silva dhe Edinson Cavani do të jenë pa kontratë në fund të muajit qershor. Dy veteranëve iu përfundon kontrata
Mbaron "kufizimi", nga nesër hiqen fashat orare në çdo qytet Ministrja e shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë një postim në rrjetin social Facebook, ku ka treguar se nga dita e
Nga një tatuazh për çdo ditë në izolim, i mbaron hapësira në trup (FOTO LAJM) Ulur në divan në banesën e tij në Walthamstow, në veri-lindje të Londrës, Chris Woodhead po përpiqet të gjejë hapësirë p
Premier League ka planin gati, kur nis ky sezon, kur mbaron dhe fillimin e sezonit tjetër Premierliga duket se tashmë ka hartuar planin për të dalë nga situata e jashtëzakonshme. Kampionati elitar i futbolli
Përdhunime, prerje koke dhe rrëmbime në mes të ditës: Si nisi e po mbaron janari (FOTO LAJM) Edhe pse të gjithë po shpresonin që bashkë me 2019 të liheshin pas edhe përgjakjet dhe atentatet që na trondisin herë pa
Mbaron shkollën me mesatare 9.3 dhe zotëron 4 gjuhë të huaja, nuk gjen punë Mund të jesh i formuar mirë, por kjo nuk do të thotë se dyert i ke të hapura. Në Shqipëri thuhet se ndodh e kundërta.
Nuk mbaronin lëkundjet, kamerat e sigurisë tregojnë sa zgjati në të vërtetë tërmeti i 26 nëntorit (VIDEO) Për shkak të mungesës së një baterie në IGJEUM, Shqipëria nuk ka të dhëna të matura për një ndër tërmetet më shkatërrues
Mbaron mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare: Çfarë u fol Presidenti Ilir Meta mbajti sot mbledhjen e Këshillit të Sigurimit Kombëtar, mnbledhje e cila zgjati 60 minuta. Në mb
5 anëtarë të grupit “Bajri” dalin sot para Gjykatës Pesë anëtarë të grupit “Bajri të cilët kanë një vit që janë të arrestuar do të dalin sot para gjykatës për heqjen e masë