999 rezultate për

mbaroi

"Më mbaroi letra higjenike", djali i ish-kryeministrit gjobitet pasi theu orën policore Gjobave të policisë për mos mbajtjen e maskës, duke parandaluar kështu përhapjen e COVID-19 nuk i ka shpëtuar as djali i
"Koha ime këtu mbaroi", mbrojtësi vendos të largohet nga Real Madrid Shumë ndryshime pritet të ndodhin në mbrojtjen e Real Madrid. Sergio Ramos është në vitin e fundit të kontratës, rinovim
Modelja degjeneron Higuain: Mbaroi sepse kishte pasion gratë e pista, CR7 më shkroi sms (FOTO+VIDEO) Modelja Manuela Ferrera ka folur për lidhjen me Gonzalo Higuain dhe jetën private të saj, shkruan Albeu.com. E ftuar
Viti 2020 për Kosovën, mbaroi aty ku filloi Prof. Lisen BASHKURTI Një rrotullim i plotë për Kosovën ndodhi në vitin 2020. Viti mbaroi aty ku filloi. Në fillim të
Mposhti Covid-19, reagon Dzeko: Jam i lumtur se gjithçka mbaroi Sulmuesi i Romës, Edin Dzko ka thënë se ndihet i lumtur se gjithçka ka mbaruar. Dzeko rezultoi pozitiv me COVID-19 pa
Pirlo optimist: Mbaroi koha e përshtatjes, tani ka vetëm finale! Ja çfarë dua të shoh te djemtë! Kohë kampionatesh! Pasi kombëtaret kanë përdunduar ciklin e tyre të ndeshjeve, tani është koha e turit të forcës. Tra
Nga jahti me bikini, Beatrix Ramosaj nuk do t'ja di që vera mbaroi (FOTO LAJM) Është padyshim një ndër personazhet më të komentuar të shoëbizzit shqiptar. Edhe prej disa kohësh e ka lënë hije muzikën
Sapo mbaroi gjimnazin, vajza e Niko Peleshit është martuar? (FOTO LAJM) Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, sapo ka mbaruar gjimnazin dhe ës
Vodhi makinën në Velipojë, si i mbaroi shpejt aventura të riut Zbardhet dhe dokumentohet vjedhja e një mjeti luksoz në Plazhin e Velipojës, ndërsa policia ka ndaluar autorin e dyshuar
Pas 87 ditëve mbaroi gjendja e jashtëzakonshme! Kufijtë janë hapur Për herë të parë në historinë e saj, më 18 mars Maqedonia shpalli gjendje të jashtëzakonshme. Vendi ynë ishte i vetmi
Mbaroi gjendja e jashtëzakonshme, fushatat për zgjedhjet nisin me 16 qershor Dje në mesnatë mbaroi gjendja e jashtëzakonshme dhe pasi drejtuesit e dy partive më të mëdha në vend, LSDM-së dhe VMRO-D
"Ma sugjeruan Ronaldon në të kaluarën", Moratti: Ky sezon mbaroi I intervistuar nga mikrofonat e “La Politica del Pallone”, ish-presidenti i Interit, Masimo Morati, ka folur në 360 grad
U shemb Teatri mbaroi dhe pandemia, sot minimumi i rasteve me koronavirus (VIDEO) Ka shkuar në 948 numri i të infektuarve nga koronavirusi në vendin tonë, ku gjatë 24 orëve janë shënuar vetëm 2 raste të
"Barcelona drejt falimentimit, loja mbaroi" Barcelona rrezikon falimentimin, është ky lajmi i bujshëm që vjen nga mediat spanjolle të cilat i referohen një deklarat
"Mbaroi shkëlqimi yt", Sonila Meço fiton bastin me pronarin e televizionit (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Sonila Meço ishte e ftuar në "Why not", ku ka folur gjatë për karrierën e saj n
Sa mbaroi provimin, "artisti" shqiptar arrestohet në Itali për trafik droge Mediat italiane informojnë se në Akademinë e Artit në Brera është arrestuar 46 vjeçari shqiptar Qani Kelolli nga Berati.
"Alketa në botën e çudirave", si ky Festival nisi e mbaroi zhytur mes polemikave dhe stonaturave Vite më parë, Festivali i Këngës ishte një nga festivalet e pakta ku gjuha shqipe këndohej pastër dhe këngët kishin një
"Mbaroi epoka jote", Ardit Gjebreas i zënë vendin live në "Kënga Magjike" (VIDEO) Pallatin e Koncerteve u mbajt nata e parë gjysmëfinale e edicionit të 21 të festivalit "Kënga Magjike" nën prezantimin e
Janë shenjat zodiakale më besnike, por nëse i tradhton mbaroi gjithçka! Janë shenjat zodiakale më besnike, por nëse i tradhton, mori fund. Besnikëria për të gjithë ne, është një element shumë
Dafina i mbaroi ekperimentet me look-un? Prini të shihni këtë të fundit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri njihet për stilin e saj mjaft ekstravagant. Artistja e njohur gjithnjë shihet me stile të ndryshme flokësh