999 rezultate për

mbarimit

COVID-19/ Rritet fluksi i të pacientëve, spitali Infektiv drejt mbarimit të shtretërve Orët e mbrëmjes së ditës së mërkurë kanë vënë në gatishmëri të plotë spitalin Covid 1 ku në më pak se gjysmë ore kanë mb
ZYRTARE/ Zbulohet data e fillimit dhe mbarimit të Premier League për sezonin 2020/21 Premier League ka konfirmuar zyrtarisht datat për fillimin dhe mbarimin e sezonit të ri 2020/20. Drejtuesit e Premier
Mediat italiane zbulojnë datën e fillimit dhe mbarimit të Serie A Në Itali po punojnë të rinisin kampionatin, pas pezullimit të gjatë për shkak të koronavirusit. Pavarësisht se virusi
A do dilni në pension pas mbarimit të mandatit? Përgjigjet Meta A do dalë në pension Meta pas mbarimit të mandatit si President i Shqipërisë? Presidenti i Republikës, Ilir Meta i py
KAS vendos pas mbarimit të kampionatit për Skëndërbeun Skënderbeu do ta mësojë përfundimisht nëse do të mund të luajë sezonin e ardhshëm në Kupat e Europës vetëm pasi të përfu
Skuadra e Florent Hadërgjonaj bie nga Premier League 2 muaj para mbarimit të kampionatit Klubi i Florent Hadërgjonajt, Huddersfield Town, e ka siguruar rënien nga Premierliga, edhe pse fundi i ligës është gati
Banka shkon t'u marrë shtëpinë, familja kërcënon me vetëflijim Familja Troka është ngujuar ditën e sotme në banesë, duke kërcënuar se do i vendosin flakën. Shkak është bërë ndërhyrja
Pak para mbarimit të mandatit Ivanov harxhon 20 mijë euro për luks Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë (LSDM) nëpërmjet një njoftimi dërguar në media thotë se presidenti, Gjorge Ivanov në
Ky është drejtori i ri i postës në Maqedoni Në seancën e sotme, Qeveria e Maqedonisë miratoi vendim që drejtori i deritanishëm i Postsës së Maqedonisë, Fadis Rexhep
Skandali, teza e Matematikës del dy orë para mbarimit të testit (FOTO LAJM) Ditën e sotme 37 mijë maturantë në të gjithë vendin kanë zhvilluar provimin e tretë të Maturës Shtetërore atë të Matemat
Pas mbarimit të C’est La Vie, rishfaqet Marina Vjollca (FOTO LAJM) Marina Vjollca është padyshim një nga moderatoret më të pëlqyera dhe më të komentuara të botës së shoëbizit shqiptar,.
Ish-deputeti socialist emërohet Drejtor i Përmbarimit Ish-deputeti socialist, Pirro Lutaj është emëruar sot drejtor i Drejtorisë së Përmbarimit. Emerimi i tij u bë nga mi
Arrestohet përgjegjësi i Përmbarimit në Fier, akuzohet për korrupsion Policia e Fierit ka vënë në pranga përgjegjësin e zyrës përmbarimore në Fier, pasi akuzohet për veprën penale “Korrupsio
Xhaka dhe Abrashi sherr me De Biasin, braktisin kombëtaren Taulant Xhaka dhe Amir Abrashi nuk kanë mbërritur në Tiranë me Kombëtaren pas disfatës me Italinë. Justifikimi zyrtar ës
Masakroi gruan pasi e qëlloi me sëpatë, Bruka: Më lini të takoj fëmijët se jam gati të vras Qazim Bruka ka marrë pjesë në emisionin “Me zemër të hapur” ku bën thirrje për ndihmë pasi sipas tij ka prej një viti nu
Një fizoterapiste shqiptare tek Interi (FOTO LAJM) Është vetëm 22 vjeç, por jashtëzakonisht e talentuar në profesionin e saj të cilin nuk mund ta kryejnë shumë njerëz. Ësh
Dinamo e Zagrebit përmbys gjithçka (VIDEO) Dinamo e Zagrebit ka fituar me rezultatin 1:2 në "Elbasan Arena", duke përmbysur gjithçka, nga 1-0 në 1-2. Goli i dyt
Fëmija që bën spektakël në xhami (VIDEO) Një fëmijë nuk e ka lënë të qetë një baba i cili po falej në një xhami në Turqi. Gjatë gjithë kohës, fëmija i ngjitet
Naço shkarkon kryetaren e Përmbarimit në Vlorë Ministri i Drejtësisë Nasip Naço ka shkarkuar mesditën e sotme kryetaren e Zyrës së Përmbarimit Vlorë, Algerta Fejzullai
Ministri Bexheti emëroi përmbaruesin e tretë shqiptar në Maqedoni Blerim Bexheti, Ministri i Drejtësisë në Maqedoni ka emëruar sot Jaser Asanin si përmbarues në Gjykatën Themelore në Gos