999 rezultate për

mbare

Ish-ministri kujton rënien e bustit të Enverit: Historia vazhdon Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku kujton 30-vjetorin e r
OBSH në Wuhan: Koronavirusi mund të ketë shpërthyer më herët COVID-19 mund të jetë përhapur në Kinë shumë kohë më parë nga çfarë është raportuar nga autoritetet shëndetësore. Kët
Franca do të marrë këtë javë vaksina të AstraZenecas Kryeministri francez, Jean Castex tha se Franca do të pranojë dërgesën e para me doza të vaksinës së AstraZenecas në fun
HOROSKOPI/ Zbuloni surprizat që ju kanë rezervuar yjet për datat 1-7 shkurt Dashi: Të gjithë vëmendjen do ta keni të përqendruar te familja. E hëna dhe e marta do të jenë ditët më të ngarkuara të
"Javë e re, kismet i ri", çfarë surprizash u kanë rezervuar yjet për datat 1-7 shkurt Dashi: Të gjithë vëmendjen do ta keni të përqendruar te familja. E hëna dhe e marta do të jenë ditët më të ngarkuara të
Flet Kalo: Ja nga se varet përfundimi i pandemisë Mjeku Tritan Kalo, ndërsa ka uruar një vit më të mbarë për të gjithë, thotë se përfundimi i pandemisë së koronavirusit v
Inter – Crotone, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" synojnë ta nisin mbarë Inter kërkon të arkëtojë tre pikë kundër skuadrës Crotone në kuadër të javes së 15-të të Serie A. "Nerazzurrët" gjend
Reali e nis mbarë vitin, mposht pastër Celta Vigon (VIDEO) Real Madrid ka triumfuar ndaj Celta Vigo në kuadër të xhiros së 17-të të La Ligas. Real Madrid ka triumfuar ndaj Celt
Për një vit të mbarë, ja çfarë duhet të vini në tryezë mbrëmjen e 31 Dhjetorit Besoni apo jo në besëtytni këto ushqime përveçse sjellin fat janë shumë të shëndetshme. Pse të mos i përfshini në da
Bilanci: Rreth 78 milionë raste me COVID-19 në mbarë botën Numri i të prekurve nga koronavirusi në mbarë botën ka shkuar në rreth 78 milionë. Gjithsej 77,814,187 raste janë reg
Shifrat në rritje, mbi 68 milionë raste me COVID-19 në mbarë botën Numri i rasteve me koronavirus në mbarë botën ka shkuar në mbi 68 milionë. Sipas faqes së internetit “Worldometer”, e
Shenjat me shumë mbarësi, ç'ka parashikuar Paolo Fox për data 7-13 dhjetor Dashi: Kjo nuk do të jetë një javë fort e qetë. Do t’ju duhet të tregoheni më dinakë se zakonisht, për të mos përsëritur
HOROSKOPI/ Kjo e martë do jetë e mbushur plot pozitivitet dhe mundësi të reja, niseni muajin mbarë Dashi Këtë të martë ndjenjat tuaja do të jenë mjaft të favorizuara nga Venusi. Gjatë periudhës së fundit ka ndodhur d
Lajmi i mirë: Mbi 40 milionë të shëruar nga COVID-19 në mbarë botën Numri i të shëruarve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në mbarë botën ka tejkaluar shifrën 40 milionë. Sipas faqes së
Paralajmërimi i fortë i Metës për zgjedhjet e 25 prillit: Do rrëzojmë këtë sistem! Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë në mediat sociale sërish një deklaratë të tij gjatë konferencës për shtyp ditën e sot
Kalo: Shqipëria ndodhet në tehun e thikës Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo, këtë të mërkurë e ka nisur me një mesazh të fortë për të gjithë qytetarët, por
PDK: Procesi gjyqësor ndaj ish-krerëve të UÇK-së tronditës, kërkojmë unitet mbarëkombëtar Partia Demokratike e Kosovës, fillimin e procesit gjyqësor ndaj ish-krerëve të UÇK-së po e vlerëson, si një ndër ngjarje
Mes lajmeve të trishta, 36 milion pacientë janë shëruar nga COVID-19 në të gjithë botën Numri i të shëruarve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në mbarë botën ka tejkaluar shifrën 36 milionë. Sipas faqes së
Italia drejt vendimit drastik, ekspertët thirrje për bllokim mbarëkombëtar Pas shtimi të ndjeshëm të rasteve të reja me koronavirus dhe humbjeve të jetëve, shoqata italiane e mjekëve dhe e kirurg
Bilanci i rënduar: 49 milionë të prekur me COVID në të gjithë botën Numri i të prekurve me COVID-19 të gjithë botën ka shkuar mbi 49 milionë. E gjithë bota po përballet prej 6 muajsh me