999 rezultate për

mbarĂ

Rama: I priftë e mbara aleatët e Shqipërisë Sot, 4 korrik SHBA feston 243 vjetorin e pavarësisë. E pikërisht në këtë ditë nuk kishte si të mungonte urimi i Kryemini
Flet kumbara e Anxhelinës: Do t'i them të gjitha, është një dramë Në natën e ndërrimit të viteve në Korfuz një shqiptar vrau vajzën e tij pas debatit në familje, pasi nuk pranonte lidhje
Na priftë e mbara/ Sot u emërua zv.ministri i radhës Afrim Bekteshi, nga dega e Nismës në Prizren, është emëruar zëvendësministër në Ministrinë e Diasporës dhe Investimeve S
Ramush Haradinaj- votuesve: Ju faleminderit dhe na priftë e mbara Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe kandidati i koalicionit PDK-AAK-Nisma për kryeministër, i ka falënderuar të gjith
Urimi i Fatmir Deharit: Ju priftë e mbara nxënës e arsimtarë Kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir dehari, përmes një komunikate për media, ka uruar mësimdhënësit dhe nxënësit për
Cana: Na priftë e mbara, Forca Shqipëria Ndërsa po afron ora e nisjes së ndeshjes mes Shqipërisë dhe Armenisë emocionet shtohen. Kapiteni i Kombëtares, Lorik Can
Ziadin Sela pritet "ta ndezë" sonte Çairin Sonte Ziadin Sela pritet të mbajë një takim me PDSH-në e degës së Çairit në kuadër të reformimit të partisë, ku dhe do t
Filipine, fermerët zhyten në baltë për të korra të mbara Disa individë ose vende ku besojnë në rite të caktuara, e kanë kthyer tashmë në traditë zhytjen në baltë, kjo për të pas
Na priftë e mbara gjakovarë! Update- Pasi është shpallur zyrtarisht kandidate e AKR-së për kryetare në komunën e Gjakovës, Mimoza Kusari Lila ka kome
BDI hap fushatën Me moton "Bashkë drejt qëllimit!" BDI ka hapur fushatën parazgjedhore duke promovuar kandidatët për deputet për zgjedhje