999 rezultate për

mbappe

Ish-mesfushori: Mbappe nuk është i përshtatshëm për Liverpoolin e Kloppit Ish-mesfushori i Liverpool-it, Jason McAteer, ka thënë se ylli i PSG-së, Kylian Mbappe nuk do të ishte një lojtar i përs
Mbappe sinjale Liverpoolit: Janë klubi më i çmendur në botë Kylian Mbappe ka bërë edhe një deklaratë me të cilën i afrohet kalimit te Liverpoolit. Superylli i PSG-së ka thënë se
Kylian Mbappe zbulon ambicien e tij më të madhe Ylli francez gjatë një interviste dhënë së fundi ka zbuluar ambicionet e tij për të ardhmen. "Një nga ambiciet e mia
Njëri kërkohet nga Reali tjetri nga Barcelona, Neymar dhe Mbappe vendosin për të ardhmen Sipas informacioneve të L’Equipe, dy yjet e futbollit, Neymar dhe Kylian Mbappe, do të vazhdojnë qëndrimin te PSG edhe s
Mbappe i fiksuar pas CR7, ja momentet më pikante kur ka imituar portugezin (FOTO LAJM) Që Kylian Mbappe frymëzohet nga CR7 kjo nuk ka dyshim, shkruan Albeu.com. Është vetë francezi që ka deklaruar kohët e
Mbappe i lumtur me interesimin e madh të Liverpoolit Kylian Mbappe thuhet se është i lumtur me interesimin e Liverpoolit për të transferuar atë në këtë verë. The Reds thu
Ky do të jetë pasuesi i Messit dhe Ronaldos sipas Wenger Ish trajneri i Arsenal ka mbështetur Kylian Mbappe për të marrë primatin si lojtari më i mirë në botë, pas Messi e Ronal
Mbappe, pasuesi i Ronaldos në Madrid Kylian Mbappe mund të bëjë atë që ka bërë Cristiano Ronaldo në Real Madrid, thotë ish asistenti i Jose Mourinhos te Inte
Dy planet e mëdha të Florentino Perez: Kylian Mbappe dhe Santiago Bernabeu i ri Kylian Mbappé dhe Bernabéu i ri … këto janë dy planet e mëdha të Florentino Pérezit te Real Madrid, për tu zgjedhur pres
Klopp për herë të parë flet për mundësinë e transferimit të Mbappe dhe Sanchos Të Kuqtë me siguri që do të shpenzojnë kur afati kalimtar veror të hapet. Lojtarët si Mbappe dhe Sancho janë lidhur m
Objektivi kryesor i Reali, Mbappe drejt rinovimit me PSG-në Kylian Mbappe mund të qëndrojë te Paris Saint Germain. Media prestigjioze e futbollit europian, “L’Equipe”, raporton së
Pas mbylljes së sezonit L’Equipe publikon formacionin e vitit në Ligue 1 Gjatë kësaj jave ne Francë u mor vendimin për mbylljen e ligave të futbollit ku në League 1, PSG u shpall kampione.
Mbappe: Këta 3 lojtarë janë idhujt e mi në futboll Kylian Mbappe ka zbuluar se Cristiano Ronaldo, Lionel Messi dhe Neymar, janë idhujt kryesorë të tij, duke këmbëngulur që
Mbappe lëshon mesazhin e koduar: Të gjithë flasin, por askush nuk e di Kylian Mbappe është futbollisti më i përfolur në merkato, pasi thashethemet në javët e fundit ka shkaktuar një krizë me
Zbulohen detajet e marrëveshjes, Reali ka siguruar Mbappen për vitin e ardhshëm Real Madrid raportohet se ka siguruar shërbimet e Kylian Mbappes për vitin 2021. Sulmuesi francez mbetet objektivi kr
Me stadium të ri dhe me Mbappen e Haaland, MARCA zbulon super projektin e Perez (VIDEO) Florentino Perez ka plane të mëdha për Real Madrid në vitin 2022. Presidenti është ende duke punuar pa u lodhur për
Klopp po përgatit surprizën, kontakton me babanë e Mbappe Liverpool duket se po bëhet gati për një godotje të madhe gjatë merkatos së verës. Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp
AS: Operacioni Mbappe, Real Madrid dhe PSG në tension (VIDEO) Në muajt e fundit ka pasur disa sherre publike mes dy klubeve për të ardhmen e francezit. Francezi është ëndrra e Real M
Formacioni i mundshëm i Newcastle me pronarë arab, Mbappe në listë (FOTO LAJM) Newcastle United pritet që këto ditë të ndryshojë pronar teksa Mike Ashly e e ka vënë klubin në shitje sidomos pas krizë
Kriza financiare, Eurodeputeti: Mbappe vlen vetëm 40 mln euro! Kriza ekonomike për shkak të koronavirusit ka ndikuar jashtëzakonisht edhe në futbollin elitar duke ulur ndjeshëm vlerat