999 rezultate për

mbappe

E ardhmja e Neymar dhe Mbappe, Al-Khelaifi i prerë Kylian Mbappe dhe Neymar do të qëndrojnë te PSG, për pjesën e mbetur të karrierës së tyre, ka deklaruar Nasser Al Khelai
Tuchel jep sinjale pozitive rreth gjendjes së Mbappe Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel, ka dhënë shenja se Kylian Mbappe do të jetë i gatshëm për sfidën çerekfinale të Ligës
Mbappe nuk pranon të marrë injeksone kundër dhimbjeve, në stol kundër Atalantës Kylian Mbappé do të nisë në stolin e rezervave ndeshjen çerekfinale të Champions League mes PSG-së dhe Atalantës. Tra
Entuziazëm te PSG, Mbappe mund të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Atalantës Kylian Mbappé mund të jetë në dispozicion për ndeshjen e "Final Eight" më Champions, përballë Atalantës më 12 gusht.
Jo vetëm Mbappe, tre lojtarë të tjerë të PSG në dyshim për Atalantën Kampionati francez ishte ndër të parët që u ndërpre përfundimisht në momentin që shpërtheu pandemia e koronavirusit. Një
Ibrahimovic lë pa fjalë Mbappen Paraqitja e jashtëzakonshme e Zlatan Ibrahimovicit në sfidën ndaj Sampdorias në transfertë, ku shënoi dy gola (1-4) ka m
Mbappe lojtari më i shtrenjtë në botë, Messi e CR7 shumë larg kreut Instituti i futbollit CIES ka publikuar listën e re me lojtarët më të shtrenjtë në botë, pas shfaqjes së COVID-19. Vl
Mbappe trondit PSG-në, humbet Championsin Ylli i PSG-së, Kylian Mbappe, do të mungojë për rreth 3 javë. Klubi kampion i Francës komunikoi së fundmi për publiku
PSG fiton Kupën e Francës, Mbappe dëmtohet rëndë dhe rrezikon Championsin (VIDEO) PSG ka mundur 1-0 St Etienne dhe ka fituar Kupën e Francës për të 13-ën herë në historinë e klubit. Ka qenë një fitor
Mbappe dëmtohet rëndë, largohet nga fusha mes lotësh (VIDEO) Rifillimi i futbollit në Francë duhej të ishte më i lumtur sesa kaq për Kylian Mbappe. Ylli i skuadrës së Paris Saint
Kylian Mbappe ndan mendjen, zbulohet e ardhmja Ëndrra e tij është Real Madrid, por një deklaratë e Florentino Perez ia ka qartësuar gjithçka sulmuesit të PSG, Kylian M
Mbappe: Më mungon shumë Buffon! (FOTO LAJM) Duket se largimi i Gianluigi Buffon nga PSG, ka lënë gjurmë te Kylian Mbappe. Në një intervistë për “L’Equipe”, sulmuesi
Mbappe: Mësova shumë nga Buffon, e çuditshme lamtumira e tij nga PSG Gigi Buffon arriti të lërë gjurmë dhe respekt tek ish-shokët e tij të skuadrës, në Paris. Pavarësisht se kaloi vetëm
Pesë sulmuesit më të vlefshëm në futbollin botëror, Mbappe lë pas të gjithë Futbolli ka të bëjë me gola, dhe nuk është për t’u habitur që transferimet më të shtrenjta bëhen zakonisht për sulmuesit
Ish-sulmuesi i Man.United: Rashford dhe Mbappe janë në të njëjtin nivel Marcus Rashford dhe Kylian Mbappe janë "padyshim në të njëjtën vijë", sipas Louis Saha. Rashford ka kontribuar me 19
E BUJSHME/ Mbappe te Liverpooli për 220 milion euro dhe Mane Mbappe është lojtari që klubet më të mira të Evropës do të donin të kishin nëse ata mund të gjejnë një mënyrë për të bin
"Çmendet" Ronaldo: Ëndërroj transferimin e Mbappe Ronaldo, që tani mban aksionet kryesore te Real Valladolid, ka deklaruar se ëndërron transferimin e Kylian Mbappe te sku
Modric këshillon Mbappe: Për të dominuar botën e futbollit duhet të largohet nga PSG Ylli kroat, i cili fitoi edhe Topin e Artë, beson se Mbappe duhet të largohet nga PSG për të dominuar botën e futbollit.
Lojtarët më të shtrenjtë, Mbappe mbetet në "fron", bie vlera e Ronaldos dhe Messit (FOTO LAJM) Pavarësisht krizën së shkaktuar nga COVID-19, vlera e kartonit të Kylian Mbappe mbetet shumë e lartë: 259.2 milionë euro
Ish-mesfushori: Mbappe nuk është i përshtatshëm për Liverpoolin e Kloppit Ish-mesfushori i Liverpool-it, Jason McAteer, ka thënë se ylli i PSG-së, Kylian Mbappe nuk do të ishte një lojtar i përs