999 rezultate për

mbante

Rama akuzoi Berishën dhe Metën, çfarë përmbante raporti i Dick Martyt për UÇK Kryeministri Edi Rama i ka kërkuar Berishës, Bashës dhe Metës që të përgjigjen se pse e votuan pro raportin e Dick Mart
Elita ndan foton kur mbante shtatzëninë të fshehtë me mbishkrimin epik (FOTO LAJM) Moderatorja dhe njëherazi bashkëshortja e Gjikos, ka hapur arkivat për të kujtuar jo vetëm verën 2020 të cilën e shijoi
Vrau çiftin në Maltë për t'i vjedhur, shqiptari tenton arratinë nga burgu Shqiptari Daniel Muka i cili akuzohet për vrasjen e dyfishtë të Christian Pandolfino dhe Igor Maciejowski është përpjeku
Pse Mbretëresha nuk lejoi Meghan Markle të mbante kurorën ruse në dasmë Që prej dasmës së majit të vitit 2018, shumë histori janë treguar në lidhje me kurorën e famshme të cilën do të vendoste
Veshja e modeles së famshme habit kalimtarët e New York-ut (FOTO LAJM) Asaj nuk i nevojitet shumë punë që të kthejë kokat e të gjithëve nga vetja. Bëhet fjalë për Irina Shayk, e cila pak dite
E mbante sekret, Fjoralba Ponari flet më në fund për të dashurin sportist Fjoralba Ponari është në një lidhje sportistin e xhudos, Françesko Baholli. Çifti e kanë mbajtur lidhjen e tyre larg
"Më mbante të lidhur në ballkon, para meje kishte një vajzë tjetër": Ç'ndodhi në gjyqin ndaj Blerim Bizgjonit Në një seancë që u mbajt me dyer të mbyllura për shkak të çështjes sensitive dhe akuzave që rëndojnë mbi 46-vjeçarin, Bl
Pulisic zgjedh numrin ikonik te Chelsea Christian Pulisic ka zgedhur fanellën me numër 10 te skuadra e Chelseas. Futbollisti amerikan do të mbaj numrin që më
PSG u bë pishman për Thiago Silvan, tentoi ta mbante në fund Agjenti i Thiago Silva, Paulo Tonietto foli për de L’Equipe për lamtumirën e tij me PSG dhe nxjerr prapaskenat e ndarjes
Siç di vetëm ajo, Kim Kardashian shfaqet mahnitëse në setin e ri fotografik (FOTO LAJM) Kim Kardashian tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave me daljes e saj në publik. Ylli televiziv duket se i është rikthyer
Ish-deputetja humb nënën nga COVID-19, jep lajmin e hidhur me fjalët prekëse Ish-deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Teuta Hadri, ka njoftuar ditën e sotme se i ka vdèkur e ëma. Ajo përmes
Nuk kishte para për varrimin, gruaja mbante kufomën e nënës në dollap Një grua 58-vjeçare jetonte me nënën e saj të vdekur që nga 7 korriku në Kallithea të Greqisë. Kur vdiq nëna 92-vjeça
Policia zbardh detajet, si 39-vjeçari tentoi të vetëdigjej me benzinë para Kryeministrisë Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Tiranë ku një 39-vjeçar tentoi të vetëdigjej me benzinë para Kryeministrisë.
Mbante hapur lokalin dhe nuk zbatonte masat ndaj Covid-19, gjobë biznesmenit (VIDEO) Policia e Tiranës ka procedyar penalisht dhe ka gjobitur me vlerë 1 milion lekë pronarin e një lokali, që nuk zbatonte r
Zbulohet dëshmia e Blerta Josifi: Kur nisëm lutjet, trupi i Anisës mbante erë (FOTO LAJM) Vazhdon të trondisë ngjarja horror në Kombinat, ku nënë e bijë u gjetën të vdekura në banesë, ndërsa vajza tjetër në gje
Mbante armë pa leje, Gjykata dënon reperin Gjiko (FOTO LAJM) Asdren Gjikolli i njohur gjërësisht si reperi Gjiko është denuar me 400 euro gjobë nga Gjykata Themelore në Pejë i akuzu
E mbante të fshehtë prej kohësh, Dj Sardi zbulon më në fund të dashurën (FOTO LAJM) Dj Sardi jetën private e ka ruajtur gjithmonë larg syrit të publikut, por lidhja e tij me një vajzë misterioze kohët e f
Kri Gorasi: I dashuri u largua kur mori vesh që jam rritur në jetimore, më mbante për gjynah! Kri Gorasi e cila u bë e njohur tek "Aventurierët" ka qenë e ftuar këtë të enjtenë Ora Neës, përballë gazetarit Ronaldo
Autori mbante kapele dhe shall, kë kishte takuar më herët Hekuran Billa? Personi që ka qëlluar mbi 40-vjeçarin Hekuran Billa, mbante në kokë një kapele të zezë me strehë, si dhe një shall për t
49 vjeç dhe i "çmend" të gjithë, ylli televiziv del rrugëve pa reçipeta (FOTO LAJM) Ajo është mjaft krenare me format e saj trupore dhe e ka pranuar se është e vetëdijshme “kur bëhet fjalë për të tërhequr