999 rezultate për

mbani

Për një arsye të pabesueshme, ju duhet të mbani fotografinë e një fëmije në portofol Ne vëmë bast që juve as ju kishte shkuar ndonjëherë mendja për këtë gjë…Gjyshërit krenarë veçanërisht duan të mbajnë fot
Zbulohen efektet e tmerrshme të eksperimentit atomik në fund të oqeanit Pas 73 vjetësh, studiuesit zbuluan se si duket fundi i detit pas një shpërthimi që hodhi në ajër dy milionë ton ujë, rër
Mbani çadrën me vete, si pritet të jetë moti sot Kjo e martë ka nisur me vranësira të dendura që në orët e para të mëngjesit dhe reshje shiu me intensitet të ulët në pje
Mos mbani inat, shenjat që duhet të lënë pas konfliktet Dashi Dita do të nisë me ritme të ngadalta, por mundohuni që të rikuperoni gjatë pasditës. Keni nevojë për p
Disa këshilla për ju që keni vendosur të kaloni natën në makinë Pas dëmeve të rënda që tërmetet e njëpasnjëshme kanë shkaktuar në qytetin e Tiranës dhe Durrësit, shumë prej jush kanë v
Behar dhe Safet Bajri dëshmojnë në seancë: Mos na mbani në burg pa të drejtë Vijon seanca te Krimet e Rënda për përcaktimin e masës së re të sigurisë për grupin “Bajri”, ndaj të cilëve u lëshuan në
E mbani mend "Motorolën" e viteve 2000, tashmë vjen me një super risi Motorola Razr 2019 rikthen një nga telefonët më ikonë të kompanisë në vitet 2000. Razr V3, i cili u hodh në treg në
Akuzë e re për Bajrat, presion institucionit të mbanin në punë një shtetase Pozicioni i grupit të Bajrave, i goditur një vit me parë, pritet të rëndohet sërish. Sikundër thotë një burim i besueshë
10 lagjet më “cool” të botës, pamjet do t`ju surprizojnë (FOTO LAJM) Kur mendoni se ku do të kishit dashur të kalonit një palë pushime të rralla, ndoshta keni parasysh destinacione të famsh
Po ju e mbani mend? Kujtimin e parë me Gjikon, Elita e ka të gozhduar në mur (FOTO LAJM) Një ndër çiftet më të dashur të showbizit shqiptar është padyshim Gjiko dhe Eltia Rudi. Siç ndodh rëndomtë çifti u pi
Si ta mbani intimitetin gjallë edhe në ditët e ftohta Me ardhjen e ditëve të ftohta, erosi ka prirjen të zvogëlohet, por të çosh libidon në gjendje letargjie nuk është aspak
Lodheni kot, cila ushqime ju bëjnë të mbani erë Specialistët i kanë dy fjalë me ne: ajo që hamë ndikon në aromën e trupit (nuk e kemi fjalën vetëm për qepën apo hurdhrë
E mbani mend "Profesorin", si duket sot këngëtari Antre (FOTO LAJM) Kënga "Professori" u bë hit 10 vite më parë. Nuk kishte student që të mos e këndonte, dhe nuk kishte festë rinore që mos
Ide brilante, ku t’i fshihni sendet me vlerë në shtëpi Gjithë qëllimi i fshehjes së sendeve me vlerë është që të mos gjenden lehtësisht nga hajdutët. Sidoqoftë, kur e mendon,
Sot janë "bishat" e ekranit shqiptar, por i mbani mend në "Ethet e së premtes mbrëma"?! (FOTO LAJM) Ishte nëntori i vitit 2002 kur nisi edicioni i parë i "Ethet e së premtes mbrëma" në drejtim të Adi Krastë. Atë kohë
E mbani mend Noçen e BB? Sot është bërë nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Ish-banorja e famshme e “Big Brother Albania 1”, Najada Konomi, është bërë nënë për herë të parë. E njohur nga të gji
"Mbani frymën miq", Jennifer Aniston puth në buzë moderatoren e famshme! (VIDEO) Jennifer Aniston mund të ketë qenë në qendër të vëmendjes së mediave që kur hapi Instagram për herë të parë, por pas kës
Mësojeni njëherë e mirë çfarë funksioni kanë këto qese të vogla Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
E mbani mend vajzën e Zhades? Është rritur dhe është bërë një yll (FOTO LAJM) Kanë kaluar 15 vite që nga transmetimi i një prej telenovelave më të ndjekura në Shqipëri "Kloni", me personazhe kryesor
E mbani mend Selinën e "Rebele"? Do martohet së shpejti (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend serialin e famshëm “Rebelde”, i cili na fiksoi dikur të gjithëve para ekranit. Çdoku