999 rezultate për

mbanĂ

Bien këmbanat e alarmit për Asension Chelsea nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Marco Asensio. Sipas Don Balon, Los Blancos pokontaktohen shpesh nga Chelsea
Qetësia përpara furtunës, ra këmbana e parë për luftë Koment nga Ervin Shkulaku Kur gjithçka u duk para pak ditësh se Ramush Haradinaj i kishte ditët e numëruara në
Bien këmbanat në Romë, Chelsea dëshiron Dzekon që në këtë merkato Chelsea ka kthyer radarët drejt sulmuesit të Romës, Edin Dzeko. Premium Sport raporton se Blutë e kanë studiuar trans
Këmbana lufte, Koreja e Jugut lëshon bombat 1 tonëshe në kufi me Korenë e Veriut (FOTO LAJM) Testi më i fundit i Koresë së Veriut duke lëshuar një raketë që kaloi mbi qiellin e Japonisë ka frikësuar, por njëkohësi
Kambanat e Big Ben-it do të heshtin deri në 2021, ja arsyeja Big Ben do të bjerë në qetësi javën e ardhshme në Londër, teksa kryetari i Bashkisë ka vënë në rrugë nisjen e projektit
Salianji-Topallit dhe Bregut: Këmbanat e frikës po bien nga çdo portë PD ditën e sotme është përfshirë nga një “luftë e ftohtë” deklaratash ku shkak është bërë qëndrimi i Lulzim Bashës për t
Këmbanat e luftës, Kina dhe Rusia dërgojnë luftanijet kundër flotës amerikane ne Kore Kina dhe Rusia kanë dërguar anije të inteligjencës për të “përgjuar” luftanijen e Donald Trump-it në ujërat e Korësë së
Ezani përplas BIK-un me qeverinë e Kosovës Bashkësia Islame e Kosovës ka reaguar ashpër ndaj Komisionit për Bujqësi, Pylltari, Mjedis e Planifikim Hapësinor, për s
"Këmbana" e ambasadës amerikane: Administrata Trump nuk mbështet bojkotin e PD-së Shtetet e Bashkuara të Amerikës deklarojnë se asnjë prej çështjeve të mprehta të aktualitetit politik në vend nuk duhet
Basha: Arditi është këmbana e alarmit që bie për të gjithë ne Kreu i PD-së Lulzim Basha përmes një postim në rrjetin social Facebook ka reaguar për vdekjen e 17-vjeçarit në landfill.
Nishani: Zhvillimet e fundit në botë, këmbana alarmi Presidenti Bujar Nishani ka qenë pjesë e samitit të jashtëzakonshëm të krerëve të shteteve anëtare të Procesit të Brdo-B
Myftiu Sytari ndërpret fjalën kur bien këmbanat (VIDEO) Namazi i Fitër Bajramit është mbajtur edhe në kryeqendrën e Veriut të Shqipërisë, në Shkodër. Myftiu Muhamed Sytari k
“I dashur popull çek, na falni, na falni, na falni"... Nesër në Tiranë, tek “Kambana e Paqes” do të ketë një solidaritet me dy turistët çekë të vrarë në Prekal të Shkodrës.
Djaloshi që ngriti dronin me flamur, është nën mbrojtje të MB Djaloshi shqiptar që ngriti dronin me flamur mbi stadiumin e Beogradit, është nga Kukësi, jeton në Milano dhe aktualisht
PĂ«r kĂ« bien kĂ«mbanat! Në pah se fajtorin "kujdestar" për zënkat midis tyre dy partit politike maqedonase VMRO dhe LSD
Në OKB bien këmbanat e paqes Në selinë e Kombeve të Bashkuara kanë rënë kambanat e paqes për të sinjalizuar Ditën e 31-të Ndërkombëtare të Paqes. K
Këmbana andaluze për Pandev I ndjekur me interes nga Sevilja që në sezonin e kaluar, Goran Pandev mund të transferohet te klubi andaluz që në qersho
Kambanat e tragjedise shqiptare ne Maqedoni! nga Bardhyl MahmutiIntegrimi i kësaj Maqedonie në NATO dhe BE do të shndërronte popullin shqiptar n&
Kambanat e alarmit te ekstremizmit politik antishqiptar dhe fundamentalizmit ortodoks ne Maqedoni! nga Bardhyl MahmutiNë fillim të themelimit të Maqedonisë si Republikë Socialiste në kuad&e
Rama: Berisha te degjoje kembanat e nderkombetareve Kryetari i PS-së Edi Rama në një konferencë për shtyp theksoi se PS-ja mbështet deklarat&e