999 rezultate për

mbajti

"Shqiptarët i mbajti në kafaz vetëm Enveri", Basha sfidon Ramën Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratës së fortë së Ramës se largimi i shqiptarëve nga vendi,
Nuk i mbajti premtimet? Basha thumbon Ramën Kreu i PD, Lulzim Basha e ka nisur ditën me një postim në rrjetin social Facebook, ku shkruan se Rama në vitin 2013 prem
Kryemadhi frikësohet nga gjoba, detaji në takimin që mbajti sot në Pogradec Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka mbajtur sot një takim më të rinjtë në Pogradec. PAk pas përplasjes më Policinë,
Ish-konkurrenti i Përputhen për Tean: Nusja mbajti 3 lidhje gjatë emisionit Pasi lidhja e Teas dhe Beartit u bë publike, ish-konkurrenti i “Përputhen”, Erjon Geca ka bërë një deklaratë të fortë. A
Nuk mbajti premtimet, qytetarët lidhin pas peme kryebashkiakun Kryebashkiaku i Chiapas ka përfunduar i lidhur pas një peme në formë ndëshkimi për shkeljen e premtimeve ndaj qytetarëve
"Asaj i është shkulur zemra", zbulohet lidhja që Kujtim Prodani ua mbajti të fshehtë të gjithëve Kujtim Prodani e ka mbajtur gjithmonë të fshehtë jetën e tij private dhe e ka ruajtur me fanatizëm. Megjithatë, pas v
Kessie i pagabueshëm në penallti, ironi me Ibran: Po ia mbajti, le ta gjuajë ndonjë Që nga momenti kur Frank Kesi u rikthye të gjuante penalltitë, duke marrë vendin e Zlatan Ibrahimoviç, ai nuk ka humbur
I grabitën shtëpinë për të katërtën herë, si kambisti në Korçë mbajti hajdutin deri sa mbërriti policia Pas lajmit lidhur me grabitjen e banesës së një kambisti në Korcë, policia ka dhënë informacionin zyrtar. Mësohet se
E mbajti fshehur, Marina pozon me look-un e ri dhe duket mahnitëse Pak ditë më parë përmes një video ku shfaqej duke prerë flokët, Marina na tregoi se po ndryshonte pamjen. Megjithatë për
Pa mbushur të "dyzetat" e nënës, Mero Baze humb edhe babain Gazetari i njohur Mero Baze humbi sot edhe babain e tij, rreth një muaj pasi i ndërroi jetë e ëma. Lajmin e trishtë
Mbajti krahun e Arjonit, Ana sulmon Sindin: Je e lirë të shfrysh hormonet e tua emocionale e s*ksuale Ana është rikthyer në studion e Përputhen Prime mbrëmjen e sotme për të folur mbi të gjitha ato që kanë ndodhur mes asaj
RENEA arreston 45 vjeçarin që mbajti në ankth Elbasanin, çfarë ndodhi gjatë shkëmbimit të zjarrit Merr fund akthi që po mbante pezull Elbasanin që prej padites së djeshme, 45-vjeçari Josif Kavaja është arrestuar nga an
Protestuesi: Shteti më mbajti dy ditë në burg, e kam shpinën gjak (VIDEO) “Unë jam Klodiani, shteti është krimi”. Kjo është pankarta që mban në duar një i ri në sheshin Skënderbej në natën e gja
E mbajti të fshehtë! Infektohet me COVID-19 deputetja më e re në Kuvend (FOTO LAJM) Deputetja më e re e Kuvendit të Shqipërisë, Reme Lala është infektuar me COVID-19. Deputetja që garoi me siglën e PDI
Mbajti Encën në krahë gjatë ditëlindjes, kush është djali muskuloz (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, mbrëmjen e djeshme ka organizuar një festë të madhe me rastin e 25-vjetorit.
Oriola e veshi e para, Cardi B mbajti fustanin e stilistes shqiptare në ditëlindje (FOTO LAJM) Cardi B ka festuar ditëlindjen e saj të 28-të këtë fundjavë. Reperja ka zgjedhur të veshë një fustan nga koleksioni i st
E mbajti të fshehtë, këngëtarja shqiptare në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO LAJM) Një tjetër këngëtare është në javët e fundit të shtatzënisë. Shkurte Gashi pritet të sjellë në jetë shumë shpejtë fëmijë
I mbajti të gjitha fshehur, fejohet Adrian Haxha? Këngëtari i njohur Adrian Gaxha është përfolur për një lidhje dashurie me një vajzë të cilën e ka prezantuar edhe me fam
"Unë jap dorëheqjen", PD i nxjerr videon e premtimeve Ramës (VIDEO) Ish deputeti i partisë Demokratike, Edmond Spaho ka publikuar një video ku rendit premtimet e pambjatura të Edi Ramës, i
Eksperti i Shëndetit Publik pasi COVID-19 i mori jetën të afërmit: Spitali mezi e mbajti një ditë në jetë Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho, ka humbur në të afërm nga Covid-19, një ditë më parë. Në një postim në rrjetet