999 rezultate për

mbajt

E dashura e Ronaldos, e papërmbajtur në pushimet luksoze (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është duke i vazhduar pushimet luksoze me familjen e tij, ndërsa së fundmi vëmendjen e ka marrë partne
48 orë në birucë pa asnjë kontakt! PD reagon për kushtet e mbajtjes së Bardh Spahisë Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia gjendet prej 48 orësh në birucë sipas selisë blu dhe nuk i lejohet kontakti me person
Rama për "Bild": Do kërkoj drejtësi në gjykatat gjermane Kryeministri Rama ka folur me tone kërcënuese ndaj demokratëve që po tentojnë të bllokojnë zgjedhjet e 30 qershorit duke
PAMJET/ Hajde po ta mbajti! Si e nxorri në pritë Taulant Balla ish-deputetin e PD-së për ta arrestuar LIVE (VIDEO) Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia u arerstuar mbrëmë live teksa po mbërrinte në Top-Channel. Ai ishte shpallur në kërk
Bushati: BE nuk mbajti fjalën për çeljen e negociatave Ish-ministri për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati shpreh keqardhje pas vendimit për shtyrjen e negociatave për
10 mënyrat më të mira për të mbajtur trupin në formë Jetojmë në epokën ku individët dhe turmat rendin me profesione të ngarkuara, orare të zgjatura, jetë sociale, trafik të
Për të mbajtur Mbappe, PSG-ja do të shiste dhe Neymar Nuk ka qetësi për tifozët e Paris Saint-Germain edhe në një të dielë të nxehtë vere. Klubi po lëshon sinjale të fortë
Para 2 viteve humbën babain, 7 jetimët jetojnë në çadër dhe ushqehen sa për të mbajtur frymën gjallë E mbani mend historinë e një nënë me shtatë jetimë në fshatin Kamiçan të Elbasanit? Pranvera Muca rrëfëu historinë e pab
Dhunë në familje dha armëmbajtje pa leje, dy të arrestuar në Kurbin Policia e Kurbinit ka arrestuar dy shtetas të shpallur në kërkim që prej 2017-ës. Në pranga ka rënë shtetasi P. K., 5
"I kam marrë masat, jam gjithnjë 3 hapa para", Rama zbulon skenarin Kryeministri Rama ndodhej në Berat për vijimin e fushatës elektorale për zgjedhjet vendore kur presidenti Meta deklaroi
Shaqiri: Unë e mbajta Klopp për të mos u rrëzuar nga autobusi (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka thënë se ishte ai që e ka mbajtur Jurgen Klopp duke mos e lejuar të rrëzohet nga autobusi. Futboll
Meta ka një mesazh për Bashën dhe Ramën Protesta madhështore dhe disa shashka të hedhura nga qytetarët, duke tensionuar situatën kanë sjellë reagimin e presiden
Mbajtën fronin plot 1.099 ditë, sonte sundimi i Realit në Europë merr fund Pas 1,099 ditëve në fronin e mbretit të Evropës, Real Madridi do ta dorëzojë titullin e kampionit të Evropës, pasi që të
Bletët nuk i ndahen makinës për të shpëtuar mbretëreshën (VIDEO) Bletët e kanë një respekt të veçantë për mbretëreshën e tyre, dhe Carol Howarth, 68 vjeçe, e di këtë më së miri. Ajo
E frikshme, mbajtën fetusin e abortuar në frigorifer pastaj e mbollën në vazo (FOTO LAJM) Humbja e një fëmije është dhimbja më e madhe për prindërit. Një çifti amerikan nga Missouri i është dashur të heqë dorë
Zyrtare/ Mali i Zi do të luajë pa tifozë përballë Kosovës Mali i Zi e ka humbur apelin kundër vendimit për të luajtur pa asnjë tifoz në stadium, në garat Evropiane, të cilat do t
505 nxënës të Prishtinës sfidojnë veten në garën e mbajtur në ISP (VIDEO) 505 nxënës të klasave të 5-ta nga 24 shkolla të Prishtinës kanë marrë pjesë në garën “Prishtina IQ Challenge” të organiz
Shqiptarët paguajnë 160 milion euro për rruget, qeveria harxhon më pak: Po të tjerat ku shkojnë? Shqiptarët paguajnë taksa direkte për rrugët gjatë një viti fiskal më shumë se sa qeveria shpenzon për mirëmbajtjen dhe
Mbajti 100 qirinj të ndezur në gojë, thyen rekordin botëror (VIDEO) Një burrë ka arritur të thyejë rekordin Guinness për mbajtjen e qirinjve të ndezur në gojë. David Rush mbushi gojën
Huffington Post zbërthen mesazhin, ja pse Loredana mbajti syzë gjatë konferencës Reperja nga Kosova Loredana Zefi u akuzua për zhvatjen e 900.000 frangave të nëj çifti zviceran në bashkëpunim me të vël