999 rezultate për

mbaje

Lazio kërkon 50 milion euro për Strakoshan Lazio i ka treguar dy klubeve londineze, Tottenham dhe Arsenal se duhet të paguajnë 50 milionë euro nëse duan transferim
Avdylajt fusin në sherr Dakon dhe Dukën: Frikacak, dikur i mbaje në krah Avdylajt, përgjimet dhe akuzat ndaj tyre kanë futur në sherr Vangjush Dakon dhe Agron Dukën. Mbrëmjen e djeshme në e
Skandalet e përgjimeve nuk e trembin Ramën, sërish thotë se do të mbajë zgjedhjet pa opozitën Kryeministri Edi Rama është shprehur se opozita ka frikë nga zgjedhjet dhe prandaj “kërcënojnë rrugëve me popullin imagj
Zidane dëshiron të mbajë këto 17 lojtarë te Reali, mungojnë yje Pas qëndrimit të Sergio Ramos, trajneri i Real Madridit, Zidane ka përpiluar listën me emrat e lojtarëve që dëshiron të
Zidane vazhdon ta mbajë mister të ardhmen e Bale Gareth Bale do të kthehet në skuadrën e Real Madridit për ndeshjen e fundit të këtij sezoni, mirëpo trajneri Zinedine Zi
Frikë për Realin, Chelsea kërkon të mbajë Hazard Sipas prestigjozes "The Sun", Eden Hazard i cili ka dëshirë të luajë për Real Madridin, ai tashmë ka frikë se Chelsea m
Pamje të frikshme nga stuhia që ka goditur Serbinë (VIDEO) Stuhia me breshër dhe reshje të shiut përfshiu Serbinë pas Bosnjës dhe Kroacisë. Për më pak se një orë ka rënë shi me
Fiorentina-Milan, formacionet zyrtare: Milani kërkon të mbajë gjallë shpresat për Champions Milani shpreson t’i mbajë gjallë shpresat për ta zënë një vend në top katërshe të Serisë A në ndeshjen kundër Fiorentinë
Krisma armësh në Tiranë, ka të plagosur Plagosje me armë zjarri në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në zonën e Mëzezit. Policia ndodhet në ven
Formacionet zyrtare: Barcelona kërkon të mbajë avantazhin përballë United Barcelona dhe Manchester Unitedi e zhvillojnë ndeshjen kthyese çerekfinale të Ligës së Kampionëve që kësaj radhe zhvillo
Deputetit të Kosovës vazhdon t'i rritet mjekra, nuk guxon ta presë (FOTO LAJM) Deputeti i Kuvendit të Kosovës Labinot Tahiri vazhdon ta mbajë premtimin për rritjen e mjekrës dhe flokët deri në libera
Raportuesi për Shqipërinë në Bundestag: Qeveria do mbajë përgjegjësi Ndërsa qeveria gjermane kritikon qartë opozitën e Shqipërisë për bojkotin e parlamentit, raportuesi për Shqipërinë në Ko
Kina kërkon të mbrojë Maduron, a po tenton ta mbajë në pushtet? Kina i ka ofruar ndihmë Venezuelës për të rikthyer energjinë elektike, pasi presidenti i kontestuar Nicolas Maduro ka ak
Formacionet zyrtare: Bayern synon të mbajë kreun Bayern Munich në fomrë fantastike do të presë në "Alianz Arena" Wolsfburgun në javën e 25 të Bundesligës. Skuadra e
Kuvendi të mbajë përgjegjësi nëse arratisen dy deputetët e VMRO-DPMNE-së Prokuroria e cila udhëheqë me Prokurorinë për Krim të Organizuar dhe Korrupsion dhe e cila e përfaqëson akuzën për rasti
Ballack: Vetëm kështu Chelsea mund ta mbajë Hazardin në skuadër Legjenda e Chelseas, Michael Ballack, i ka dhënë një ide ish-klubit të tij se si duhet të veprojë me lojtarët më të mirë
Vjosa Osmani përleshet me Hazirin, Mustafa cilën anë do të mbajë? Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani i është kundërpërgjigjur nënkryetarit të partisë, kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri i
“Medalja e Mirënjohjes” për ikonën Skënder Sallaku, një rrugë në Tiranë do të mbajë emrin e tij Një nga rrugët e kryeqytetit do të mbajë shumë shpejt emrin e ikonës së humorit shqiptar, Skënder Sallaku, i cili u nda
Raporti tronditës i qeverisë, këtu mund të mbajë çdokush pistoleta dhe granata në brez Shqipëria është vendi ideal për të mbajtur një pistoletë apo lendë shpërthyese pa leje. Këtë e tregojnë statistikat
Punonjësi del kundër grevës, ka njerëz që jetojnë me 75 euro në muaj Një shërbyes civil në Prizren ka refuzuar të mbajë grevë, duke thënë se ka raste tjera që kanë të ardhura shumë më pak.