999 rezultate për

mbajĂ

Flet mjeku që kuroi Eduart Lamajn: E gjeta në narkozë, mbaja përgjegjësi nëse më vdiste në dorë Dy mjekë kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen se mjekuan ilegalisht autorin e dyshuar për vrasjen e dy biznesme
Milito: Mediat e huaja na kanë sulmuar padrejtësisht, ja pse mbaja numrin 22 Ish sulmuesi i Interit, Diego Milito, i cili ishte edhe një nga heronjtë e zikaltërve në vitin e tripletës së famshme, k
Hasi flet nga Belgjika: Në ndeshjen me Greqinë mezi mbaja lotët, titulli i Club Brugge nuk është përfundimtar Ashtu si pjesa më e madhe e njerëzve në botë edhe ish-futbollisti i kombëtares shqptare, Besnik Hasi këto ditë mjaft të
Klopp: Nuk mund t’i mbaja lotët (VIDEO) Bota është duke u përballur me një situatë shumë të vështirë së fundmi, për shkak të koronavirusit. Së fundmi një vid
Rama ndan në Facebook videon humoristike: S’e mbaja dot këtë perlë! (VIDEO) Mesazhi i kryeministrit Rama, audio apo i shkruar, lidhur me këshillat për higjenën, kryesisht larjen e duarve, drejtuar
"S'mbaja dot më", Samanta Karavella flet publikisht për sherrin me Ronelen dhe Zerkën (VIDEO) Samanta Karavella së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “3-shat”. Ajo ka folur për projektet dhe jetën e saj dhe ndë
Manaj: Nuk mbaja mend asgjë, askush nuk ka faj (VIDEO) Rei Manaj e ka kaluar dëmtimin e rëndë që pësoi në ndeshjen ndaj Granadës, duke u detyruar që të zëvendësohet në minutën
Asensio: Kur isha i vogël në dhomën time mbaja posterin e tij Ylli i Real Madridit Marco Asensio ka zbuluar se ai kishte një poster të trajnerit Zinedine Zidane në dhomën e tij kur a
Historia e Vjollcës: Mbaja familjen me ndihmën ekonomike, sot marr pesëfishin e tyre Pavarësisht kritikave, Rama ngul këmbë tek të mirat e reformës së ndihmës ekonomike në Shqipëri. Mëngjesin e sotëm ai
Historia e Vangjushit nga Durrësi: Merrja borxhe, s’e mbaja dot familjen (VIDEO) Vangjush Xoxi është bërë shembull i kryeministrit Edi Rama se si pas daljes nga skema e ndihmës ekonomike ka siguruar pu
Heroi i Nottinghamit: Gruaja ime më tha nëse shënon 3 gola gjatë vitit unë do mund të mbaja një qen Nottingham Foresti i surprizoi të gjithë ne FA Cup teksa eliminoi Arsenali, duke e mposhtur me rezultatin e përgjithshëm
Rrëfehet banori i ri i BB: Mbaja lidhje njëkohësisht me dy vajza Banori i ri i Big Brother, Musa flet për dashuritë e tij jashtë shtëpisë dhe tregon se ka mbajtur lidhje njëkohësisht me
Qëllon për vdekje motrën një vjeçe, babai: Çiften e mbaja për vjedhjet në zonë Policia ka hedhur dritë mbi ngjarjen e rëndë ndodhur të mërkurën, ku djali 4 vjeçar vrau motrën e tij vetëm një vjeç. Ar
29- vjeçarja që mbyti foshnjen: Nuk kisha zgjidhje, në fshat opinioni të bën copash “Po kam qenë shtatzënë dhe kam lindur një djalë në datën 2 shtator. Djalin e linda në shtëpi. Ishte i shëndetshëm, e nuk
Gruaja gjen një piton 2 metra në motorin e makinës (FOTO-LAJM) Një gjarpër rreth dy metra i gjatë është gjetur në motorin e makinës së një gruaje në Amerikë. Gjarpri është zbuluar nga
Çmimi i Madh i Kanadasë, Hamilton i kënaqur me vendin e tretë Lewis Hamilton është shprehur i kënaqur me vendin e tretë që fitoi gjatë garës për Cmimin e Madh të Kanadasë. Britaniku
Shpendi: Një njeri si Joana, nuk do e mbaja afër vetes Eldora dhe Shpendi ndodhen në dhomën e gjumit dhe po diskutojnë për lojën e Ilirit dhe Rikes. Eldora i tregon Shpendit a
Ranieri sulmon klubin: Nuk mi plotësoi kërkesat Nga studio e “Domenica Sportiva”, është rikthyer para mikrofonave të gazetarëve Claudio Ranieri. Trajneri i zikaltërve k
Milito: Mediat e huaja na kanë sulmuar padrejtësisht, ja pse mbaja numrin 22 Ish sulmuesi i Interit, Diego Milito, i cili ishte edhe një nga heronjtë e zikaltërve në vitin e tripletës së famshme, k